Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! KOMİSYONLA ACİL KREDİ

Yayın Tarihi: 18.03.2018
Yayın Son Güncelleme Tarihi: 12.09.2019
 

Acil paraya ihtiyacı olup da bunu bankalar aracılığı ile sağlayamayan kişiler, zamanla çeşitli yollar ve imkanlara aramaktadır. Biliyoruz ki geçmişte borçlarını düzenli olarak ödemeyenler ve bankalara borcu bulunup da yasal takip sürecine giren vatandaşlar, kara listede bulunmaktadır.

Doğal olarak bankalar bu kişilere 5 yıl süreyle herhangi bir kredi ürünü vermez. Doğal olarak acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar, çeşitli yollar aramaya devam etmiştir.Bu makalemizde “kredinizi biz çekelim, siz ödeyin nedir bunu anlatmaya çalışacağız.

Bu yollardan bir tanesi faturalı hatlara kredi kavramıydı ve önceki yazımızda bu konuyu detaylı bir şekilde el almıştık. Diğer bir yöntem ise, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Diyarbakır, Hatay,Van, Kayseri gibi başlıca büyük şehirlerde yapılmakta olan, Kredinizi biz çekelim siz ödeyin kavramı olmuştur.

Bu yönteme göre bazı şirketler krediyi kendi adlarına çekmekte, komisyonlarını koymakta ve sizlerin ödeme yapmasını sağlamaktadır. Peki kredinizi biz çekelim siz ödeyin nedir, kredi çekemiyorum ne yapmam lazım, senetle borç para verenler, senetle kredi gibi başlıklara detaylı olarak cevaplar vereceğiz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Nedir ?

Sicili kötü durumda olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi veya kredi kartı alamazlar. Yani sizlere öncelikli olarak önermek isteriz ki, bankalar ile çok fazla şekilde sorun yaşamadıysanız, en garantili ve en etkin yol, kredi notunuzu üst seviyelere getirmektir. Bu yüzden kredi notu nasıl arttırılır, kredi notu arttırmak için neler yapılmalıdır vb. gibi yazılara sitemizden ulaşabilir ve kredi notunuzu bu adımları uygulayarak arttırabilirsiniz.

Yazıyı okuduktan sonra sizlere üstüne basa basa, bu yöntemi öneriyoruz. Şimdi yazının detayına geçmeden önce, kredi notu düşüklere veya kara listedekilere kredi veren banka gibi bir şey söz konusu bile değildir. Kara listede olan kişilere, hiçbir banka kredi imkanı tanımaz. Bunun yerine herkesin bildiği tefeciler devreye girer. Tefecilere ek olarak ‘’Kredinizi biz çekelim, siz ödeyin’’ firmaları devreye girmiştir.

kredi çıkartan firmalar

Adını bu aralar sıkça duyduğumuz bu firmaların güvenli olanları olduğu gibi, dolandırıcı olanları da bulunmaktadır. Genel olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa gibi büyük şehirler üzerinde bu hizmeti vermekte olan ve herkese sunan firmalar İnternet aleminde reklamlarını vermektedir. Esnafa, kredi notu düşüklere ve kara listedekilere kredi imkanı tanıyoruz gibi sloganlar ile çıkan bu şirketler, aslında bir bakımdan son derece iyi bir hizmet vermektedir.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Güvenilir Midir ?

Kara listede olup, kredi notu düşük olanlar, bankalardan kredi alamayanlar ve bu sisteme başvuru yapanların aklında, acaba bu firmalar güvenilir midir sorusu gezmektedir. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar üzerinden kredi almaksa, lütfen internet üzerinden başvuru yapmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren şirketler sizlere kapıda ödeme ile bir kargo göndermekte ve 600 TL dosya parası talep etmektedir.

Bu parayı aldıktan sonra ise, sizlere kredi çıkmıyor veya size bu hizmeti veremiyoruz diyerek, çoğu insanı mağduriyete doğru sürüklemişlerdir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmak isterseniz yapın ve sonuçları göreceksiniz. Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık hizmetlerine ben başvuru yapmak istiyorum diyorsanız eğer, o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşmenizi öneririz.

