finanskredirehberi.com

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (KOMİSYONLA KREDİ)

Tarih: 18.03.2018
Güncel: 08.10.2019

Acil paraya ihtiyacı olup da bunu bankalar aracılığı ile sağlayamayan kişiler, zamanla çeşitli yollar ve imkanlara aramaktadır. Biliyoruz ki geçmişte borçlarını düzenli olarak ödemeyenler ve bankalara borcu bulunup da yasal takip sürecine giren vatandaşlar, kara listede bulunmaktadır. Doğal olarak bankalar bu kişilere 5 yıl süreyle herhangi bir kredi ürünü vermez. Doğal olarak acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, çeşitli yollar aramaya devam etmiştir.Bu makalemizde “kredinizi biz çekelim, siz ödeyin firmaları ve şirketleri nasıl çalışır inceleyeceğiz.

Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmaları genellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Diyarbakır, Hatay,Van, Kayseri gibi başlıca büyük şehirlerde boy göstermektedir. İlanları ise inernette sayfa sayfa kredi çıkartılır, sorunlu kredi çıkartılır ve kara listeye kredi çıkartılır gibi bir çok başlık görüyorsunuz. Bu başlıkların çok fazla olmasının sebebi ülkemizde kredi ve kredi kartı borçlularının bir hayli fazla olmasından kaynaklanıyor.

Sorunun ana sebebi bireylerin gelirlerinden fazla kredi kartına ve bankalara ödeme gücünden daha fazla borç altına girmelerinden kaynaklanmaktadır. Tabiki istisnalar kaideyi bozmuyor sevgili arkadaşlar. Gereksiz harcamalar lüks yaşam ve marka merakı kişileri daha fazla harcamaya yöneltiyor ve kredi kartlarındaki limitlerimiz sanki bizim borç değilde kendi paralarımız gibi pervasızca harcıyoruz ve çözümü bir google sayfası açarak komisyon karşılığı kredi, komisyonla kredi çıkartılır gibi aramalar yapıyoruz, ne kadar kötü bir sonuç değil mi ? Gelin şimdi bu firmaları bir inceleyelim.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Nedir?

Tabi ki kimse isteyerek zor bir duruma düşmek istemez bazen bir hastalığın pençesine düşerek borçlanmak zorunda kalabilir bazen ise bir şirketin istemeden batması sonucu piyasaya çok fazla borçlanılabilir. Bu durumlar oluşurken kredi kartı ve kredi ödemelerinizi geciktirebilir ve bankalardaki kredi derecelendirmeleri etkilenerek kötü bir kredi siciline istemeden sahip olursunuz.

Bu durumdan kurtulmak için çeşitli bankalara üst üste başvurular yaparak durumu daha vahim bir hale sokarak işin içinden çıkılmaz bir hal alırsınız. Bu durumların sonucunda tahmin ediyorum ki bu yazımızı okuyorsunuz. “Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin” şirketleri son çaremiz oluyor. Firmalar şu şekilde çalışıyor;

Kredinizi Biz Çekelim Aşaması;

Bu aşamada firma kendi üzerine sizin ihtiyacınız olan parayı kredi olarak bankadan çekiyor ve sizleri kağıt ve değerli evraklar üzerinden borçlandırıyor. Bunlar çek veya muaccel senet olabilir.

Siz Ödeyin Aşaması;

Ödeme kısmında ise sizler adına çekilen krediye belirli oranlarda komisyon koyarak taksitler halinde senetle düzenleniyor ve bu senetlerin zamanında firmaya ödenmesi talep ediliyor. Kısaca sistem, kredi notu yüksek ticari bir işletme veya birey tarafından kredi çekilir, taksitler sizlerin tarafından senet karşılığı ödenir. Mantık genel olarak tefeci mantığı ile çalışmaktadır.

kredinizi biz çekelim siz ödeyin

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Ne Kadar Yasal Ve Güvenli

Kara listede olup, kredi notu düşük olanlar, bankalardan kredi alamayanlar ve bu sisteme başvuru yapanların aklında, acaba bu firmalar güvenilir midir, sorusu gezmektedir. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar üzerinden kredi almaksa, lütfen internet üzerinden başvuru yapmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren şirketler sizlere kapıda ödeme ile bir kargo göndermekte ve 600 TL dosya parası talep etmektedir.

