Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları, verdikleri borç paraları taksitleri siz ödeyin kampanyaları ile ön plana çıkan danışmanlık firmaları oldukça popüler şu sıralar. Biliyoruz ki geçmişte borçlarını düzenli olarak ödemeyenler ve bankalara borcu bulunup da yasal takip sürecine giren vatandaşlar, kara listede bulunmaktadır. Doğal olarak bankalar bu kişilere 5 yıl süreyle herhangi bir kredi ürünü vermez. Doğal olarak acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, çeşitli yollar aramaya devam etmiştir.

Komisyonla borç para veren firmalar genellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Diyarbakır, Hatay,Van, Kayseri gibi başlıca büyük şehirlerde boy göstermektedir. İlanları ise inernette sayfa sayfa kredi çıkartılır başlıklar, sorunlu krediler için fırsatlar ve hatta kara listeye kredi gibi bir çok başlık görüyorsunuz. Bu başlıkların çok fazla olmasının sebebi ülkemizde kredi ve kredi kartı borçlularının bir hayli fazla olmasından kaynaklanıyor.

Sorunun ana sebebi bireylerin gelirlerinden fazla kredi kartına ve bankalara ödeme gücünden daha fazla borç altına girmelerinden kaynaklanmaktadır. Tabiki istisnalar kaideyi bozmuyor sevgili arkadaşlar. Gereksiz harcamalar lüks yaşam ve marka merakı kişileri daha fazla harcamaya yöneltiyor ve kredi kartlarındaki limitlerimiz sanki bizim borç değilde kendi paralarımız gibi pervasızca harcıyoruz ve çözümü bir google sayfası açarak komisyon karşılığı kredi, komisyonla kredi çıkartılır gibi aramalar yapıyoruz, ne kadar kötü bir sonuç değil mi ? Gelin şimdi bu firmaları bir inceleyelim.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin Nedir?

Komisyonla kredi, kredi kazanmanın en popüler yollarından biridir, son zamanlarda çok popülerdir ve her yıl birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Genellikle bankalardan kredi alamayan kişilerce kabul edilen bu yöntem, kredi almak isteyenlerin, komisyonla kredi veren şirketlerin bankalardan elde edilen kredilerden daha az yasal bir çerçeveye sahip olmalarından dolayı bu ticarete biraz ön yargı ile yaklaşmalarına sebep olmaktadır. Kötü kredi notuna sahip vatandaşların rağbet ettiği komisyon karşılığı kredi başvurularına, şirketler kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile cevap vermekte ve komisyonlu krediler kullandırmaktadır.

Buna göre, bir bankadan kredi alamayan birey komisyon karşılığı kredi veren şirketlere, kredi tutarının üzerine ek bir faiz ücret ödemek suretiyle nakit olarak para alabilmektedir. Bu nedenle, ülkemizdeki bazı firmalardan komisyon danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.

[safir_note type=”mavi” text=”Ancak, bu yöntem için başvurmak isteyenler için en önemli şey , güvenilir bir şirket olup olmadığıdır, güvenilir gözükmeyen ve inanmadığınız bir şirketle yapılan böyle bir anlaşma sizlere daha büyük sıkıntılar yaşatabilir aman DİKKAT !”]

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin!

Peki taksitleri siz ödeyin kısmı nedir nasıl oluyor bu iş diyenler için, İstanbul’ da bulunan bir kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmasının faiz oranlarını ve çeşitli vadelerde ve tutarlarda ödeme planlarını alarak sizlerle paylaşmak istedik.

Etik olmayacağı için firma ismini paylaşmıyoruz sadece fikir olması amacıyla paylaşıyoruz.

Talep Edilen Tutar Kredi Vadesi (Ay) Uygulanacak Faiz Aylık Ödenecek Tutar Toplam Geri Ödeme
5.000 TL 12 % 2,90 516,81 TL 6.201,73 TL
15.000 TL 24 % 2,40 874,30 TL 20.983,23 TL
25.000 TL 36 % 2,40 1.124,68 TL 40.488,63 TL
35.000 TL 48 % 2,40 967,65 TL 46.446,98 TL
50.000 TL 60 % 2,40 1.760,46 TL 105.627,33 TL

Gördüğünüz gibi krediyi biz çekelim siz ödeyin firmasının taksitleri ve faiz oranları oldukça yüksek bunun yanında sizden ekstra belgeler evraklar ipotek veya kefil istenebilir. Bu taksitlerin yanında ek ücretler çıkabileceğini unutmamalısınız.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Danışmanlık Firmaları Kimlere Kredi Verir?

