Finansbank Anında Kredi Uygulması Kredi Go Nedir ?

Yayın Tarihi: 29.10.2017
Yayın Son Güncelleme Tarihi: 01.09.2018
 

Son zamanlarda Tv reklamlarında ve dijital ortamlarda sıkça karşımıza çıkan Kredi Go Uygulaması nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır bunlarla alakalı merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

QNB Finansbank tarafından geliştirilen Kredi GO, acil nakit ihtiyacı olan kişilere hizmet sunulması ve banka ayrımı olmaksızın her bireyin başvuruda bulunabilmesi adına tasarlanmıştır. Geliştirilen bu hizmet, tamamen mobil cihazlarda çalışacak şekilde bir uygulamaya sahiptir.

Eğer kişiler, Android, İOS ve Windows uyumlu cihazlarına bu uygulamayı indirip kendilerine uygun bir hesap oluştururlarsa, doğrudan kullanmaya başlayabilirler. Bundan sonrasında ise, ihtiyaç kredisi için anında başvuruda bulunabilecek, onaylanan kredilerini de doğrudan kullanmaya başlayabilecekler. Sonuç olarak Kredi GO bir kredi başvuru platformu ve uygulamasıdır.

Kredi GO Uygulaması İle Neler Yapılabilir?

Nakit ihtiyaçlarınız oluyor ve buna anında çözüm bulmak istiyorsanız, geliştirilen uygulamayı cep telefonunuza indirerek, ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra yapabileceğiniz işlemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz.

finansbank anında kredi nasıl alınır

  • Uygulama üzerinden ihtiyacınız olan tutarı belirleyip, sizden istenen bilgileri de doldurduktan sonra, birkaç dakika içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Uygulama tamamen size ait olacak şekilde geliştirildiğinden dolayı, onaylanan kredinizin ödeme bilgilerine, kalan borç bilgilerine ve yaptığınız diğer başvurulara tek dokunuş ile erişebilirsiniz.
  • Eğer ne kadar ödeyeceğinizi ve bankanın ne kadar faiz ile işlem sunacağını merak ediyorsanız, uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde sunulan kredi hesaplama fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Anında ihtiyaç kredisi yaptığınız zaman size ne kadar faiz sunulduğu, aylık ne kadar kredi borcu ödeyeceğinizi ve vade bittiğinde ne kadar ödeme yaptığınızı kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Merak ettikleriniz için uygulamada Kredi Doktorum hizmeti bulunmaktadır. Burada tüm sorularınızın cevabına ulaşabilirsiniz.
  • Eğer yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanmışsa, bunun nedeni size bildirilecektir. İlerleyen günlerde kredi kullanabilecek duruma geldiğinizde ise, uygulama üzerinden size bildirim gelecek ve hangi limitlerde ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi görebileceksiniz.
  • Uygulama üzerinden 7 gün 24 saat danışmanlık hizmeti alabilecek ve tek dokunuş ile QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

kredi go nedir

Kimler Finansbank Kredi GO Kullanabilir?

Kredi GO uygulaması, ülkemizdeki tüm bireylere sunulmuş hizmettir. Bundan dolayı, QNB Finansbank müşterisi olun ya da olmayın, mobil uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurulardan ya da uygulamayı indirmeniz için sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Uygulamayı yükleyen kişiler, TC kimlik numaraları üzerinden kendilerine özel bir hesap oluşturduğundan dolayı, QNB Finansbank’ın onlara özel hizmetlerinden de faydalanabilecektir. Çünkü, uygulama üzerinde yapılacak başvurularda, kredi notuna göre faiz oranı uygulaması bulunmaktadır. Kredi notu yüksek bir müşteriyseniz, banka size daha ayrıcalıklı kredi hizmeti sunacaktır.

Kredi GO Faiz Oranları Ne Kadar?

Uygulamayı yükleyecek ve kredi başvurusu yapacak olan kişilerin en merak ettiği konulardan birisi Kredi GO faiz oranları ve şartlardır. Uygulama üzerinden yapılacak kredi başvurularında, 30 bin TL’ye kadar anında kredi hizmeti sunulmaktadır.

Bu hizmet için sunulacak faiz oranına baktığımızda ise %1,09’dan %1,59’a kadar oranlar karşımıza çıkmaktadır. Size ne kadar faiz oranı sunulacağı ise, kredi notu aralığınız, başvurulan kredi miktarı ve seçeceğiniz vade süresine göre otomatik olarak belirlenecektir.

“Aşağıda vermiş olduğumuz url adreslerinden Kredi GO uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.”

Apple Ürünler İçin Kredi GO Uygulaması İndirin : https://itunes.apple.com/app/id1234541802?mt=8

Android Ürünler İçin Kredi Go Uygılaması İndirin : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finansbank.mobile.kreko&hl=tr

Bu İçeriğe Oy Verin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Finansbank Anında Kredi Uygulması Kredi Go Nedir ?
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
18 yaşında kredi kartı alma
18 Yaşını Doldurmayanlar Kredi Kartı Alabilir Mi ?

Günümüzde bankaların en kolay verdikleri bankacılık ürünleri arasında...

iyi kredi notuna nasıl ulaşılır
7 Soru Cevapla Kredi Notu Neden Düşer (ADIM ADIM TAKİP)

Bankadan kredi çekmekten kredi kartı onayı almaya, araç...

x