Bu parayı aldıktan sonra ise, sizlere kredi çıkmıyor veya size bu hizmeti veremiyoruz diyerek, çoğu insanı mağduriyete doğru sürüklemişlerdir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmak isterseniz yapın ve sonuçları göreceksiniz. Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık hizmetlerine ben başvuru yapmak istiyorum diyorsanız eğer, o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşmenizi öneririz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin, Danışmanlık Firmalarına Başvuru Aşaması

Az öncede sizlere aktarmış olduğumuz gibi bu firmalar sizlere internet veya sosyal medya üzerinden ulaşmaktadır. Bulunduğunuz ilin örnek olarak İstanbul veya Bursa olduğunu düşünelim. Sizler aylık 1.000TL kadar taksit ödemek istiyorum işte 10.000 TL kredi lazım dediğiniz zaman, bu firmalara sizlere jet hızıyla ulaşacaktır. Bu sistemde ayrıca dolandırıcılıklar da son derece yaygındır.

Lütfen dosya parası için sizlerden para talep edenlere, ödeme yapmayınız. Sizlere dosya parası istiyoruz ödeme yapın derlerse eğer, siz kredimi çekin, ana paradan dosya masrafını alın gibi bir ibare kullanınız. Zaten bunu kabul eden dolandırıcı değildir, ama kabul etmeyenler dolandırıcıdır ve hızla uzaklaşmanızı öneririz. Tüm başvurularınızı firmayı iyi inceledikten sonra güvenilir olduğuna karar verdiğinizde yüz yüze başvuru gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz. Peki, bu ayrımı nasıl yapacağız hemen cevap için yazımızı okumaya devam ediniz.

Kredi Çıkartılır Firmaların Hepsi Dolandırıcı Mı ? (HAYIR)

Tabi ki herkesi aynı kefeye koymak mümkün değil her durum istismar edilebildiği gibi zor durumdaki kredi ve borç arıyorum diyen kişilerde istismar edilebiliyor. Bu işleri yapan kurumsal bankalar, kurumsal danışmanlık şirketleri, faktoring şirketleri ve yine kurumsal finans aracıları elbetteki dolandırıcı değil.

 • Özel Bankalar
 • BDDK onaylı Faktoring Şirketleri
 • BDDK onaylı Danışmanlık Firmaları
 • BDDK onaylı Finans Kuruluşları
 • Katılım Bankaları
 • Kanunlara Uygun Çalışan Tüm Finans Şirketleri, Güvenebileceğiniz kuruluşlardır.

BDDK onaylı finansal kiralama şirketlerini, bankaları, faktoring kuruluşlarını, finansman şirketlerinin tam listesini BURADA bulabilirsiniz.

kredinizi biz çekelim şirketleri

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmalarında Kredi Limiti

Daha önce iş yapmış ve kaydınız şirketler tarafından bulunuyorsa, yüksek tutarlarda kredi çekme durumunuz olmaktadır. İlk defa biz kredinizi çekelim sizler ödeyin sisteminde yer alıyorsanız, şirket yetkililerine tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir.

Tabi sizlerin güvenini almak için de, şirketin iyi cevaplar ve yanıtlar vermesi gerekir. Kısaca güven duyulu bir görüşmenin olması gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde gösterilebilecek olan herhangi bir ipotek, mal varlığı veya mal grubu bulunuyorsa, şirketi ikna etme süreci o kadar hızlanacaktır.

Teminat gösterdiğiniz konut, araç, tarla, arsa gibi gayrimenkullerinize karşı kullanılabilecek kredi limitide buna göre artabilir. Kullanabileceğiniz kredi tutarı tamamen firmanın kendi politikasına ve şartlarına bağlıdır.