Komisyonla kredi imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler daha çok;

 • Kredi Derecesi Düşmüş Olanlar
 • Bankalar Tarafından Kara Listede Yer Alanlar
 • Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yüzünden Yasal Takip ve Avukatlık olanlar
 • Daha önce bankalarla çalışmayan kredi notu sıfır gözükenler

Komisyonla kredi fırsatlarından yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Kaç Ay Vade İle Kredi Verir?

Komisyonlu kredi almak isteyen bireylerin başvurabilecekleri kredi vadeleri, gerekli olan kredinin tutarı baz alınarak hesaplanmaktadır. Minimum 6 ay, maksimum ise bilinen şirketlerde 48 aya kadar vade uzatılabilmektedir. Fakat komisyonlu kredi vadeleri aracı firmanın kural ve prensipleri dahilinde uzatılabilir veya kısaltılabilir, burada etken faktör aracı firmadır.

Şirketlerden komisyonla kredi, başvurusu yapacak bireylerin durumun aciliyetini ve vade gereksiniminin uzun olması firmaya güzel bir dille anlatıldığında komisyonla kredi veren aracı firma tarafında vade süresinin uzatılma ihtimali bulunmaktadır. Teminat gösterebileceğiniz konut, araç, tarla, arsa gibi gayrimenkullerinize karşı kullanılabilecek kredi vadesi yeniden şekillenebilir veya uzayabilir. Kullanabileceğiniz kredi tutarı tamamen firmanın kendi politikasına ve şartlarına bağlıdır.

Kısaca güven duyulu bir görüşmenin olması gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde gösterilebilecek olan herhangi bir ipotek, mal varlığı veya mal grubu bulunuyorsa, şirketi ikna etme süreci o kadar hızlanacaktır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin, Şirketleri Yasal ve Güvenli Midir?

Kara listede olup, kredi notu düşük olanlar, bankalardan kredi alamayanlar ve bu sisteme başvuru yapanların aklında, acaba bu firmalar güvenilir midir, sorusu gezmektedir. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar üzerinden kredi almaksa, lütfen internet üzerinden başvuru yapmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren şirketler sizlere kapıda ödeme ile bir kargo göndermekte ve 600 TL dosya parası talep etmektedir.

Bu parayı aldıktan sonra ise, sizlere kredi çıkmıyor veya size bu hizmeti veremiyoruz diyerek, çoğu insanı mağduriyete doğru sürüklemişlerdir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmak isterseniz yapın ve sonuçları göreceksiniz. Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık hizmetlerine ben başvuru yapmak istiyorum diyorsanız eğer, o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşmenizi öneririz. Eğer halen şüpheniz var ise sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri inceleyebilir ve aklınıza yatanı değerlendirebilirsiniz.

Kredi Bizde Firmaları Örnek Hesaplama

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmalarının genel olarak aktif ettiği komisyonlar ve ödeme tablosu bu şekildedir. 10,000 TL için 24 vadeler ile alacak olanlar yaklaşık olarak aylık 510 TL ödeme yapacaklardır. Diğer yandan 36 ay ödeyecek olanlar 380 TL 48 AY 290 TL ödemesi gerekmektedir.

20.000 TL TL almak isteyenler ise 12 ay 1,850 TL gibi bir rakam, bu rakamı 24 ay geri ödemek isteyenler ise 1,020 TL 36 ay geri ödemeyi planlayanlar ise 737 TL ödeme yapması gerekmektedir. Tabloda belirtilen rakamlar sadece örnek olarak verilmiştir. Firmadan firmaya ve sizin gelir durumunuza göre farklılıklar gösterecektir

Bu tarz borçlanmalar bizlerin sizlere önermediği bir durum, çünkü eğer bankadan 10.000 TL kredi çekerek geri ödemesi 14,000 TL olarak ödeyecekseniz, fakat bu şirketler aracılığı ile işlem yaptığınızda 10.000 TL yerine 20.000 TL gibi fahiş bir fiyat karşınıza çıkabilecektir. Bunun yerine Acil Para Bulmam Lazım adlı makalemizi inceleyerek daha makul ve daha az faiz yükü getirecek yolları deneyebilirsiniz.

Yerimize Kredi Çeken Aracılık Firmalarının Kredi Limitleri Ne Kadar?

