Evde Oturan Bayanlara iş imkanı için aşağıdaki sıralayacağımız yöntemleri deneyebilirsiniz, her geçen gün daha kolay hale gelirken bu alanda çalışma olanağı sunan işverenlerin de sayıları artmaya devam ediyor. Evlere iş verilir ilanları veren işverenlerin amacı daha az giderle daha çok üretim yaptırmak olurken evden çalışmak istiyorum diyen kişilerin amacı ise ek gelir elde etmek oluyor. Evde yapılabilecek en kolay iş fikirleri ise şu şekilde sıralanıyor;

Evde İplik Temizleme İşi

Evde yapılabilecek en kolay işlerden biride evde iplik temizleme işi oluyor. Verilen evde iplik temizleme iş ilanları üzerinden başvuruda bulunan kişiler bu sayede ek gelir kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik evde iplik temizleme fiyatları oldukça yüksek olduğu için yaptığınız işe bağlı olarak oldukça yüksek paralar kazanmanıza da olanak sağlanıyor.

Aynı binada oturduğunuz komşularınız ya da yakın akrabalarınızla ekip kurarak bu işi yapmanız durumunda çok daha fazla sayıda düzenli iş almanıza da olanak sağlanacaktır. Bunun için evde iplik temizleme işi veren firmalar tarafından internetten verilen ilanları takip etmeniz ya da yakınlarınızda konfeksiyon bulunuyorsa bu konfeksiyonlara iş verip vermediklerini sorarak iş bulmanız mümkündür.

Katalogdan Satış Yaparak Para Kazanmak

Katalogdan satış yapan giyim firmaları her geçen gün sayılarını arttırmaya devam ederken temizlik ürünleri, mutfak gereçleri ve kozmetik ürünleri de her geçen gün artmaktadır. Bu sayede evden çalışmak isteyen kişilere çok sayıda katalog işi seçeneği sunulurken pazarlamayı becerebilen, ağzı laf yapan ve geniş bir sosyal çevresi bulunan herkes için kesinlikle bu iş kaçırmamaları gereken büyük bir fırsattır.

Bunun en önemli nedeni sıfır sermaye ile yapılabilecek olması, ürün teslim edildiğinde hemen ödemesinin alınmasıdır. Yani hem sermayesiz yapılabilecek iş fikirleri arasında yer almakta hem de sıfır zarar etme riski bulunmaktadır. Seçilecek ürünler doğru tercih edilmeli, daha fazla kişiye ulaşmak adına sosyal medya hesapları ve internetten de ilanlar vererek pazarlama ağı genişletilmelidir.

Evde Nikâh / Bebek Şekeri Yapıp Satmak

Toptan nikâh şekeri ve toptan bebek şekeri malzemeleri satan yerleri bularak düşük maliyetlerle evde bebek şekeri yaparak para kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda bu alanda evlere işveren firmalar üzerinden başvuruda bulunarak çalışmanız da mümkündür. Önemli olan yaptığınız işte en yüksek kazancı sağlayacak yöntemi belirlemek ve buna uygun şekilde çalışarak ek gelir elde edebilmektir.

Bu alanda da internetten faydalanabilir, tasarladığınız nikah şekerlerinin ve bebek şekerlerinin resimlerini sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak Türkiye’nin dört bir yanına şekerlerinizi pazarlayarak oldukça yüksek paralar kazanabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Fikirleri

Evden çalışmak istiyorum diyorsanız bu alanda internetten para kazandıracak yöntemler denemeniz oldukça işinize yarayacaktır. İnternetten yapılabilecek işler oldukça çeşitli olmakla beraber internetten yazı kazarak para kazanmak işi olarak ta bilinen internet editörlüğü yani makale yazarlığı da oldukça iyi bir iş fikridir. Bu iş fikrinden para kazanmak için internetten verilen makale yazarı aranıyor ilanlarına başvuruda bulunabileceğiniz gibi makale yaz para kazan siteleri üzerinden de iş almanız mümkündür.

Buna ek olarak freelance grafikerlik, web tasarım işi, internetten tercüme yaparak para kazanmak, ikinci el eşyaları internetten satmak gibi farklı ve çok çeşitli internetten para kazandıran yöntemler de bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin için en uygun olan, niteliklerinize tamamen uyan iş fikrini bularak öne yönelmek ve bu sayede para kazanmaktır.

Evde Organik Ürünler Yaparak Pazarlayın

Kanserin her geçen gün adeta bir veba gibi yayılması ile beraber pek çok kişi artık ağır kimyasal maddeler içeren fabrikasyon ürünler yerine doğal ve organik ürünleri kullanmayı tercih etmektedir. Evde doğal sabun üretmek ya da organik yumurta yetiştirmek gibi doğal ürünler üreterek para kazanmak artık çok daha fazla tercih edilirken doğal ve kaliteli ürünler üretmeyi başaran kişilerin hatırı sayılır paralar kazanması son derece kolaydır.

Evde Takı Tasarımı İle Para Kazanmak

Evde takı yaparak satmak ta son yıllarda yıldızı parlayan iş fikirleri arasında yer almaktadır. İnternetten yurt dışına dahi takılarınızı satma imkânınız bulunurken ne kadar farklı ve göze hoş görünen takılar tasarlarsanız o kadar fazla sayıda satış yaparak para kazanma fırsatınız doğacaktır. Sosyal medya hesapları açarak bu hesaplar üzerinden ürünlerinizin resimlerini paylaşarak hemen sipariş almaya başlayabilir, evden çalışarak para kazanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

1 Yorum

 1. omer
  9 Ağustos 2018 at 00:47 — Cevapla

  meraba ben ecrin diyarbakirda yasiyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum geri dünüs yaparsaniz sevinirim

 2. 23 Temmuz 2018 at 15:00 — Cevapla

  Merhaba özlem hanım istanbul esenlerde evlere iş veren yerler makalemiz altına yorum bırakmanız faydanıza olacaktır.

 3. Özlem Harbutoğlu
  23 Temmuz 2018 at 14:58 — Cevapla

  Merhaba.Ben Özlem Harbutoğlu.İstanbul un Esenler semtinde yaşıyorum.her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir