finanskredirehberi.com
Kredi Notuna Hızlı Ve Etkili Nasıl İtiraz Edebilirim? [Mides] | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > Güncel > Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin! KREDİ BİZDE FİRMALARI

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin! KREDİ BİZDE FİRMALARI

Tarih: 20.08.2020
Güncel: 23.08.2020
kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları, verdikleri borç paraları taksitleri siz ödeyin kampanyaları ile ön plana çıkan danışmanlık firmaları oldukça popüler şu sıralar. Biliyoruz ki geçmişte borçlarını düzenli olarak ödemeyenler ve bankalara borcu bulunup da yasal takip sürecine giren vatandaşlar, kara listede bulunmaktadır. Doğal olarak bankalar bu kişilere 5 yıl süreyle herhangi bir kredi ürünü vermez. Doğal olarak acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, çeşitli yollar aramaya devam etmiştir.

Komisyonla borç para veren firmalar genellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Diyarbakır, Hatay,Van, Kayseri gibi başlıca büyük şehirlerde boy göstermektedir. İlanları ise inernette sayfa sayfa kredi çıkartılır başlıklar, sorunlu krediler için fırsatlar ve hatta kara listeye kredi gibi bir çok başlık görüyorsunuz. Bu başlıkların çok fazla olmasının sebebi ülkemizde kredi ve kredi kartı borçlularının bir hayli fazla olmasından kaynaklanıyor.

Sorunun ana sebebi bireylerin gelirlerinden fazla kredi kartına ve bankalara ödeme gücünden daha fazla borç altına girmelerinden kaynaklanmaktadır. Tabiki istisnalar kaideyi bozmuyor sevgili arkadaşlar. Gereksiz harcamalar lüks yaşam ve marka merakı kişileri daha fazla harcamaya yöneltiyor ve kredi kartlarındaki limitlerimiz sanki bizim borç değilde kendi paralarımız gibi pervasızca harcıyoruz ve çözümü bir google sayfası açarak komisyon karşılığı kredi, komisyonla kredi çıkartılır gibi aramalar yapıyoruz, ne kadar kötü bir sonuç değil mi ? Gelin şimdi bu firmaları bir inceleyelim.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin Nedir?

Komisyonla kredi, kredi kazanmanın en popüler yollarından biridir, son zamanlarda çok popülerdir ve her yıl birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Genellikle bankalardan kredi alamayan kişilerce kabul edilen bu yöntem, kredi almak isteyenlerin, komisyonla kredi veren şirketlerin bankalardan elde edilen kredilerden daha az yasal bir çerçeveye sahip olmalarından dolayı bu ticarete biraz ön yargı ile yaklaşmalarına sebep olmaktadır. Kötü kredi notuna sahip vatandaşların rağbet ettiği komisyon karşılığı kredi başvurularına, şirketler kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile cevap vermekte ve komisyonlu krediler kullandırmaktadır.

Buna göre, bir bankadan kredi alamayan birey komisyon karşılığı kredi veren şirketlere, kredi tutarının üzerine ek bir faiz ücret ödemek suretiyle nakit olarak para alabilmektedir. Bu nedenle, ülkemizdeki bazı firmalardan komisyon danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.

Ancak, bu yöntem için başvurmak isteyenler için en önemli şey , güvenilir bir şirket olup olmadığıdır, güvenilir gözükmeyen ve inanmadığınız bir şirketle yapılan böyle bir anlaşma sizlere daha büyük sıkıntılar yaşatabilir aman DİKKAT !

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin!

Peki taksitleri siz ödeyin kısmı nedir nasıl oluyor bu iş diyenler için, İstanbul’ da bulunan bir kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmasının faiz oranlarını ve çeşitli vadelerde ve tutarlarda ödeme planlarını alarak sizlerle paylaşmak istedik.

Etik olmayacağı için firma ismini paylaşmıyoruz sadece fikir olması amacıyla paylaşıyoruz.

Talep Edilen Tutar Kredi Vadesi (Ay) Uygulanacak Faiz Aylık Ödenecek Tutar Toplam Geri Ödeme
5.000 TL 12 % 2,90 516,81 TL 6.201,73 TL
15.000 TL 24 % 2,40 874,30 TL 20.983,23 TL
25.000 TL 36 % 2,40 1.124,68 TL 40.488,63 TL
35.000 TL 48 % 2,40 967,65 TL 46.446,98 TL
50.000 TL 60 % 2,40 1.760,46 TL 105.627,33 TL

Gördüğünüz gibi krediyi biz çekelim siz ödeyin firmasının taksitleri ve faiz oranları oldukça yüksek bunun yanında sizden ekstra belgeler evraklar ipotek veya kefil istenebilir. Bu taksitlerin yanında ek ücretler çıkabileceğini unutmamalısınız.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Danışmanlık Firmaları Kimlere Kredi Verir?

Komisyonla kredi imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler daha çok;

 • Kredi Derecesi Düşmüş Olanlar
 • Bankalar Tarafından Kara Listede Yer Alanlar
 • Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yüzünden Yasal Takip ve Avukatlık olanlar
 • Daha önce bankalarla çalışmayan kredi notu sıfır gözükenler

Komisyonla kredi fırsatlarından yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Kaç Ay Vade İle Kredi Verir?

Komisyonlu kredi almak isteyen bireylerin başvurabilecekleri kredi vadeleri, gerekli olan kredinin tutarı baz alınarak hesaplanmaktadır. Minimum 6 ay, maksimum ise bilinen şirketlerde 48 aya kadar vade uzatılabilmektedir. Fakat komisyonlu kredi vadeleri aracı firmanın kural ve prensipleri dahilinde uzatılabilir veya kısaltılabilir, burada etken faktör aracı firmadır.

Şirketlerden komisyonla kredi, başvurusu yapacak bireylerin durumun aciliyetini ve vade gereksiniminin uzun olması firmaya güzel bir dille anlatıldığında komisyonla kredi veren aracı firma tarafında vade süresinin uzatılma ihtimali bulunmaktadır. Teminat gösterebileceğiniz konut, araç, tarla, arsa gibi gayrimenkullerinize karşı kullanılabilecek kredi vadesi yeniden şekillenebilir veya uzayabilir. Kullanabileceğiniz kredi tutarı tamamen firmanın kendi politikasına ve şartlarına bağlıdır.

Kısaca güven duyulu bir görüşmenin olması gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde gösterilebilecek olan herhangi bir ipotek, mal varlığı veya mal grubu bulunuyorsa, şirketi ikna etme süreci o kadar hızlanacaktır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin, Şirketleri Yasal ve Güvenli Midir?

Kara listede olup, kredi notu düşük olanlar, bankalardan kredi alamayanlar ve bu sisteme başvuru yapanların aklında, acaba bu firmalar güvenilir midir, sorusu gezmektedir. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar üzerinden kredi almaksa, lütfen internet üzerinden başvuru yapmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren şirketler sizlere kapıda ödeme ile bir kargo göndermekte ve 600 TL dosya parası talep etmektedir.

Bu parayı aldıktan sonra ise, sizlere kredi çıkmıyor veya size bu hizmeti veremiyoruz diyerek, çoğu insanı mağduriyete doğru sürüklemişlerdir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmak isterseniz yapın ve sonuçları göreceksiniz. Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık hizmetlerine ben başvuru yapmak istiyorum diyorsanız eğer, o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşmenizi öneririz. Eğer halen şüpheniz var ise sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri inceleyebilir ve aklınıza yatanı değerlendirebilirsiniz.

Kredi Bizde Firmaları Örnek Hesaplama

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmalarının genel olarak aktif ettiği komisyonlar ve ödeme tablosu bu şekildedir. 10,000 TL için 24 vadeler ile alacak olanlar yaklaşık olarak aylık 510 TL ödeme yapacaklardır. Diğer yandan 36 ay ödeyecek olanlar 380 TL 48 AY 290 TL ödemesi gerekmektedir.

20.000 TL TL almak isteyenler ise 12 ay 1,850 TL gibi bir rakam, bu rakamı 24 ay geri ödemek isteyenler ise 1,020 TL 36 ay geri ödemeyi planlayanlar ise 737 TL ödeme yapması gerekmektedir. Tabloda belirtilen rakamlar sadece örnek olarak verilmiştir. Firmadan firmaya ve sizin gelir durumunuza göre farklılıklar gösterecektir

Bu tarz borçlanmalar bizlerin sizlere önermediği bir durum, çünkü eğer bankadan 10.000 TL kredi çekerek geri ödemesi 14,000 TL olarak ödeyecekseniz, fakat bu şirketler aracılığı ile işlem yaptığınızda 10.000 TL yerine 20.000 TL gibi fahiş bir fiyat karşınıza çıkabilecektir. Bunun yerine Acil Para Bulmam Lazım adlı makalemizi inceleyerek daha makul ve daha az faiz yükü getirecek yolları deneyebilirsiniz.

Yerimize Kredi Çeken Aracılık Firmalarının Kredi Limitleri Ne Kadar?

Bizim yerimize komisyonla kredi almak isteyen bireylerin kredi limitleri yani limitleri en az 3.000 TL tutarında olmaktadır. Komisyonla kredi veren şirketler bu konuda baz aldıkları ölçüt bankalardır. Çünkü ister özel olsun ister Kamu bankası olsun çekilebilecek alt kredi limiti 3.000 TL den başlamaktadır. Bankalardan kredi çekemeyen bireylerin Komisyonla kredi çıkaran şirketlere başvuru limitleri de bu yüzden 3.000 TL olarak baz alınmıştır.

Aracı şirketlerden artı komisyon ödeyerek kredi almak isteyenler bu firmalardan çekebilecekleri maksimum kredi limiti 40.000 TL dir. Fakat bu firmadan firmaya farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan tutarı belirledikten sonra şirket ile irtibata geçerek ek gayrimenkul, araç vb. teminatlar göstererek bu limitleri yükseltme şansınız olabilir.

Kısaca ihtiyacınız olan kredinin limiti ne olursa olsun bu komisyonla kredi sağlayan firmanın sizin sunduğunuz bilgiler doğrultusunda bakış açısına kalmış bir durumdur. Bu yüzden komisyonla kredi almak isteyen kişilerin kredi limitlerine ek olarak teminat göstermek bu limiti arttırma yönünde mantıklı olabilir.

Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalara Geri Ödeme Nasıl Yapılır?

Komisyonla kredi alınan firmalara yapılacak olan kredi geri ödemeleri firma ile imzalanan sözleşme ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tek tip bir geri ödeme planı çıkarılmaz. Komisyonla kredi veren firmalara geri ödeme yaparken kredi başvuru aşamasındaki ödeme taahhüt tarihleri ve ödeme vade tarihleri baz alınacaktır.

Genel işleyişten bahsetmemiz gerekir ise Özel ve Kamu bankaları kadar güvenli ve yasal olarak görülmeyen bu yöntemde borçlandırmalar senetle yapıldığından, her taksit ödemesinden sonra komisyonla kredi veren aracı kuruluştan ödenen vadedeki senetlerin ödeme sonrası alınmasıyla kapatılmaktadır.

Eğer borçlanma esnasında muaccel bir senet imzalatılmış ise bir taksitinizi ödemediğinizde veya geciktirdiğiniz de şirket sizden vadesi gelmemiş borçlarınızı da talep edebilecektir. Bu yüzden komisyonlu krediler kullanırken senetle kredi veren yerler hakkında oldukça dikkatli olmalısınız.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin! KREDİ BİZDE FİRMALARI
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin! KREDİ BİZDE FİRMALARI Konusuna 115 Yorum Yapıldı

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 1. Muharrem dedi ki:

  20 bin kredi istiyorum icraligim

 2. Serpil uçar dedi ki:

  Kredi cekemiyorun bankalardan bana acil para lazim bana lütfen yapdimci olun b

 3. Harika mamikoglu dedi ki:

  Sicilim bozuk 2100 tl maaş aliyorum dul yetim maaşı alıyorum maaşımin 1500 tlsini taksitler icin kullanabilirim bana cok açil 30bin kredi lazim taksitlerimi maaşımdan direk size her ay basi gönderebilirim yeterki benim sikintimi giderin

 4. Şaban Aydın dedi ki:

  Açıl olarak 10000 TL lazım

 5. Tayfun dedi ki:

  Acil 3500 TL ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 6. Emrah dedi ki:

  Acil 20.000 ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim.bütün kredilerini kapatıcam

 7. Alper dedi ki:

  Merhaba 30 bin lira lazım yardımcı olabilecek olan bana ulaşsın lütfen unfairworld22@gmail.com

 8. Süleyman dedi ki:

  Slm ulaşırmışsınız bana 05071206980

 9. Gokhan dedi ki:

  Mrb puanim 997 esimle ayni yerde calismaktayim maasimizi bankadan aliyoruz be ben kredi karti kullaniyorum 2 aydir puanim dusuk oldundan kredi kullanamiyorum araba almak istiyoruz esimle sigortamiz var 40000 tl cekme gibi sansimiz varmi yoksa birazdaha beklememizmi lazim lutfen cevap yazin tsk

  1. Tufan DEMİRCİ dedi ki:

   Gökhan bey puanınızın biraz daha yükselmesi taşıt kredisi kullanmanızı kolaylaştırıcaktır. Şuan tam sınır diyebiliriz bir iki ayda bankalara düzenli ödeme yaparak 1000 puan üzerine çıktığınızda eşinizi kefil göstererek kredi alma şansınız yüksek ayrıca taşıt kredisi kullanacak iseniz araca ipotek konduğundan banka bu durumda biraz esnek davranabilir. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

  2. Kadir A. dedi ki:

   Kredi cekmek istiyorum. Bu sekilde nasil kredi çekebilirim.

 10. Semra öğrenenefe dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 11. Nevzat ARSLANTAŞ dedi ki:

  ÇOK İYİTİYACIM VAR 20,00 TL ÇOK ZOR DURUMDAYIM PARA İTİYACIM VAR ACİL

 12. YUSUF GÜVEN dedi ki:

  YARDIMCI OLACAK VARMIDIR

 13. ekrem oruç dedi ki:

  acil 25.000 kredi lazım yardımcı olabilirmisiniz?
  ekremoruc90@gmail.com

 14. arslan dedi ki:

  30000 acil krediye ihtiyacım var çok acil ankaradayım aylık gelirim belgelenebilir 4500 lira ayda 2000 taksit öderim acil 30 bin

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Arslan bey web sitemiz kredi çıkaran veya krediye aracılık yapan bir kuruluş değildir, güncel krediler, kredi notu ve skoru gibi derecelendirmelerde dikkat edilmesi gereken bilgilendirici ve eğitici makaleler yayınlayıp. Siz değerli ziyaretçilerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretecek cevapları bulmaya ve sunmaya çalışmaktadır.

 15. Deniz dedi ki:

  Meme 10 kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim

 16. Murat dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var düzenli gelirim var calısanm bankalardan kredi alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 17. Hüseyin dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 18. Erdem Doğan dedi ki:

  merhaba
  10.000 TL ye ihtiyacım var.calisiyorum düzenli ödeme yapabilirim.konuyla ilgili dönüş rica ederim ederim.
  Erdem Doğan ikterdem@gmail.com

 19. Recep dedi ki:

  Acil 20000 tl lazım 1.000 tl geri ödeme yapabilirim 3 ay sonrada tamamını kapatabilirim kredi puanımı yükseltmem lazım komisyonu neyse razıyım geri dönüş yaparsanız sevinirim Cimbom_1905-recep@hotmail.com

  1. Cemal dedi ki:

   Merhaba ihtiyaç kredisi konusunda yardımcı olabilir misiniz cemal4788@hotmail.com

 20. Demir Hazrec dedi ki:

  kolay gelsin.benim acil 15.000 tl lazım.lütfen geri dönün

 21. Sercan dedi ki:

  Mrb acilen 2 bin tl ye ihtiyacım var çok acil ne yapmaliyim

 22. mert dedi ki:

  merhaba devlet memuruyum acil 20.000 tlye ihtiyaçım var aylık 1000 tl şeklinde geri ödeme yapabilirm.

 23. tuncay dedi ki:

  merhaba acil 20bin tl ihtiyacım var icralık oldum umarım yardımcı olursunuz

 24. Kazım dedi ki:

  Merhaba iyi günler kredi çekmek istiyorum acil ihtiyacım var her ay düzenli şekilde 700 1000 lira ödeme yapabilirim ak_21_36@outlook.com komisyon ücreti neyse verilir

 25. Artun dedi ki:

  sicilim bozuk bankadan kredi çıkmıyor devlet dairesinde çalışıyorum acil 25000 e ihtiyacım var yardımcı olacak varsa iletişime gecebilir artunaydn@gmail.com

 26. Samet dedi ki:

  Acil 20000 ne ihtiyacım var bilgi alabilirmiyim nerden başvuru yapıyoruz kayserideyim samet_korkmaz1038@hotmail.com

 27. Mustafa dedi ki:

  Makalenizi okudum ama size nasil ulasacagiz basvuru icin. Bir link yok ki.

 28. İbrâhim özgökçe dedi ki:

  20 bin TL kredi lazım bana dönüş yaparsanız sevinirim Lapseki_65@hotmail.com

 29. Ferhat özbakır dedi ki:

  25.000 tlye ihtiyacım var 2500 tl maaş alıyorum ve maaşımın 4/1 banka borcuna kesiliyor kredi alabilirmiyim

 30. Gazi korkmaz dedi ki:

  Para almak istiyorum

 31. Ibrahim dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacım var. Acil dönüş bekliyorum

 32. Özay dedi ki:

  30000tl ihtiyacım var 36 ay vade 48 ayda uygun puanım düşük

 33. Canan dedi ki:

  Acil 40.000 tl ihtiyacim.var donus yapabilirmisiniz canan.kayaaa@hotmail.com

 34. mihrican örnek dedi ki:

  Slm ben ankara dan mihrican acil kredi ye ihtiyacim var

 35. Özay dedi ki:

  35000 tl ihtiyacım var acil bankalardan kredi cıkmıyor sicilim kötü 48 ay gibi yada 36 ay sizlerin aracılıyla sizlerin aracılıgınızla yardımcı olmanızı istiyom

 36. ÇAĞATAY dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var hic kredim yok borcum yok tam maas aliyotum kredi notum 1200 yardimci olurmusunuz . kocdogancagatay@gmail.com

 37. Rıdvan AKGÖZ dedi ki:

  hiçbir banka kredi vermiyor.en uzun vadeye 20 bin kullanmak istiyorum.yoksa tefeciden alıcam. tefeciye bulaşmak istmyrm.yardımcı olurmusunuz acil..cvp bklyrm lütfen Rdvn6788@outlook.com

 38. Caner dedi ki:

  13000 ihtiyacım var borçlarımı kapatım tek biryere borclanmak istiyorum

 39. Yahya konur 05396495052 dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacim var bankalar vermiyor sizin araciliginizla almak istiyorum komisyonunuza hazirim