Bizim yerimize komisyonla kredi almak isteyen bireylerin kredi limitleri yani limitleri en az 3.000 TL tutarında olmaktadır. Komisyonla kredi veren şirketler bu konuda baz aldıkları ölçüt bankalardır. Çünkü ister özel olsun ister Kamu bankası olsun çekilebilecek alt kredi limiti 3.000 TL den başlamaktadır. Bankalardan kredi çekemeyen bireylerin Komisyonla kredi çıkaran şirketlere başvuru limitleri de bu yüzden 3.000 TL olarak baz alınmıştır.

Aracı şirketlerden artı komisyon ödeyerek kredi almak isteyenler bu firmalardan çekebilecekleri maksimum kredi limiti 40.000 TL dir. Fakat bu firmadan firmaya farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan tutarı belirledikten sonra şirket ile irtibata geçerek ek gayrimenkul, araç vb. teminatlar göstererek bu limitleri yükseltme şansınız olabilir.

Kısaca ihtiyacınız olan kredinin limiti ne olursa olsun bu komisyonla kredi sağlayan firmanın sizin sunduğunuz bilgiler doğrultusunda bakış açısına kalmış bir durumdur. Bu yüzden komisyonla kredi almak isteyen kişilerin kredi limitlerine ek olarak teminat göstermek bu limiti arttırma yönünde mantıklı olabilir.

Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalara Geri Ödeme Nasıl Yapılır?

Komisyonla kredi alınan firmalara yapılacak olan kredi geri ödemeleri firma ile imzalanan sözleşme ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tek tip bir geri ödeme planı çıkarılmaz. Komisyonla kredi veren firmalara geri ödeme yaparken kredi başvuru aşamasındaki ödeme taahhüt tarihleri ve ödeme vade tarihleri baz alınacaktır.

Genel işleyişten bahsetmemiz gerekir ise Özel ve Kamu bankaları kadar güvenli ve yasal olarak görülmeyen bu yöntemde borçlandırmalar senetle yapıldığından, her taksit ödemesinden sonra komisyonla kredi veren aracı kuruluştan ödenen vadedeki senetlerin ödeme sonrası alınmasıyla kapatılmaktadır.

Eğer borçlanma esnasında muaccel bir senet imzalatılmış ise bir taksitinizi ödemediğinizde veya geciktirdiğiniz de şirket sizden vadesi gelmemiş borçlarınızı da talep edebilecektir. Bu yüzden komisyonlu krediler kullanırken senetle kredi veren yerler hakkında oldukça dikkatli olmalısınız.

1 Yorum

 1. Sezen uzak
  30 Eylül 2020 at 07:59 — Cevapla

  50.000 TL istiyorum icralığım

 2. Muharrem
  11 Eylül 2020 at 12:13 — Cevapla

  20 bin kredi istiyorum icraligim

 3. Serpil uçar
  3 Temmuz 2020 at 23:51 — Cevapla

  Kredi cekemiyorun bankalardan bana acil para lazim bana lütfen yapdimci olun b

 4. Harika mamikoglu
  11 Nisan 2020 at 14:57 — Cevapla

  Sicilim bozuk 2100 tl maaş aliyorum dul yetim maaşı alıyorum maaşımin 1500 tlsini taksitler icin kullanabilirim bana cok açil 30bin kredi lazim taksitlerimi maaşımdan direk size her ay basi gönderebilirim yeterki benim sikintimi giderin

 5. Şaban Aydın
  3 Nisan 2020 at 16:47 — Cevapla

  Açıl olarak 10000 TL lazım

 6. Tayfun
  17 Şubat 2020 at 09:27 — Cevapla

  Acil 3500 TL ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 7. Emrah
  23 Aralık 2019 at 10:47 — Cevapla

  Acil 20.000 ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim.bütün kredilerini kapatıcam

 8. Alper
  20 Kasım 2019 at 16:01 — Cevapla

  Merhaba 30 bin lira lazım yardımcı olabilecek olan bana ulaşsın lütfen [email protected]

 9. Süleyman
  21 Ekim 2019 at 12:13 — Cevapla

  Slm ulaşırmışsınız bana 05071206980

 10. Gokhan
  15 Ekim 2019 at 02:04 — Cevapla

  Mrb puanim 997 esimle ayni yerde calismaktayim maasimizi bankadan aliyoruz be ben kredi karti kullaniyorum 2 aydir puanim dusuk oldundan kredi kullanamiyorum araba almak istiyoruz esimle sigortamiz var 40000 tl cekme gibi sansimiz varmi yoksa birazdaha beklememizmi lazim lutfen cevap yazin tsk

