finanskredirehberi.com
İpotekli Ev Nasıl Satılır? (Borcu Devam Eden) | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > Bankalar > Garanti Bankası POS Cihazları Destek Hattı [Telefon-E-Posta]

Garanti Bankası POS Cihazları Destek Hattı [Telefon-E-Posta]

Tarih: 04.03.2020
Güncel: 04.03.2020
garanti bankası pos cihazı destek telefonu

Garanti Bankası POS cihazlarındaki arızalar için destek hattı yani müşteri hizmetleri telefon numaralarını paylaşacağız sizlere, Garanti Bankası’nın işletmeye sağladığı POS cihazları sayesinde işletme kredi kartı ürünleri ile satış yapabilir ve gelir sağlayabilir. Bu konuda Garanti Bankası, üyelerine çok pratik bir çözümler sunmaktadır. American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartları bankanın POS cihazlarında geçerlidir ve işlemler, bu kartlarla kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer POS cihazı kullanırsanız, işletmenizden hizmet alan müşteriler, sorunsuz ve hızlı bir şekilde kredi kartıları ile işlem (ödeme) yapmayabilir ve satışlarınızda hız kesmessiniz. POS cihazı kullanmak şirketlerin müşteri memnuniyetini artırmasına ve müşteri tabanını arttırmasına yardımcı olur. Eğer Garamti POS cihazında veya makinasında bir sorunla karşılalıyorsanız, Garanti Bankası POS destek sistemi sayesinde sorun çok kısa sürede çözülebilir. POS destek hattı yetkili müşteri hizmetleri numaralarını aradığınızda cihazlarınızı serivse göndermeden telefon üzerinden kısa bir sürede sorununuz çözülebilir.

[safir_ads2 id=1]

Garanti Bankası POS Destek Hattı Telefon Numarası

Garanti Bankası’nın sağladığı POS özel destek hattı müşteri temsilcisine 0 212 444 0 339 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir ve çözümü çok kısa sürede alabilirsiniz. Bu hat 7/24 hizmet vermektedir. Masaüstü POS, yazar kasa POS, DCC POS, sanal POS, temassız POS, döviz POS ve genel POS gibi pek çok POS ürünü bankalar tarafından sağlanmaktadır.

Banka yeniliği ve gelişimi, POS cihazları aracılığıyla düzenli olarak tüccarlara iletilir. Sonuç olarak, teknolojinin sunduğu kolaylık hızla kullanılmaya başlanıyor, bu işletme sahipleri için ciddi bir fırsat.

Garanti POS Cihazı Sorunlarınızı E-Mail Destek Hattı İle Çözebilirsiniz

Garanti Bankası pos hattı sayesinde Garanti POS cihazlarını kullanan yararlanıcı lehtarların yanı sıra avantaj sağlayan özellikler ve kampanyalar sayesinde diğer ticaret erbablarının da ilgisini çekiyor. POS cihazınızla alakalı olan sorunları sadece telefonlarla değil aynı zamanda POS desteği için kurulan internet sitesi https://www.garantiliisler.com.tr/yazarkasa-pos üzerinden de çözmenize olanak sağlıyor.

Pos cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili her türlü bilgiyi vermiş olduğumuz internet adresindeki e-posta posta@garantibbva.com.tr adreslerine göndererek yada siteye üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra soru ve bilgi alma formunu doldurarak göndermeniz suretinde Garanti BBVA Bankası tarafından kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Bu sitede ayrıca yapılacak yeni kampanyalar, oluşturulan kampanyaların sonucunda talihli kişiler yayınlanır. Eğer POS cihazınızla alakalı bir şikayeti veya öneriyi dile getirmek istiyorsanız 0 212 444 0 33 bu numarayı arayabilirsiniz.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Garanti Bankası POS Cihazları Destek Hattı [Telefon-E-Posta]
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git