finanskredirehberi.com
Ziraat Bankası Pos Destek Hattı [Online Müşteri Hizmetleri] | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > Banka İletişim > Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Numarası Kaç?

Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Numarası Kaç?

Tarih: 07.03.2020
Güncel: 09.04.2020
denizbank pos cihazım arızalandı

Denizbank POS cihazı destek hattı iletişim numarası ve ekstra destek yollarından bahsedeceğiz. Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren ve müşteri portföyü de oldukça geniş olan bankalardan biridir. Özellikle kobi müşterileri ile de POS cihazı konusunda yaygın bir üye işyeri ağına sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Durum böyle olunca da, Denizbank POS destek hattı iletişim numarası üye işyeri tarafından sıkça aranan sorgular arasına giriyor. Bu iletişim hattı üzerinden arıza çözümü, arıza kaydı, uzaktan destek, değişim ve rulo talebi gibi bir çok işlem yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda POS müşterisi değilseniz, yine Denizbank POS destek hattı ile iletişim kurarak gerekli başvuruları yapabiliyorsunuz.

[safir_ads2 id=1]

Denizbank POS Destek Hattı İletişim Numarası Nedir?

0850 222 0 802 çağrı merkezi numarasını arayarak Denizbank pos destek hattı ile iletişim kurabiliyorsunuz.

Denizbank POS cihazı başvurularını da bu telefon üzerinden yapabilirsiniz. Elbette bu kanallardan yapacağınız başvurular sadece ön başvuru olarak kabul edilecek, devamında şubeleri ziyaret etmeniz istenecektir. İnternet üzerinden başvuru formu doldurmanız durumunda da ister adresinizde ziyaret edilecek, isterseniz de şubelere giderek işlemlerinizi kendiniz halledeceksiniz.

Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Hangi İşlemlere Cevap Veriyor?

Denizbank POS destek hattı iletişim numarası 0850 222 0 802’dir. Bildiğiniz üzere Denizbank çağrı merkezi numarası da 444 0 800 iken, yeni yapılan güncelleme ile artık 0850 222 0 800 numarası üzerinden hizmet vermeye başladı. Yine aynı numaranın sonu 802 olanı da pos destek hattı olarak hizmet veriyor.

POS destek numarası üzerinden yapabileceğiniz işlemler;

 • Arıza destek talebi
 • Uzaktan arıza çözümü
 • Arıza kaydı
 • Yeni cihaz başvurusu
 • POS başvurusu
 • POS rulosu talebi

Üstte gördüğünüz işlemlerin tamamını 7 gün 24 saat boyunca 0850 222 0 802 numaralı Denizbank POS iletişim numarası üzerinden yapabiliyorsunuz. Cihaz üzerinde fiziksel bir arıza veya sorun bulunuyorsa, yine bu numara ile arıza kaydı oluşturmanız gerekiyor. İlgili ekipler ise 1-2 iş günü içinde tarafınıza ulaşarak sorunu çözüyor. Bu aşamada mağdur olmamanız için de size geçici pos cihazı temin ediliyor ve işlemleriniz kesintiye uğramadan devam ediyor.

Denizbank POS Cihazı Arıza Kodları

Denizbank’a ait POS cihazlarında alabileceğiniz muhtemel hata kodları aşağıdaki gibidir. Eğer bu kodlara göre sorununuzu yorumlarsanız Denizbank POS destek hattı ve çağru merkezi ile iletişim kurmanıza gerek kalmayabilir.

 • 0095 Red  Onaylanmadı ,
 • 0110Red  Yetersiz Bakiye ,
 • 0129 Kredi Kartı Kara Listede ,
 • 148 Üye İş yeri Bulunamadı ,
 • Hatalı Çekim ,
 • UnknownResponseCode ,
 • Sistem Hatası,
 • Pos Bu İşlemi Yapamaz,
 • 01 Bankasından provizyon alınız ,
 • 04 PickupCard ,
 • 10 Ayrılmış (Reserved) ,
 • 30 Mesaj format hatalı,
 • 41 Kayıp calıntı kart,
 • 91 Issueror Switch Inoperative.

0850 222 0 802

Kodlar içinde anlamadığınız var ise lütfen POS ayarları ile oynamayınız daha sonra çözüm bulmak daha zor olabilir. Müşteri hizmetleri desteği alınız.

İlgili Makale : Ziraat Bankası POS destek Hattı Numarası

Denizbank Sanal POS Desteği İçin Nereyle İletişim Kurulur?

Denizbank POS cihazları için kullanmanız gereken iletişim numarasını bir üstte verdik. Normal çağrı merkezi üzerinden başvuru işlemleri yapılıyor olsa da, arıza işlemleri kabul edilmiyor. Sanal POS işlemleri için de başvurular sadece şubelerden hizmet veriyor olsa da, yine sanal POS ile alakalı yaşadığınız sorunlar için 0850 222 0 802 numaralı çağrı merkezinden hizmet alabiliyorsunuz.

Denizbank POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank, KOBİ müşterileri olarak bakıldığında oldukça yaygın bir ağa sahip. Bir çok alanda, büyük markalarda ve küçük ölçekli işletmelerde Denizbank POS cihazına rastlamak mümkün. Bunun için Denizpos https://www.denizpos.com/ internet sitesini kullanarak mevcut üye iş yerlerini de sorgulayabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere, Denizbank kredi kartı ile Denizbank pos cihazları üzerinden yaptığınız alışverişlerde puan kazanıyor, bu puanları daha sonra harcayabiliyorsunuz.

Denizbank POS cihazına başvuru yapmak istiyorsanız, ilk olarak yapmanız gereken bir başvuru oluşturmak. Bu başvuruyu da ister internet üzerinden, isterseniz telefon ile çağrı merkezini arayarak, isterseniz de bankadaki müşteri temsilciniz ile görüşerek yapabiliyorsunuz. KOBİ müşterisi değilseniz, pos cihazı kullanabilmek için şirket bilgileriniz ile ticari hesap açmanız gerekiyor.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Numarası Kaç?
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git