Firma sizlerin adına kredi notu yüksek olan bir birey tarafından krediyi çeker. Aslında mantık genel olarak tefeci mantığı ile çalışmaktadır. Kredi notu yüksek olan krediyi çeker ve sizler aylık olarak ödemelerinizi yaparsınız.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Danışmanlık Firmalarına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Az öncede sizlere aktarmış olduğumuz gibi bu firmalar sizlere internet veya sosyal medya üzerinden ulaşmaktadır. Bulunduğunuz ilin örnek olarak Bursa olduğunu düşünelim. Sizler aylık şu kadar ödemek istiyorum işte şu kadar kredi lazım dediğiniz zaman, bu firmalara sizlere jet hızıyla ulaşacaktır. Bu sistemde ayrıca dolandırıcılıklar da son derece yaygındır.

Lütfen dosya parası için sizlerden para talep edenlere, ödeme yapmayınız. Sizlere dosya parası istiyoruz ödeme yapın derlerse eğer, siz kredimi çekin, ana paradan dosya masrafını alın gibi bir ibare kullanınız. Zaten bunu kabul eden dolandırıcı değildir, ama kabul etmeyenler dolandırıcıdır ve hızla uzaklaşmanızı öneririz.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Taksit, Taksit Ödeyin Şirketleri, Ne Kadar Kredi Verir ?

Daha önce iş yapmış ve kaydınız şirketler tarafından bulunuyorsa, yüksek tutarlarda kredi çekme durumunuz olmaktadır. İlk defa biz kredinizi çekelim sizler ödeyin sisteminde yer alıyorsanız, şirket yetkililerine tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir.

kredi sicili bozuk olanlara kredi veren firmalar

Tabi sizlerin güvenini almak için de, şirketin iyi cevaplar ve yanıtlar vermesi gerekir. Kısaca güven duyulu bir görüşmenin olması gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde gösterilebilecek olan herhangi bir ipotek, mal varlığı veya mal grubu bulunuyorsa, şirketi ikna etme süreci o kadar hızlanacaktır.Biz kredinizi çekelim siz ödeyin konusu hakkında piyasada son derece dolandırıcılık konuları vardır ve mutlaka buna dikkat ediniz.

Kredinizi Biz Çekelim Aracılık Firmalarının Örnek Hesaplama Ve Geri Ödeme Planı

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmalarının genel olarak aktif ettiği komisyonlar ve ödeme tablosu bu şekildedir. 10,000 TL için 24 vadeler ile alacak olanlar yaklaşık olarak aylık 510 TL ödeme yapacaklardır. Diğer yandan 36 ay ödeyecek olanlar 380 TL 48 AY 290 TL ödemesi gerekmektedir.  20.000 TL TL almak isteyenler ise 12 ay 1,850 TL gibi bir rakam, bu rakamı 24 ay geri ödemek isteyenler ise 1,020 TL 36 ay geri ödemeyi planlayanlar ise 737 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Krediniz Bizden Geri Ödemeleri Sizden Firmaları Hangi İllerde Bulunur ?

Bankadan kırmızı kalem yemiş ve her yolu deneyerek hiçbir şekilde kredi alamayan kişilerin yeni umutları komisyon karşılığı senetle kredi çıkaran firmalar oluyor. Bu tarz firmalar danışmanlık hizmeti atlında belli bir komisyon alarak kredi notu düşük ve sorunlu kişilere kendi firmaları üzerine kredi çekerek, geri ödemelerini kredi çektikleri kişilerden tahsil eden firmalardır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin, firmaları daha çok büyük şehirlerde hizmet vermektedir. Bunların başında İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Bursa, Van, Kayseri gibi illerimizde kredi danışmanlık şirketlerine ulaşmak mümkün.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Yerine, BDDK Onaylı Faktoring Firmalarını Tercih Edin!