 40. Serkan UÇAK dedi ki:

  Sicilim kötü kredi ihtiyacım var 50. 000 tl komisyona razıyım yeter ki işim görülsün Serkanucak9494@gmail.com

 41. Batuhan dedi ki:

  Iyi günler acil 7500 TLYE IHTIYACCIM VAR BORCUMU ODEMEM GEREKİYOR toprakbey19033@gmail.com SON 4 GÜNÜM VAR ACIL DONUS YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 42. Selda dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul’da yaşıyorum
  20 bin t krediye ihtiyacim var hiç bir bankadan alamıyorum
  Borç kapama yapacağım
  Çalışıyorum
  selda0315@gmail.com

 43. Yunus dedi ki:

  Kredi notum düşük kredi çekemiyorum 10.000 TL kredi çekmek istiyorum

 44. Mustafa Aydoğdu dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum.kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum. Kmh ve kredi kartlarimda gecikmeler var bunlari kapatmak icin kredi istiyorum ruzgar36363@gmail.com

 45. Serkan dedi ki:

  Öğretmenim 4000 tl maaşım var. 15 bin tl lazım acilen. kredi çekemiyorum komisyon karşılığı yardımcı olmak isteyen arasın dolandırıcılar boşuna dadanmasin srkncmndg@hotmail.com

  1. Dilek dedi ki:

   .acil krediye ihtiyacım var iletişim numarası verirmisiniz dilekdoner2@gmail.com

 46. onur dedi ki:

  20000 tl lazim aylik 1000 tl odeyebilirim muzisyenim ve bursada yasiyorum okeskek99@gmail.com

 47. Şaban Nastan dedi ki:

  40000 tl lazım aylık 2000 tl ödeyebilirim sabannastan.39@hotmail.com

 48. Gokhan dedi ki:

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var kredi kullanmak istiyorum kara listede degilim fakat kredi notum düşük yardimci olabilirmisiniz

 49. Tuna dedi ki:

  Sicilim kötü, ticaretim sekteye uğradı ve dolayısıyla battım. Icra da açık dosyalarım var. Kredi,acil nakit lazım. Yüksek komisyon ile kredi çıkartırım diyen işin ehli insanlar,aracılar, bankacılar lütfen arasın. 50 ile 100 bin arası lazım. Üstünü çıkartırım diyenleri de beklerim. Yarı yarıya komisyon dahi olur. Legruparif@gmail.com

 50. kazım dedi ki:

  merhabalar acil 20 25 bin nakite iğtiyacım var düzenli her ay 800 1000 lra öderim yardımcı olursanız sevinirim ak_21_34@outlook.com

 51. Oğuzhan dedi ki:

  3000tlye ihtiyacım var nişan için çok acil 8 9 ay taksitle 1500tl fazlasıyla ödemeye razıyım lütfen yardım

 52. Cemil özgür dedi ki:

  Emekliyim kredi cekemiyorum 5000 tl yardimci olursaniz sevinirim eskisehir den ariyorum

 53. Ahmet dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var kredinizden komisyon karşılığı faydalanmak istiyorum.iletişime geçermisiniz lutfen

 54. Aslı dedi ki:

  alirıza bey 10 bin tl kredimi 2 günde hallettim. yardım için teşekkürler. başkaları ile hiç ugraşmayın, alirıza bey tüm sorunları hallediyor.

 55. İpk dedi ki:

  5.000 tl ihtiyaç var yardımcı olabilirmisiniz

 56. EYÜP ADIGÜZEL dedi ki:

  Mrb benim acil krediye ihtiyacım var bana çıkmıyo bana yatdımcı olabilirmisiniz acaba. 05454501216.

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Eyüp bey ve diğer arkadaşlar kredi konularında önceliğiniz bankalar ve yasal finans kuruluşları olsun. Veya esnaf bir arkadaşınız var ise esnaf kefalet kredisi ile çok uygun krediler kullanabilirsiniz.