  • 15 Ekim 2019 at 08:13 — Cevapla

   Gökhan bey puanınızın biraz daha yükselmesi taşıt kredisi kullanmanızı kolaylaştırıcaktır. Şuan tam sınır diyebiliriz bir iki ayda bankalara düzenli ödeme yaparak 1000 puan üzerine çıktığınızda eşinizi kefil göstererek kredi alma şansınız yüksek ayrıca taşıt kredisi kullanacak iseniz araca ipotek konduğundan banka bu durumda biraz esnek davranabilir. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

  • Kadir A.
   26 Ekim 2019 at 22:05 — Cevapla

   Kredi cekmek istiyorum. Bu sekilde nasil kredi çekebilirim.

 11. Semra öğrenenefe
  28 Eylül 2019 at 11:10 — Cevapla

  Acil krediye ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 12. Nevzat ARSLANTAŞ
  31 Ağustos 2019 at 21:30 — Cevapla

  ÇOK İYİTİYACIM VAR 20,00 TL ÇOK ZOR DURUMDAYIM PARA İTİYACIM VAR ACİL

 13. YUSUF GÜVEN
  29 Ağustos 2019 at 09:14 — Cevapla

  YARDIMCI OLACAK VARMIDIR

 14. ekrem oruç
  9 Ağustos 2019 at 18:21 — Cevapla

  acil 25.000 kredi lazım yardımcı olabilirmisiniz?
  [email protected]

 15. arslan
  7 Ağustos 2019 at 14:36 — Cevapla

  30000 acil krediye ihtiyacım var çok acil ankaradayım aylık gelirim belgelenebilir 4500 lira ayda 2000 taksit öderim acil 30 bin

  • 7 Ağustos 2019 at 15:49 — Cevapla

   Arslan bey web sitemiz kredi çıkaran veya krediye aracılık yapan bir kuruluş değildir, güncel krediler, kredi notu ve skoru gibi derecelendirmelerde dikkat edilmesi gereken bilgilendirici ve eğitici makaleler yayınlayıp. Siz değerli ziyaretçilerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretecek cevapları bulmaya ve sunmaya çalışmaktadır.

 16. Deniz
  6 Ağustos 2019 at 13:33 — Cevapla

  Meme 10 kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim

 17. Murat
  29 Temmuz 2019 at 10:06 — Cevapla

  15000 tl ye ihtiyacım var düzenli gelirim var calısanm bankalardan kredi alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 18. Hüseyin
  26 Temmuz 2019 at 17:14 — Cevapla

  5000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 19. Erdem Doğan
  22 Temmuz 2019 at 13:09 — Cevapla

  merhaba
  10.000 TL ye ihtiyacım var.calisiyorum düzenli ödeme yapabilirim.konuyla ilgili dönüş rica ederim ederim.
  Erdem Doğan [email protected]

 20. Recep
  11 Temmuz 2019 at 20:08 — Cevapla

  Acil 20000 tl lazım 1.000 tl geri ödeme yapabilirim 3 ay sonrada tamamını kapatabilirim kredi puanımı yükseltmem lazım komisyonu neyse razıyım geri dönüş yaparsanız sevinirim [email protected]

 21. Demir Hazrec
  11 Temmuz 2019 at 14:58 — Cevapla

  kolay gelsin.benim acil 15.000 tl lazım.lütfen geri dönün

 22. Sercan
  11 Temmuz 2019 at 04:32 — Cevapla

  Mrb acilen 2 bin tl ye ihtiyacım var çok acil ne yapmaliyim

 23. mert
  1 Temmuz 2019 at 13:21 — Cevapla

  merhaba devlet memuruyum acil 20.000 tlye ihtiyaçım var aylık 1000 tl şeklinde geri ödeme yapabilirm.

 24. tuncay
  24 Haziran 2019 at 12:24 — Cevapla

  merhaba acil 20bin tl ihtiyacım var icralık oldum umarım yardımcı olursunuz

 25. Kazım
  18 Haziran 2019 at 18:17 — Cevapla

  Merhaba iyi günler kredi çekmek istiyorum acil ihtiyacım var her ay düzenli şekilde 700 1000 lira ödeme yapabilirim [email protected] komisyon ücreti neyse verilir

 26. Artun
  18 Haziran 2019 at 18:09 — Cevapla

  sicilim bozuk bankadan kredi çıkmıyor devlet dairesinde çalışıyorum acil 25000 e ihtiyacım var yardımcı olacak varsa iletişime gecebilir [email protected]

 27. Samet
  17 Haziran 2019 at 16:49 — Cevapla

  Acil 20000 ne ihtiyacım var bilgi alabilirmiyim nerden başvuru yapıyoruz kayserideyim [email protected]

 28. Mustafa
  17 Haziran 2019 at 12:03 — Cevapla

  Makalenizi okudum ama size nasil ulasacagiz basvuru icin. Bir link yok ki.