Bu tarz firmalar yüksek komisyon alacağından ve güvenilirlik olayı da tartışılır olduğundan BDDK Bankacılık Denetleme Ve Düzenleme Kurulu tarafından denetimde tutulan faktoring şirketlerini tercih etmelisiniz.

BDDK Onaylı Faktoring Şirketlerine buradan ulaşabilirsiniz : https://www.bddk.org.tr/Kuruluslar-Kategori/Faktoring-Sirketleri/3

Size vermiş olduğumuz linkten faaliyet izni iptal edilenleri ve faal durumda olan faktoring firmalarını detayları ile birlikte bulabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin Firmaları Nasıl İşler

İstisnalar kaideyi bozmamak şartı ile yani tüm firmaları kastetmiyoruz fakat genel anlamda sizin üzerinize kredi çıkma şansı yok ise firmalar veya şahıslar kredileri kendi üzerine çekip sizleri daha fazla komisyon farkıyla senetle borçlandırıyorlar, tabi bu durum sadece bir öngörü fakat genel olarak bu şekilde işliyor sistem.

Bu şekilde borçlanma bizlerin önermediği bir durum, çünkü eğer bankadan 10.000 TL kredi çekerek geri ödemesi 14,000 TL olarak ödeyecekseniz, fakat bu şirketler aracılığı ile işlem yaptığınızda 10.000 TL yerine 20.000 TL gibi fahiş bir fiyat karşınıza çıkabilecektir.

Komisyon Karşılığı Sicili Bozuk Kişilere Kredi Çeken Firmalar (ÖZET )

Komisyon karşılığı kredi çıkaran firmaları tercih etmeyi düşünüyor iseniz, öncelikle tüm bankaları iyi incelemiş olduğunuzdan ve kredi notunuzu düşüren bariz bir sebep olmadığından emin olunuz.

Eğer tüm bunları yapmış ve halen nakit ihtiyacınızı karşılayamamış iseniz, yakın çevrenizden borç para bulmaya çalışınız veya gsm hattınız üzerine ihtiyacınızı karşılayacak kadar bir tutarda telefon alarak nakite çeviriniz.Yada yazımızda bahsettiğimiz gibi yasal faktoring şirketlerini tercih ediniz.

Bunları neden mi söylüyoruz ! Çünkü komisyonla kredi çıkaran firmalar yani kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile çalışan tüm şirketler sizden çok daha fazlası ile bu çekmiş olduğunuz kredinin geri ödemesini tahsil edecekler.Bu yüzden son tercihiniz komisyonla kredi olmalı diye düşünüyoruz.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! KOMİSYONLA ACİL KREDİ
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! KOMİSYONLA ACİL KREDİ Konusuna 103 Yorum Yapıldı
 1. Nevzat ARSLANTAŞ dedi ki:

  ÇOK İYİTİYACIM VAR 20,00 TL ÇOK ZOR DURUMDAYIM PARA İTİYACIM VAR ACİL

 2. YUSUF GÜVEN dedi ki:

  YARDIMCI OLACAK VARMIDIR

 3. ekrem oruç dedi ki:

  acil 25.000 kredi lazım yardımcı olabilirmisiniz?
  ekremoruc90@gmail.com

 4. arslan dedi ki:

  30000 acil krediye ihtiyacım var çok acil ankaradayım aylık gelirim belgelenebilir 4500 lira ayda 2000 taksit öderim acil 30 bin

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Arslan bey web sitemiz kredi çıkaran veya krediye aracılık yapan bir kuruluş değildir, güncel krediler, kredi notu ve skoru gibi derecelendirmelerde dikkat edilmesi gereken bilgilendirici ve eğitici makaleler yayınlayıp. Siz değerli ziyaretçilerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretecek cevapları bulmaya ve sunmaya çalışmaktadır.

