finanskredirehberi.com

Findeks Takipçi Nedir Ve findeks Takipçiye Başvuru

Tarih: 17.11.2017
Güncel: 09.08.2019
findeks takipçi fiyatları

Günümüzde internet erişimi her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlanırken bu da kötü niyetli kişilere yeni dolandırıcılık kapılarının açılmasına da neden olmaktadır.Özellikle de internetten alışveriş yapmayı tercih eden kişiler bilgisayar korsanlarının hedefi haline gelirken internet üzerinden bazen kendi yaptığımız hatalar sonucu da ne yazık ki kişisel finans bilgilerimizin yayınlamasına sebebiyet verebiliyoruz.

İşte Findeks Takipçi tam bu noktada devreye giriyor ve tüketicileri finans bilgilerinin paylaşılması halinde hemen uyarıyor. Bu sistem hayatınızı oldukça kolaylaştıracak olup, direk KKB tarafından sunulan güvenilir bir hizmettir.

Findeks Takipçi Nedir, Ne İşe Yarar ?

Findeks kakipçi nedir diye soracak olursanız Kredi Kayıt Bürosu findeks tarafından sunulan özel bir hizmettir. Bu hizmette kullanıcılar tarafından belirlenen konular hakkında internet üzerinden yapılan paylaşımlar sürekli taranmakta ve kendileri hakkında bu konuları içeren paylaşımlar yapılması durumunda alarm verilerek kişi bilgilendirilmektedir.

Örneğin kimlik numarasının takip edilmesini isteyen kişinin kimlik numarası internet üzerinden herhangi bir sitede, forumda ya da dark web olarak belirlenen karanlık sitelerde geçerse hemen Findeks takipçi sitesi alarm vermekte ve kişiyi bilgilendirerek kendi kimlik numarasının internet üzerinden paylaşıldığı hakkında uyarıda bulunmaktadır. Aynı şekilde bu uyarı kimlik bilgileri, iletişim bilgileri ve finansal bilgiler kategorilerinde de uyarı hizmeti alınmaktadır.

Findeks Takipçiye Başvuru Nasıl Yapılır ?

Findeks Takipçi hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak Findeks üyeliği işlemlerini tamamlamaları gerekir. Bunun için mutlaka bankaların internet şubesi girişinde kullanılan bir cep telefonu numarasına sahip olunması gerekmektedir. Çünkü üyelik işlemlerinin tamamlanması ve ardından Findeks internet sitesine her giriş işleminde bu telefon numarasına güvenlik açısından doğrulama kodu gönderilmektedir.

findeks takipçi hizmeti ne işe yarar

Findeks üyeliği ücretsiz olup kişinin kimlik bilgilerini eksiksiz bir şekilde üyelik başvuru formuna girmesi yeterlidir. Ardından cep telefonu numarasına gönderilen doğrulama kodu girilerek sisteme üyelik işlemi tamamlanır. Üyelik işlemini tamamlayan kişilerin Findeks takipçi sistemine giriş yaptıktan sonra ana menü üzerinden sırası ile Findeks ürünler, takipçi ve kullanmaya başlayın butonlarını tıklamanız yeterli olacaktır.

Findeks Takipçi Ücretleri Ne Kadar ?

Sunulan diğer tüm Findeks hizmetlerinde olduğu gibi takipçi hizmetinde de belirli bir ücret talep edilmektedir. Farklı paketler sunulduğu için talep edilen ücretlerde farklı olarak belirlenmektedir. Yine bireysel kullanıcılar ve ticari kullanıcılar için belirlenen ücretlerde farklı olarak uygulanmaktadır.

Standart ücretlerden söz edecek olursak ise Findeks takipçi ücreti olarak aylık 4,84 TL+KDV talep edilmektedir. Buna ek olarak daha avantajlı koşullar altında hizmet sunulan Gold Takipçi hizmeti için 7.59 TL + KDV, Premium Takipçi hizmeti için ise 11.92 TL  + KDV istenmektedir. Bu ücretler aylık hizmet için talep edilmekte olup paketler her ay siz talebinizi iptal edene kadar otomatik olarak yenilenmekte ve ücret her ay düzenli olarak tahsil edilmektedir.

Findeks Gold Takipçi Ve Premium Takipçi Paket İçeriği Nelerdir ?

Standart Findeks takipçi hizmetine ek olarak şahsi notlu risk raporu, Findeks izleme ve Findeks uyarı hizmetlerini de içeren pakettir. Paketin aylık ücreti 7,59 TL + KDV olarak fiyatlandırılmakta olup yılık ücreti ise 91 TL + KDV olarak uygulanmaktadır.

“Sizlerin konuyu daha iyi anlaması açısından findeks takipçi nasıl kullanılır tam olarak anlatan tanıtım videosununu ekledik.”

Findeks tarafından sunulan tüm hizmetleri tek bir paket altında kullanımınıza sunan Findeks Premium paket içerisinde takipçi hizmetinin yanı sıra şahsi Findeks risk raporu (Findeks kredi notu bilgisini de içermektedir), Findeks uyarı hizmeti, Findeks izleme ve Findeks not danışmanım hizmetleri de bulunmaktadır. Bu paketin aylık ücreti 11,92 TL + KDV olarak uygulanırken paketin toplam ücreti ise 143 TL + KDV olarak uygulanmaktadır. Paketin KDV dahil fiyatı ise 168,74 liradır.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Findeks Takipçi Nedir Ve findeks Takipçiye Başvuru
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
asgari ödeme tutarı geç ödenirse ne olur
Sürekli Asgari Tutar Veya Altında Ödeme Yapılırsa Ne Olur?

Kredi kartı kullanan kişilerin ödemelerini düzenli olarak yapmaları...

emin otomotivden taksitle araba almak
Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi Nasıl Çalışır? (ARABA EV)

Yeni bir araba satın almak isteyen ancak yeterli...

x