 29. İbrâhim özgökçe
  8 Haziran 2019 at 21:36 — Cevapla

  20 bin TL kredi lazım bana dönüş yaparsanız sevinirim [email protected]

 30. Ferhat özbakır
  23 Mayıs 2019 at 00:19 — Cevapla

  25.000 tlye ihtiyacım var 2500 tl maaş alıyorum ve maaşımın 4/1 banka borcuna kesiliyor kredi alabilirmiyim

 31. Gazi korkmaz
  22 Mayıs 2019 at 21:07 — Cevapla

  Para almak istiyorum

 32. Ibrahim
  20 Mayıs 2019 at 11:06 — Cevapla

  20000 tl ye ihtiyacım var. Acil dönüş bekliyorum

 33. Özay
  19 Mayıs 2019 at 21:32 — Cevapla

  30000tl ihtiyacım var 36 ay vade 48 ayda uygun puanım düşük

 34. Canan
  19 Mayıs 2019 at 13:32 — Cevapla

  Acil 40.000 tl ihtiyacim.var donus yapabilirmisiniz [email protected]

 35. mihrican örnek
  19 Mayıs 2019 at 12:28 — Cevapla

  Slm ben ankara dan mihrican acil kredi ye ihtiyacim var

 36. Özay
  18 Mayıs 2019 at 15:23 — Cevapla

  35000 tl ihtiyacım var acil bankalardan kredi cıkmıyor sicilim kötü 48 ay gibi yada 36 ay sizlerin aracılıyla sizlerin aracılıgınızla yardımcı olmanızı istiyom

 37. ÇAĞATAY
  11 Mayıs 2019 at 17:57 — Cevapla

  10.000 tl ihtiyacım var hic kredim yok borcum yok tam maas aliyotum kredi notum 1200 yardimci olurmusunuz . [email protected]

 38. Rıdvan AKGÖZ
  7 Mayıs 2019 at 13:27 — Cevapla

  hiçbir banka kredi vermiyor.en uzun vadeye 20 bin kullanmak istiyorum.yoksa tefeciden alıcam. tefeciye bulaşmak istmyrm.yardımcı olurmusunuz acil..cvp bklyrm lütfen [email protected]

 39. Caner
  1 Mayıs 2019 at 01:31 — Cevapla

  13000 ihtiyacım var borçlarımı kapatım tek biryere borclanmak istiyorum

 40. Yahya konur 05396495052
  30 Nisan 2019 at 15:03 — Cevapla

  20000 tl ye ihtiyacim var bankalar vermiyor sizin araciliginizla almak istiyorum komisyonunuza hazirim

 41. Serkan UÇAK
  29 Nisan 2019 at 22:22 — Cevapla

  Sicilim kötü kredi ihtiyacım var 50. 000 tl komisyona razıyım yeter ki işim görülsün [email protected]l.com

 42. Batuhan
  24 Nisan 2019 at 05:07 — Cevapla

  Iyi günler acil 7500 TLYE IHTIYACCIM VAR BORCUMU ODEMEM GEREKİYOR [email protected] SON 4 GÜNÜM VAR ACIL DONUS YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 43. Selda
  23 Nisan 2019 at 10:09 — Cevapla

  Merhaba
  İstanbul’da yaşıyorum
  20 bin t krediye ihtiyacim var hiç bir bankadan alamıyorum
  Borç kapama yapacağım
  Çalışıyorum
  [email protected]

 44. Yunus
  22 Nisan 2019 at 18:21 — Cevapla

  Kredi notum düşük kredi çekemiyorum 10.000 TL kredi çekmek istiyorum

 45. Mustafa Aydoğdu
  19 Nisan 2019 at 10:45 — Cevapla

  Konya’da yaşıyorum.kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum. Kmh ve kredi kartlarimda gecikmeler var bunlari kapatmak icin kredi istiyorum [email protected]