 5. Deniz dedi ki:

  Meme 10 kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim

 6. Murat dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var düzenli gelirim var calısanm bankalardan kredi alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 7. Hüseyin dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 8. Erdem Doğan dedi ki:

  merhaba
  10.000 TL ye ihtiyacım var.calisiyorum düzenli ödeme yapabilirim.konuyla ilgili dönüş rica ederim ederim.
  Erdem Doğan ikterdem@gmail.com

 9. Recep dedi ki:

  Acil 20000 tl lazım 1.000 tl geri ödeme yapabilirim 3 ay sonrada tamamını kapatabilirim kredi puanımı yükseltmem lazım komisyonu neyse razıyım geri dönüş yaparsanız sevinirim Cimbom_1905-recep@hotmail.com

  1. Cemal dedi ki:

   Merhaba ihtiyaç kredisi konusunda yardımcı olabilir misiniz cemal4788@hotmail.com

 10. Demir Hazrec dedi ki:

  kolay gelsin.benim acil 15.000 tl lazım.lütfen geri dönün

 11. Sercan dedi ki:

  Mrb acilen 2 bin tl ye ihtiyacım var çok acil ne yapmaliyim

 12. mert dedi ki:

  merhaba devlet memuruyum acil 20.000 tlye ihtiyaçım var aylık 1000 tl şeklinde geri ödeme yapabilirm.

 13. tuncay dedi ki:

  merhaba acil 20bin tl ihtiyacım var icralık oldum umarım yardımcı olursunuz

 14. Kazım dedi ki:

  Merhaba iyi günler kredi çekmek istiyorum acil ihtiyacım var her ay düzenli şekilde 700 1000 lira ödeme yapabilirim ak_21_36@outlook.com komisyon ücreti neyse verilir

 15. Artun dedi ki:

  sicilim bozuk bankadan kredi çıkmıyor devlet dairesinde çalışıyorum acil 25000 e ihtiyacım var yardımcı olacak varsa iletişime gecebilir artunaydn@gmail.com

 16. Samet dedi ki:

  Acil 20000 ne ihtiyacım var bilgi alabilirmiyim nerden başvuru yapıyoruz kayserideyim samet_korkmaz1038@hotmail.com

 17. Mustafa dedi ki:

  Makalenizi okudum ama size nasil ulasacagiz basvuru icin. Bir link yok ki.

 18. İbrâhim özgökçe dedi ki:

  20 bin TL kredi lazım bana dönüş yaparsanız sevinirim Lapseki_65@hotmail.com

 19. Ferhat özbakır dedi ki:

  25.000 tlye ihtiyacım var 2500 tl maaş alıyorum ve maaşımın 4/1 banka borcuna kesiliyor kredi alabilirmiyim

 20. Gazi korkmaz dedi ki:

  Para almak istiyorum

 21. Ibrahim dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacım var. Acil dönüş bekliyorum

 22. Özay dedi ki:

  30000tl ihtiyacım var 36 ay vade 48 ayda uygun puanım düşük

 23. Canan dedi ki:

  Acil 40.000 tl ihtiyacim.var donus yapabilirmisiniz canan.kayaaa@hotmail.com

 24. mihrican örnek dedi ki:

  Slm ben ankara dan mihrican acil kredi ye ihtiyacim var

 25. Özay dedi ki:

  35000 tl ihtiyacım var acil bankalardan kredi cıkmıyor sicilim kötü 48 ay gibi yada 36 ay sizlerin aracılıyla sizlerin aracılıgınızla yardımcı olmanızı istiyom

 26. ÇAĞATAY dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var hic kredim yok borcum yok tam maas aliyotum kredi notum 1200 yardimci olurmusunuz . kocdogancagatay@gmail.com

 27. Rıdvan AKGÖZ dedi ki:

  hiçbir banka kredi vermiyor.en uzun vadeye 20 bin kullanmak istiyorum.yoksa tefeciden alıcam. tefeciye bulaşmak istmyrm.yardımcı olurmusunuz acil..cvp bklyrm lütfen Rdvn6788@outlook.com

 28. Caner dedi ki:

  13000 ihtiyacım var borçlarımı kapatım tek biryere borclanmak istiyorum

 29. Yahya konur 05396495052 dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacim var bankalar vermiyor sizin araciliginizla almak istiyorum komisyonunuza hazirim