Komisyonla Kredi Veren Firmalar İçin Kredi Hesaplama

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmalarının genel olarak aktif ettiği komisyonlar ve ödeme tablosu bu şekildedir. 10,000 TL için 24 vadeler ile alacak olanlar yaklaşık olarak aylık 510 TL ödeme yapacaklardır. Diğer yandan 36 ay ödeyecek olanlar 380 TL 48 AY 290 TL ödemesi gerekmektedir.

20.000 TL TL almak isteyenler ise 12 ay 1,850 TL gibi bir rakam, bu rakamı 24 ay geri ödemek isteyenler ise 1,020 TL 36 ay geri ödemeyi planlayanlar ise 737 TL ödeme yapması gerekmektedir. Tabloda belirtilen rakamlar sadece örnek olarak verilmiştir. Firmadan firmaya ve sizin gelir durumunuza göre farklılıklar gösterecektir

Bu tarz borçlanmalar bizlerin sizlere önermediği bir durum, çünkü eğer bankadan 10.000 TL kredi çekerek geri ödemesi 14,000 TL olarak ödeyecekseniz, fakat bu şirketler aracılığı ile işlem yaptığınızda 10.000 TL yerine 20.000 TL gibi fahiş bir fiyat karşınıza çıkabilecektir. Bunun yerine Acil Para Bulmam Lazım adlı makalemizi inceleyerek daha makul ve daha az faiz yükü getirecek yolları deneyebilirsiniz.

Bu yazımızla alakalı olan Sicili Bozuk Olana Kredi veren firmalar başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Sonuç : Makalemizde bir hatamız var ise affola amacımız kimseyi düştüğü bu zor durumdan daha zor duruma düşmesini istemediğimizden uyarmak istedik. Komisyonla kredi çıkaran firmalar yani kredinizi biz çekelim siz ödeyin şikayetleri son zamanlarda oldukça artmıştır. Bu slogan ile çalışan tüm şirketler sizden çok daha fazlası ile bu çekmiş olduğunuz kredinin geri ödemesini tahsil edecekler.Bu yüzden son tercihiniz komisyonla kredi olmalı diye düşünüyoruz.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (KOMİSYONLA KREDİ)
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (KOMİSYONLA KREDİ) Konusuna 107 Yorum Yapıldı
 1. Süleyman dedi ki:

  Slm ulaşırmışsınız bana 05071206980

 2. Gokhan dedi ki:

  Mrb puanim 997 esimle ayni yerde calismaktayim maasimizi bankadan aliyoruz be ben kredi karti kullaniyorum 2 aydir puanim dusuk oldundan kredi kullanamiyorum araba almak istiyoruz esimle sigortamiz var 40000 tl cekme gibi sansimiz varmi yoksa birazdaha beklememizmi lazim lutfen cevap yazin tsk

  1. Tufan DEMİRCİ dedi ki:

   Gökhan bey puanınızın biraz daha yükselmesi taşıt kredisi kullanmanızı kolaylaştırıcaktır. Şuan tam sınır diyebiliriz bir iki ayda bankalara düzenli ödeme yaparak 1000 puan üzerine çıktığınızda eşinizi kefil göstererek kredi alma şansınız yüksek ayrıca taşıt kredisi kullanacak iseniz araca ipotek konduğundan banka bu durumda biraz esnek davranabilir. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

 3. Semra öğrenenefe dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

1 16 17 18
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi sicil affı
Kredi Adli Sicil Affı, Sicil Temizleme Başvurusu (SON DÜZENLEME)

Devlet, belli sebeplerden dolayı sicili bozuk olan kişilerin...

devlet destekli arıcılık kredisi tarihleri
Arıcılık Kredisi Hibe Detayları Ve Başvuru Şartları (DEVLET DESTEKLİ 2018)

Toplumsal refahı üst düzeye çıkarmak, ülke ekonomisine katkıda...

x