 46. Serkan
  12 Nisan 2019 at 14:58 — Cevapla

  Öğretmenim 4000 tl maaşım var. 15 bin tl lazım acilen. kredi çekemiyorum komisyon karşılığı yardımcı olmak isteyen arasın dolandırıcılar boşuna dadanmasin [email protected]

 47. onur
  9 Nisan 2019 at 11:38 — Cevapla

  20000 tl lazim aylik 1000 tl odeyebilirim muzisyenim ve bursada yasiyorum [email protected]

 48. Şaban Nastan
  6 Nisan 2019 at 00:56 — Cevapla

  40000 tl lazım aylık 2000 tl ödeyebilirim [email protected]

 49. Gokhan
  1 Nisan 2019 at 16:40 — Cevapla

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var kredi kullanmak istiyorum kara listede degilim fakat kredi notum düşük yardimci olabilirmisiniz

 50. Tuna
  1 Nisan 2019 at 06:23 — Cevapla

  Sicilim kötü, ticaretim sekteye uğradı ve dolayısıyla battım. Icra da açık dosyalarım var. Kredi,acil nakit lazım. Yüksek komisyon ile kredi çıkartırım diyen işin ehli insanlar,aracılar, bankacılar lütfen arasın. 50 ile 100 bin arası lazım. Üstünü çıkartırım diyenleri de beklerim. Yarı yarıya komisyon dahi olur. [email protected]

 51. kazım
  1 Nisan 2019 at 00:41 — Cevapla

  merhabalar acil 20 25 bin nakite iğtiyacım var düzenli her ay 800 1000 lra öderim yardımcı olursanız sevinirim [email protected]

 52. Oğuzhan
  28 Mart 2019 at 03:50 — Cevapla

  3000tlye ihtiyacım var nişan için çok acil 8 9 ay taksitle 1500tl fazlasıyla ödemeye razıyım lütfen yardım

 53. Cemil özgür
  27 Mart 2019 at 12:51 — Cevapla

  Emekliyim kredi cekemiyorum 5000 tl yardimci olursaniz sevinirim eskisehir den ariyorum

 54. Ahmet
  13 Mart 2019 at 19:19 — Cevapla

  15000 tl ihtiyacım var kredinizden komisyon karşılığı faydalanmak istiyorum.iletişime geçermisiniz lutfen

 55. Aslı
  10 Mart 2019 at 12:43 — Cevapla

  alirıza bey 10 bin tl kredimi 2 günde hallettim. yardım için teşekkürler. başkaları ile hiç ugraşmayın, alirıza bey tüm sorunları hallediyor.

 56. İpk
  1 Mart 2019 at 01:22 — Cevapla

  5.000 tl ihtiyaç var yardımcı olabilirmisiniz

 57. EYÜP ADIGÜZEL
  17 Şubat 2019 at 12:37 — Cevapla

  Mrb benim acil krediye ihtiyacım var bana çıkmıyo bana yatdımcı olabilirmisiniz acaba. 05454501216.

  • 10 Mart 2019 at 22:51 — Cevapla

   Eyüp bey ve diğer arkadaşlar kredi konularında önceliğiniz bankalar ve yasal finans kuruluşları olsun. Veya esnaf bir arkadaşınız var ise esnaf kefalet kredisi ile çok uygun krediler kullanabilirsiniz.

   • Ahmet
    17 Mart 2019 at 11:02 — Cevapla

    15000 tl ye ihtiyacım var tarafınızdan komisyonla kredi kullanmak istiyorum.dönüş yaparmısınız.

 58. Yonca
  13 Şubat 2019 at 11:18 — Cevapla

  Mrb acil 10000 tl.krediye ihtiyacım var dönüş bekliyorum 05547547883

 59. Ali Haydar kılıç
  28 Ocak 2019 at 11:16 — Cevapla

  Merhaba acil 10.000 tl ihtiyacım var aylık Ödemesine çok rahatlıkla ödeye bilirim bankadan kredi alamıyorum geçen aylar da kredi kartımı geçiktimişim o yüzden çıkmıyorum şuan hiç sorunun yok ama beklemem gerektiği söyleniyorum ve çok acil paraya ihtiyacım var sizlerden haber gelirse çok sevinirim kolay gelsin

 60. bahri
  28 Ocak 2019 at 11:07 — Cevapla

  merhaba bankalardan kredi çekemiyorum ve şuan acil olarak 20000 tl ye ihtiyacım var 36 ay vade ile geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.05557427568