 30. Serkan UÇAK dedi ki:

  Sicilim kötü kredi ihtiyacım var 50. 000 tl komisyona razıyım yeter ki işim görülsün Serkanucak9494@gmail.com

 31. Batuhan dedi ki:

  Iyi günler acil 7500 TLYE IHTIYACCIM VAR BORCUMU ODEMEM GEREKİYOR toprakbey19033@gmail.com SON 4 GÜNÜM VAR ACIL DONUS YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 32. Selda dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul’da yaşıyorum
  20 bin t krediye ihtiyacim var hiç bir bankadan alamıyorum
  Borç kapama yapacağım
  Çalışıyorum
  selda0315@gmail.com

 33. Yunus dedi ki:

  Kredi notum düşük kredi çekemiyorum 10.000 TL kredi çekmek istiyorum

 34. Mustafa Aydoğdu dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum.kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum. Kmh ve kredi kartlarimda gecikmeler var bunlari kapatmak icin kredi istiyorum ruzgar36363@gmail.com

 35. Serkan dedi ki:

  Öğretmenim 4000 tl maaşım var. 15 bin tl lazım acilen. kredi çekemiyorum komisyon karşılığı yardımcı olmak isteyen arasın dolandırıcılar boşuna dadanmasin srkncmndg@hotmail.com

  1. Dilek dedi ki:

   .acil krediye ihtiyacım var iletişim numarası verirmisiniz dilekdoner2@gmail.com

 36. onur dedi ki:

  20000 tl lazim aylik 1000 tl odeyebilirim muzisyenim ve bursada yasiyorum okeskek99@gmail.com

 37. Şaban Nastan dedi ki:

  40000 tl lazım aylık 2000 tl ödeyebilirim sabannastan.39@hotmail.com

 38. Gokhan dedi ki:

  Merhaba acil nakit ihtiyacim var kredi kullanmak istiyorum kara listede degilim fakat kredi notum düşük yardimci olabilirmisiniz

 39. Tuna dedi ki:

  Sicilim kötü, ticaretim sekteye uğradı ve dolayısıyla battım. Icra da açık dosyalarım var. Kredi,acil nakit lazım. Yüksek komisyon ile kredi çıkartırım diyen işin ehli insanlar,aracılar, bankacılar lütfen arasın. 50 ile 100 bin arası lazım. Üstünü çıkartırım diyenleri de beklerim. Yarı yarıya komisyon dahi olur. Legruparif@gmail.com

 40. kazım dedi ki:

  merhabalar acil 20 25 bin nakite iğtiyacım var düzenli her ay 800 1000 lra öderim yardımcı olursanız sevinirim ak_21_34@outlook.com

 41. Oğuzhan dedi ki:

  3000tlye ihtiyacım var nişan için çok acil 8 9 ay taksitle 1500tl fazlasıyla ödemeye razıyım lütfen yardım

 42. Cemil özgür dedi ki:

  Emekliyim kredi cekemiyorum 5000 tl yardimci olursaniz sevinirim eskisehir den ariyorum

 43. Ahmet dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var kredinizden komisyon karşılığı faydalanmak istiyorum.iletişime geçermisiniz lutfen

 44. Aslı dedi ki:

  alirıza bey 10 bin tl kredimi 2 günde hallettim. yardım için teşekkürler. başkaları ile hiç ugraşmayın, alirıza bey tüm sorunları hallediyor.

 45. İpk dedi ki:

  5.000 tl ihtiyaç var yardımcı olabilirmisiniz

 46. EYÜP ADIGÜZEL dedi ki:

  Mrb benim acil krediye ihtiyacım var bana çıkmıyo bana yatdımcı olabilirmisiniz acaba. 05454501216.

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Eyüp bey ve diğer arkadaşlar kredi konularında önceliğiniz bankalar ve yasal finans kuruluşları olsun. Veya esnaf bir arkadaşınız var ise esnaf kefalet kredisi ile çok uygun krediler kullanabilirsiniz.

   1. Ahmet dedi ki:

    15000 tl ye ihtiyacım var tarafınızdan komisyonla kredi kullanmak istiyorum.dönüş yaparmısınız.