   1. Ahmet dedi ki:

    15000 tl ye ihtiyacım var tarafınızdan komisyonla kredi kullanmak istiyorum.dönüş yaparmısınız.

 57. Yonca dedi ki:

  Mrb acil 10000 tl.krediye ihtiyacım var dönüş bekliyorum 05547547883

 58. Ali Haydar kılıç dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tl ihtiyacım var aylık Ödemesine çok rahatlıkla ödeye bilirim bankadan kredi alamıyorum geçen aylar da kredi kartımı geçiktimişim o yüzden çıkmıyorum şuan hiç sorunun yok ama beklemem gerektiği söyleniyorum ve çok acil paraya ihtiyacım var sizlerden haber gelirse çok sevinirim kolay gelsin

 59. bahri dedi ki:

  merhaba bankalardan kredi çekemiyorum ve şuan acil olarak 20000 tl ye ihtiyacım var 36 ay vade ile geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.05557427568

 60. Burak T. dedi ki:

  Merhaba bankalardan kredi cekemiyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacım var ailemi hasta kızımın sagliğini kurtarmak için lütfen geri dönüs yapın aylik 600 700 ödeme yaparım 05337622387

 61. Semra Özdemir dedi ki:

  Merhaba çok acil 30000 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 62. Metin dedi ki:

  25.000 TL ye ihtiyacım var

 63. Zehra dedi ki:

  15000 liraya ihtiyacım var

 64. Aycan dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum komisyon kabulumdur.

 65. Adile dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacim var 12 ay vadeli

 66. Metin PAMUK dedi ki:

  35.000 TL ihtiyacım var 36 ayda ödeyebilirim.

 67. Cabir dedi ki:

  Çok acil 10000 TL ihtiyacım var kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen acil 05466172597

 68. Müge dedi ki:

  Çok acil 3.000tlye ihtiyacım var lütfen ulasin 05446422547

 69. ibrahim dedi ki:

  Adanada ki irtibat numaranizi yazarmisiniz benim numaram 05415367258 beni ararmisiniz

 70. Hasan dedi ki:

  2000 VE 20000 arası ihtiyacım var antalya dosya masrafı falan istemeyin işlem olmadan kuruş vermem

 71. Yunus dedi ki:

  Merhabalar düğün yapacağım için 20.000 tl açığım kalıyor yardımcı olursanız karşılığı fazlasıyla vermeye hazırım Kara listedeyim 05335055602

 72. Ahmet dedi ki:

  Ahmet benimde 10 tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler 05422203463

 73. Ali karabulut dedi ki:

  Acil 20000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 1250 öderim rahat kolay gelsin iyi çalışmalar

 74. fuat dedi ki:

  Acil bana kredi lazın

 75. Semra dedi ki:

  Çok acil ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 76. derya dedi ki:

  acil kredi lazım tekirdağ 5422830558 yardımcı olursanız sevinirim

 77. Serdar dedi ki:

  Kredi cekmek istiyorum puanim 1114 komusyon neyse verecegim

 78. Yasir dedi ki:

  Uzman çavuşum memurum kredi puanım düşük kredi çekemiyorum düğün yapıcam annemi ameliyat ettirecem 20 yada 30 bin lazım

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Yasir bey devlet bankalarından memur olduğunuz için kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz bence tüm şeçenekleri denediğinizden emin olmalısınız.

 79. Ayla Çabuk dedi ki:

  esnafım puan düşüklüğünden kredi alamıyorum 40.000Tl ihtiyacım var mümkünmü

 80. mine mutlu dedi ki:

  kamuda memurum 5000 tl kredi almam mümkünmü

 81. Bayram dedi ki:

  30 ila 40 tl ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 82. Cumali dedi ki:

  Bu site bos beles bi site degilse mantikli bir irtibat kurmak istiyorum 0541 790 30 51

 83. ayten dedi ki:

  lütfen yardım edin 5000 tl ihtiyacım var.

 84. gamze dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var yapılandırmam var alamıyorum kredi oz yuzden ltfen dönüş yaparmısınız

  1. Emine akyel dedi ki:

   Acil 45bin ihtiyacım var aylık 1300 ödeyebilirim.
   Kredi notum düşük. Çok acil bana ulaşabilirmisinğz
   arslanemine34@gmail.com

 85. Muhammet dedi ki:

  Acil 5 bin tl ihtiyacim var istanbuldayim 2 bintl gelirim var ulaşirmisiniz 05393044260

 86. orhan dedi ki:

  5.000 tl ye ihtiyacım var yardım cı olursanız sevinirim 0546 280 82 21

 87. TAYİBE YAVUZ dedi ki:

  KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM

 88. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  30000 TL ye ihtiyaç var hundai kamyonet almak için 05545555371

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Mehmet bey lütfen ikinci el araçlarda yaş sınırı makalemizi inceleyiniz.

   1. Yusuf ibis dedi ki:

    Merhaba yasal takibe düştüm 40000 tl ye bütün borclarim kapanıyor aylık 1500 odeyebilirim dönüş yapin lütfen

   2. Savaş dedi ki:

    Merhaba iyi günler dilerim benim 30000 binliraya ihtiyacım var aylık 1700 lira öderim yardımcı olursanız sevinirim tlf Savas_2242@hotmil.com

   3. Umit dedi ki:

    1680 lira maas aliyorum.emekliyim.postaneden.4. 4 ikitane toplamda 8 lira kredim var duzgun oduyorum 4 aydir…1270 lira kaliyor elime vergi borcumdan dolayi kredi cekemiyorum…izmirdeyim. yardimci olabilormisiniz

 89. tufan dedi ki:

  kredi talebi için

 90. Nimet yildirim dedi ki:

  Merhaba kamuda hemşireyim kadromuzun açık 15000 liraya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim tel

 91. mehmet çelik dedi ki:

  mrhb,bana 3 aylığına 60 bin tl nakit lazım

 92. Sevda Uğur dedi ki:

  20000tl ye ihtiyacım var komisyon bedeli öderim 05342543509

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Sevda hanım lütfen bu yazımızı Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin başlıklı yazımızı inceleyin.

   1. Gökhan dedi ki:

    30.000 tl ihtiyacım var birikmiş olan borcum var aylık 2.000 tl ödeye bilirim özel sektör ücretli çalışanıyım 3 yıldan belli sigortalıyım kredi puanım 1212

   2. hale dedi ki:

    yazıyı okudum ancak yüzyüze görüşün demişsiniz herhangi bir bilgi yokki kimlerle muhatap olunacak

 93. Ahmet tas dedi ki:

  Kolay gelsin Sivas’ta ikamet ediyorum acil nakite ihtiyacım var aylık 1500 TL oderim

 94. Turgay dedi ki:

  20bine ihtiyaçım var 05452010808 arayın

  1. Selim dedi ki:

   20000 bine ihtiyacim var acik 05384870520

  2. sema dedi ki:

   15 binliraya ihtiyacım var

   1. Eren dedi ki:

    Merhaba acil 5000 tl ihtiyacim var iki kati odemeye raziyim yardimci olabilecek varsa lutfen ulasabilir mi okeskek99@gmail.com

 95. Halil dedi ki:

  Acilen 10000 TL kredi lazım komisyonu ne ise hazırım 05315537308 numaram geri dönüş yapmanızı bekliyorum aylık 700 tl ye kadar ödeme yapabilirim

  1. Şaban dedi ki:

   Merhaba 25 bin lira lazım 60 ay vadeli yardımcı olursanız sevinirim karakayasaban572@gmail.com

Sayfa başına git