 61. Burak T.
  11 Ocak 2019 at 07:53 — Cevapla

  Merhaba bankalardan kredi cekemiyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacım var ailemi hasta kızımın sagliğini kurtarmak için lütfen geri dönüs yapın aylik 600 700 ödeme yaparım 05337622387

 62. Semra Özdemir
  8 Ocak 2019 at 11:02 — Cevapla

  Merhaba çok acil 30000 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 63. Metin
  8 Ocak 2019 at 08:35 — Cevapla

  25.000 TL ye ihtiyacım var

 64. Zehra
  4 Ocak 2019 at 10:16 — Cevapla

  15000 liraya ihtiyacım var

 65. Aycan
  3 Ocak 2019 at 12:48 — Cevapla

  Kredi çekmek istiyorum komisyon kabulumdur.

 66. Adile
  2 Ocak 2019 at 10:29 — Cevapla

  Acil 10000 ihtiyacim var 12 ay vadeli

 67. Metin PAMUK
  27 Aralık 2018 at 13:14 — Cevapla

  35.000 TL ihtiyacım var 36 ayda ödeyebilirim.

 68. Cabir
  27 Aralık 2018 at 05:17 — Cevapla

  Çok acil 10000 TL ihtiyacım var kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen acil 05466172597

 69. Müge
  26 Aralık 2018 at 11:27 — Cevapla

  Çok acil 3.000tlye ihtiyacım var lütfen ulasin 05446422547

 70. ibrahim
  24 Aralık 2018 at 21:26 — Cevapla

  Adanada ki irtibat numaranizi yazarmisiniz benim numaram 05415367258 beni ararmisiniz

 71. Hasan
  22 Aralık 2018 at 20:20 — Cevapla

  2000 VE 20000 arası ihtiyacım var antalya dosya masrafı falan istemeyin işlem olmadan kuruş vermem

 72. Yunus
  20 Aralık 2018 at 00:38 — Cevapla

  Merhabalar düğün yapacağım için 20.000 tl açığım kalıyor yardımcı olursanız karşılığı fazlasıyla vermeye hazırım Kara listedeyim 05335055602

 73. Ahmet
  11 Aralık 2018 at 17:24 — Cevapla

  Ahmet benimde 10 tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler 05422203463

 74. Ali karabulut
  10 Aralık 2018 at 00:20 — Cevapla

  Acil 20000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 1250 öderim rahat kolay gelsin iyi çalışmalar

 75. fuat
  7 Aralık 2018 at 16:51 — Cevapla

  Acil bana kredi lazın

 76. Semra
  4 Aralık 2018 at 16:07 — Cevapla

  Çok acil ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 77. derya
  30 Kasım 2018 at 11:43 — Cevapla

  acil kredi lazım tekirdağ 5422830558 yardımcı olursanız sevinirim

 78. Serdar
  26 Kasım 2018 at 16:31 — Cevapla

  Kredi cekmek istiyorum puanim 1114 komusyon neyse verecegim

 79. Yasir
  25 Kasım 2018 at 18:44 — Cevapla

  Uzman çavuşum memurum kredi puanım düşük kredi çekemiyorum düğün yapıcam annemi ameliyat ettirecem 20 yada 30 bin lazım

  • 10 Mart 2019 at 22:53 — Cevapla

   Yasir bey devlet bankalarından memur olduğunuz için kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz bence tüm şeçenekleri denediğinizden emin olmalısınız.

 80. Ayla Çabuk
  25 Kasım 2018 at 10:32 — Cevapla

  esnafım puan düşüklüğünden kredi alamıyorum 40.000Tl ihtiyacım var mümkünmü

 81. mine mutlu
  23 Kasım 2018 at 13:53 — Cevapla

  kamuda memurum 5000 tl kredi almam mümkünmü

 82. Bayram
  22 Kasım 2018 at 02:22 — Cevapla

  30 ila 40 tl ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 83. Cumali
  21 Kasım 2018 at 14:19 — Cevapla

  Bu site bos beles bi site degilse mantikli bir irtibat kurmak istiyorum 0541 790 30 51

 84. ayten
  19 Kasım 2018 at 12:07 — Cevapla

  lütfen yardım edin 5000 tl ihtiyacım var.