 47. Yonca dedi ki:

  Mrb acil 10000 tl.krediye ihtiyacım var dönüş bekliyorum 05547547883

 48. Ali Haydar kılıç dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tl ihtiyacım var aylık Ödemesine çok rahatlıkla ödeye bilirim bankadan kredi alamıyorum geçen aylar da kredi kartımı geçiktimişim o yüzden çıkmıyorum şuan hiç sorunun yok ama beklemem gerektiği söyleniyorum ve çok acil paraya ihtiyacım var sizlerden haber gelirse çok sevinirim kolay gelsin

 49. bahri dedi ki:

  merhaba bankalardan kredi çekemiyorum ve şuan acil olarak 20000 tl ye ihtiyacım var 36 ay vade ile geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.05557427568

 50. Burak T. dedi ki:

  Merhaba bankalardan kredi cekemiyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacım var ailemi hasta kızımın sagliğini kurtarmak için lütfen geri dönüs yapın aylik 600 700 ödeme yaparım 05337622387

 51. Semra Özdemir dedi ki:

  Merhaba çok acil 30000 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 52. Metin dedi ki:

  25.000 TL ye ihtiyacım var

 53. Zehra dedi ki:

  15000 liraya ihtiyacım var

 54. Aycan dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum komisyon kabulumdur.

 55. Adile dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacim var 12 ay vadeli

 56. Metin PAMUK dedi ki:

  35.000 TL ihtiyacım var 36 ayda ödeyebilirim.

 57. Cabir dedi ki:

  Çok acil 10000 TL ihtiyacım var kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen acil 05466172597

 58. Müge dedi ki:

  Çok acil 3.000tlye ihtiyacım var lütfen ulasin 05446422547

 59. ibrahim dedi ki:

  Adanada ki irtibat numaranizi yazarmisiniz benim numaram 05415367258 beni ararmisiniz

 60. Hasan dedi ki:

  2000 VE 20000 arası ihtiyacım var antalya dosya masrafı falan istemeyin işlem olmadan kuruş vermem

 61. Yunus dedi ki:

  Merhabalar düğün yapacağım için 20.000 tl açığım kalıyor yardımcı olursanız karşılığı fazlasıyla vermeye hazırım Kara listedeyim 05335055602

 62. Ahmet dedi ki:

  Ahmet benimde 10 tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler 05422203463

 63. Ali karabulut dedi ki:

  Acil 20000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 1250 öderim rahat kolay gelsin iyi çalışmalar

 64. fuat dedi ki:

  Acil bana kredi lazın

 65. Semra dedi ki:

  Çok acil ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 66. derya dedi ki:

  acil kredi lazım tekirdağ 5422830558 yardımcı olursanız sevinirim

 67. Serdar dedi ki:

  Kredi cekmek istiyorum puanim 1114 komusyon neyse verecegim

 68. Yasir dedi ki:

  Uzman çavuşum memurum kredi puanım düşük kredi çekemiyorum düğün yapıcam annemi ameliyat ettirecem 20 yada 30 bin lazım

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Yasir bey devlet bankalarından memur olduğunuz için kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz bence tüm şeçenekleri denediğinizden emin olmalısınız.

 69. Ayla Çabuk dedi ki:

  esnafım puan düşüklüğünden kredi alamıyorum 40.000Tl ihtiyacım var mümkünmü

 70. mine mutlu dedi ki:

  kamuda memurum 5000 tl kredi almam mümkünmü

 71. Bayram dedi ki:

  30 ila 40 tl ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 72. Cumali dedi ki:

  Bu site bos beles bi site degilse mantikli bir irtibat kurmak istiyorum 0541 790 30 51

 73. ayten dedi ki:

  lütfen yardım edin 5000 tl ihtiyacım var.

 74. gamze dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var yapılandırmam var alamıyorum kredi oz yuzden ltfen dönüş yaparmısınız

  1. Emine akyel dedi ki:

   Acil 45bin ihtiyacım var aylık 1300 ödeyebilirim.
   Kredi notum düşük. Çok acil bana ulaşabilirmisinğz
   arslanemine34@gmail.com

 75. Muhammet dedi ki:

  Acil 5 bin tl ihtiyacim var istanbuldayim 2 bintl gelirim var ulaşirmisiniz 05393044260

 76. orhan dedi ki:

  5.000 tl ye ihtiyacım var yardım cı olursanız sevinirim 0546 280 82 21

 77. TAYİBE YAVUZ dedi ki:

  KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM

 78. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  30000 TL ye ihtiyaç var hundai kamyonet almak için 05545555371

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Mehmet bey lütfen https://finanskredirehberi.com/ikinci-el-araclara-kredi-cikar-mi-yas-siniri-nedir/ bu makalemizi inceleyiniz.

   1. Yusuf ibis dedi ki:

    Merhaba yasal takibe düştüm 40000 tl ye bütün borclarim kapanıyor aylık 1500 odeyebilirim dönüş yapin lütfen

   2. Savaş dedi ki:

    Merhaba iyi günler dilerim benim 30000 binliraya ihtiyacım var aylık 1700 lira öderim yardımcı olursanız sevinirim tlf Savas_2242@hotmil.com

   3. Umit dedi ki:

    1680 lira maas aliyorum.emekliyim.postaneden.4. 4 ikitane toplamda 8 lira kredim var duzgun oduyorum 4 aydir…1270 lira kaliyor elime vergi borcumdan dolayi kredi cekemiyorum…izmirdeyim. yardimci olabilormisiniz

 79. tufan dedi ki:

  kredi talebi için

 80. Nimet yildirim dedi ki:

  Merhaba kamuda hemşireyim kadromuzun açık 15000 liraya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim tel

 81. mehmet çelik dedi ki:

  mrhb,bana 3 aylığına 60 bin tl nakit lazım

 82. Sevda Uğur dedi ki:

  20000tl ye ihtiyacım var komisyon bedeli öderim 05342543509

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Sevda hanım lütfen bu yazımızı https://finanskredirehberi.com/biz-kredinizi-cekelim-siz-odeyin/ inceleyin.

   1. Gökhan dedi ki:

    30.000 tl ihtiyacım var birikmiş olan borcum var aylık 2.000 tl ödeye bilirim özel sektör ücretli çalışanıyım 3 yıldan belli sigortalıyım kredi puanım 1212

   2. hale dedi ki:

    yazıyı okudum ancak yüzyüze görüşün demişsiniz herhangi bir bilgi yokki kimlerle muhatap olunacak

 83. Ahmet tas dedi ki:

  Kolay gelsin Sivas’ta ikamet ediyorum acil nakite ihtiyacım var aylık 1500 TL oderim

 84. Turgay dedi ki:

  20bine ihtiyaçım var 05452010808 arayın

  1. Selim dedi ki:

   20000 bine ihtiyacim var acik 05384870520

  2. sema dedi ki:

   15 binliraya ihtiyacım var

   1. Eren dedi ki:

    Merhaba acil 5000 tl ihtiyacim var iki kati odemeye raziyim yardimci olabilecek varsa lutfen ulasabilir mi okeskek99@gmail.com

 85. Halil dedi ki:

  Acilen 10000 TL kredi lazım komisyonu ne ise hazırım 05315537308 numaram geri dönüş yapmanızı bekliyorum aylık 700 tl ye kadar ödeme yapabilirim

  1. Şaban dedi ki:

   Merhaba 25 bin lira lazım 60 ay vadeli yardımcı olursanız sevinirim karakayasaban572@gmail.com

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi sicil affı
Kredi Sicil Affı Nedir ? Başvuru Nereye, Nasıl Yapılır ?

Çeşitli nedenlerden dolayı kredi sürecindeki borçları ödeyemeyen ve...

devlet destekli arıcılık kredisi tarihleri
Arıcılık Kredisi Hibe Detayları Ve Başvuru Şartları (DEVLET DESTEKLİ 2018)

Toplumsal refahı üst düzeye çıkarmak, ülke ekonomisine katkıda...

x