Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! KOMİSYONLA KREDİ

 

Acil paraya ihtiyacı olup da bunu bankalar aracılığı ile sağlayamayan kişiler, zamanla çeşitli yollar ve imkanlara aramaktadır. Biliyoruz ki geçmişte borçlarını düzenli olarak ödemeyenler ve bankalara borcu bulunup da yasal takip sürecine giren vatandaşlar, kara listede bulunmaktadır. Doğal olarak bankalar bu kişilere 5 yıl süreyle herhangi bir kredi ürünü vermez. Doğal olarak acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, çeşitli yollar aramaya devam etmiştir.

Bu yollardan bir tanesi faturalı hatlara kredi kavramıydı ve önceki yazımızda bu konuyu detaylı bir şekilde el almıştık. Diğer bir yöntem ise, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Diyarbakır, Hatay,Van, Kayseri gibi başlıca büyük şehirlerde yapılmakta olan, Kredinizi biz çekelim siz ödeyin kavramı olmuştur. Bu yönteme göre bazı şirketler krediyi kendi adlarına çekmekte, komisyonlarını koymakta ve sizlerin ödeme yapmasını sağlamaktadır. Peki kredinizi biz çekelim siz ödeyin nedir, kredi çekemiyorum ne yapmam lazım, senetle borç para verenler, senetle kredi gibi başlıklara detaylı olarak cevaplar vereceğiz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Nedir ?

Sicili kötü durumda olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi veya kredi kartı alamazlar. Yani sizlere öncelikli olarak önermek isteriz ki, bankalar ile çok fazla şekilde sorun yaşamadıysanız, en garantili ve en etkin yol, kredi notunuzu üst seviyelere getirmektir. Bu yüzden kredi notu nasıl arttırılır, kredi notu arttırmak için neler yapılmalıdır vb. gibi yazılara sitemizden ulaşabilir ve kredi notunuzu bu adımları uygulayarak arttırabilirsiniz.

Yazıyı okuduktan sonra sizlere üstüne basa basa, bu yöntemi öneriyoruz. Şimdi yazının detayına geçmeden önce, kredi notu düşüklere veya kara listedekilere kredi veren banka gibi bir şey söz konusu bile değildir. Kara listede olan kişilere, hiçbir banka kredi imkanı tanımaz. Bunun yerine herkesin bildiği tefeciler devreye girer. Tefecilere ek olarak ‘’Kredinizi biz çekelim, siz ödeyin’’ firmaları devreye girmiştir.

kredi çıkartan firmalar

Adını bu aralar sıkça duyduğumuz bu firmaların güvenli olanları olduğu gibi, dolandırıcı olanları da bulunmaktadır. Genel olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa gibi büyük şehirler üzerinde bu hizmeti vermekte olan ve herkese sunan firmalar İnternet aleminde reklamlarını vermektedir. Esnafa, kredi notu düşüklere ve kara listedekilere kredi imkanı tanıyoruz gibi sloganlar ile çıkan bu şirketler, aslında bir bakımdan son derece iyi bir hizmet vermektedir.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Güvenilir Midir ?

Kara listede olup, kredi notu düşük olanlar, bankalardan kredi alamayanlar ve bu sisteme başvuru yapanların aklında, acaba bu firmalar güvenilir midir sorusu gezmektedir. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar üzerinden kredi almaksa, lütfen internet üzerinden başvuru yapmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren şirketler sizlere kapıda ödeme ile bir kargo göndermekte ve 600 TL dosya parası talep etmektedir.

Bu parayı aldıktan sonra ise, sizlere kredi çıkmıyor veya size bu hizmeti veremiyoruz diyerek, çoğu insanı mağduriyete doğru sürüklemişlerdir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmak isterseniz yapın ve sonuçları göreceksiniz. Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık hizmetlerine ben başvuru yapmak istiyorum diyorsanız eğer, o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşmenizi öneririz.

Firma sizlerin adına kredi notu yüksek olan bir birey tarafından krediyi çeker. Aslında mantık genel olarak tefeci mantığı ile çalışmaktadır. Kredi notu yüksek olan krediyi çeker ve sizler aylık olarak ödemelerinizi yaparsınız.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Danışmanlık Firmalarına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Az öncede sizlere aktarmış olduğumuz gibi bu firmalar sizlere internet veya sosyal medya üzerinden ulaşmaktadır. Bulunduğunuz ilin örnek olarak Bursa olduğunu düşünelim. Sizler aylık şu kadar ödemek istiyorum işte şu kadar kredi lazım dediğiniz zaman, bu firmalara sizlere jet hızıyla ulaşacaktır. Bu sistemde ayrıca dolandırıcılıklar da son derece yaygındır.

Lütfen dosya parası için sizlerden para talep edenlere, ödeme yapmayınız. Sizlere dosya parası istiyoruz ödeme yapın derlerse eğer, siz kredimi çekin, ana paradan dosya masrafını alın gibi bir ibare kullanınız. Zaten bunu kabul eden dolandırıcı değildir, ama kabul etmeyenler dolandırıcıdır ve hızla uzaklaşmanızı öneririz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Taksit, Taksit Ödeyin Şirketleri, Ne Kadar Kredi Verir ?

Daha önce iş yapmış ve kaydınız şirketler tarafından bulunuyorsa, yüksek tutarlarda kredi çekme durumunuz olmaktadır. İlk defa biz kredinizi çekelim sizler ödeyin sisteminde yer alıyorsanız, şirket yetkililerine tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir.

kredi sicili bozuk olanlara kredi veren firmalar

Tabi sizlerin güvenini almak için de, şirketin iyi cevaplar ve yanıtlar vermesi gerekir. Kısaca güven duyulu bir görüşmenin olması gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde gösterilebilecek olan herhangi bir ipotek, mal varlığı veya mal grubu bulunuyorsa, şirketi ikna etme süreci o kadar hızlanacaktır.Biz kredinizi çekelim siz ödeyin konusu hakkında piyasada son derece dolandırıcılık konuları vardır ve mutlaka buna dikkat ediniz.

Kredinizi Biz Çekelim Aracılık Firmalarının Örnek Hesaplama Ve Geri Ödeme Planı

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmalarının genel olarak aktif ettiği komisyonlar ve ödeme tablosu bu şekildedir. 10,000 TL için 24 vadeler ile alacak olanlar yaklaşık olarak aylık 510 TL ödeme yapacaklardır. Diğer yandan 36 ay ödeyecek olanlar 380 TL 48 AY 290 TL ödemesi gerekmektedir.  20.000 TL TL almak isteyenler ise 12 ay 1,850 TL gibi bir rakam, bu rakamı 24 ay geri ödemek isteyenler ise 1,020 TL 36 ay geri ödemeyi planlayanlar ise 737 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Krediniz Bizden Geri Ödemeleri Sizden Firmaları Hangi İllerde Bulunur ?

Bankadan kırmızı kalem yemiş ve her yolu deneyerek hiçbir şekilde kredi alamayan kişilerin yeni umutları komisyon karşılığı kredi çıkaran firmalar oluyor. Bu tarz firmalar danışmanlık hizmeti atlında belli bir komisyon alarak kredi notu düşük ve sorunlu kişilere kendi firmaları üzerine kredi çekerek, geri ödemelerini kredi çektikleri kişilerden tahsil eden firmalardır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin, firmaları daha çok büyük şehirlerde hizmet vermektedir. Bunların başında İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Bursa, Van, Kayseri gibi illerimizde kredi danışmanlık şirketlerine ulaşmak mümkün.

Komisyon Karşılığı Sicili Bozuk Kişilere Kredi Çeken Firmalar (ÖZET )

Komisyon karşılığı kredi çıkaran firmaları tercih etmeyi düşünüyor iseniz, öncelikle tüm bankaları iyi incelemiş olduğunuzdan ve kredi notunuzu düşüren bariz bir sebep olmadığından emin olunuz. Eğer tüm bunları yapmış ve halen nakit ihtiyacınızı karşılayamamış iseniz, yakın çevrenizden borç para bulmaya çalışınız veya gsm hattınız üzerine ihtiyacınızı karşılayacak kadar bir tutarda telefon alarak nakite çeviriniz.

Bunları neden mi söylüyoruz ! Çünkü komisyonla kredi çıkaran firmalar yani kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile çalışan tüm şirketler sizden çok daha fazlası ile bu çekmiş olduğunuz kredinin geri ödemesini tahsil edecekler.Bu yüzden son tercihiniz komisyonla kredi olmalı diye düşünüyoruz.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! KOMİSYONLA KREDİ Konusuna 101 Yorum Yapıldı
▾ Daha Fazla Göster ▾
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi sicil affı
Kredi Sicil Affı Nedir ? Başvuru Nereye, Nasıl Yapılır ?

Çeşitli nedenlerden dolayı kredi sürecindeki borçları ödeyemeyen ve...

devlet destekli arıcılık kredisi tarihleri
Arıcılık Kredisi Hibe Detayları Ve Başvuru Şartları (DEVLET DESTEKLİ 2018)

Toplumsal refahı üst düzeye çıkarmak, ülke ekonomisine katkıda...

x