 85. gamze
  14 Kasım 2018 at 16:04 — Cevapla

  acil krediye ihtiyacım var yapılandırmam var alamıyorum kredi oz yuzden ltfen dönüş yaparmısınız

  • Emine akyel
   8 Haziran 2019 at 15:36 — Cevapla

   Acil 45bin ihtiyacım var aylık 1300 ödeyebilirim.
   Kredi notum düşük. Çok acil bana ulaşabilirmisinğz
   [email protected]om

 86. Muhammet
  2 Kasım 2018 at 23:55 — Cevapla

  Acil 5 bin tl ihtiyacim var istanbuldayim 2 bintl gelirim var ulaşirmisiniz 05393044260

 87. orhan
  1 Kasım 2018 at 13:31 — Cevapla

  5.000 tl ye ihtiyacım var yardım cı olursanız sevinirim 0546 280 82 21

 88. TAYİBE YAVUZ
  31 Ekim 2018 at 14:28 — Cevapla

  KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM

 89. Mehmet Yılmaz
  22 Eylül 2018 at 16:37 — Cevapla

  30000 TL ye ihtiyaç var hundai kamyonet almak için 05545555371

  • 31 Ekim 2018 at 14:32 — Cevapla

   Mehmet bey lütfen ikinci el araçlarda yaş sınırı makalemizi inceleyiniz.

   • Yusuf ibis
    7 Mart 2019 at 12:53 — Cevapla

    Merhaba yasal takibe düştüm 40000 tl ye bütün borclarim kapanıyor aylık 1500 odeyebilirim dönüş yapin lütfen

   • Savaş
    7 Haziran 2019 at 17:54 — Cevapla

    Merhaba iyi günler dilerim benim 30000 binliraya ihtiyacım var aylık 1700 lira öderim yardımcı olursanız sevinirim tlf [email protected]

   • Umit
    4 Temmuz 2019 at 12:16 — Cevapla

    1680 lira maas aliyorum.emekliyim.postaneden.4. 4 ikitane toplamda 8 lira kredim var duzgun oduyorum 4 aydir…1270 lira kaliyor elime vergi borcumdan dolayi kredi cekemiyorum…izmirdeyim. yardimci olabilormisiniz

 90. tufan
  21 Eylül 2018 at 10:44 — Cevapla

  kredi talebi için

 91. Nimet yildirim
  9 Eylül 2018 at 16:55 — Cevapla

  Merhaba kamuda hemşireyim kadromuzun açık 15000 liraya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim tel

 92. mehmet çelik
  13 Ağustos 2018 at 01:27 — Cevapla

  mrhb,bana 3 aylığına 60 bin tl nakit lazım

 93. Sevda Uğur
  9 Ağustos 2018 at 19:59 — Cevapla

  20000tl ye ihtiyacım var komisyon bedeli öderim 05342543509

  • 31 Ekim 2018 at 14:31 — Cevapla

   Sevda hanım lütfen bu yazımızı Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin başlıklı yazımızı inceleyin.

   • Gökhan
    16 Mayıs 2019 at 19:03 — Cevapla

    30.000 tl ihtiyacım var birikmiş olan borcum var aylık 2.000 tl ödeye bilirim özel sektör ücretli çalışanıyım 3 yıldan belli sigortalıyım kredi puanım 1212

   • hale
    22 Mayıs 2019 at 22:50 — Cevapla

    yazıyı okudum ancak yüzyüze görüşün demişsiniz herhangi bir bilgi yokki kimlerle muhatap olunacak

 94. Ahmet tas
  29 Temmuz 2018 at 14:29 — Cevapla

  Kolay gelsin Sivas’ta ikamet ediyorum acil nakite ihtiyacım var aylık 1500 TL oderim

 95. Turgay
  23 Haziran 2018 at 01:14 — Cevapla

  20bine ihtiyaçım var 05452010808 arayın

  • Selim
   28 Temmuz 2018 at 12:59 — Cevapla

   20000 bine ihtiyacim var acik 05384870520

  • sema
   8 Eylül 2018 at 10:55 — Cevapla

   15 binliraya ihtiyacım var

   • Eren
    8 Mayıs 2019 at 23:45 — Cevapla

    Merhaba acil 5000 tl ihtiyacim var iki kati odemeye raziyim yardimci olabilecek varsa lutfen ulasabilir mi [email protected]

 96. Halil
  1 Haziran 2018 at 19:07 — Cevapla

  Acilen 10000 TL kredi lazım komisyonu ne ise hazırım 05315537308 numaram geri dönüş yapmanızı bekliyorum aylık 700 tl ye kadar ödeme yapabilirim

  • Şaban
   13 Temmuz 2019 at 15:06 — Cevapla

   Merhaba 25 bin lira lazım 60 ay vadeli yardımcı olursanız sevinirim [email protected]

Bir Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir