finanskredirehberi.com

Anasayfa > Banka İletişim > Garanti Bankası POS Cihazları İçin Destek Telefon Numaraları

Garanti Bankası POS Cihazları İçin Destek Telefon Numaraları

Tarih: 20.06.2019
Güncel: 18.01.2020
garanti pos cihazı hızlı iletişim

Garanti Bankası’nın işletmeye sağladığı POS cihazları sayesinde işletme kredi kartı ürünleri ile satış yapabilir ve gelir sağlayabilir. Bu konuda Garanti Bankası, üyelerine çok pratik bir çözümler sunmaktadır. American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartları bankanın POS cihazlarında geçerlidir ve işlemler, bu kartlarla kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer POS cihazı kullanırsanız, işletmenizden hizmet alan müşteriler, sorunsuz ve hızlı bir şekilde kredi kartıları ile işlem (ödeme) yapmayabilir ve satışlarınızda hız kesmessiniz. POS cihazı kullanmak şirketlerin müşteri memnuniyetini artırmasına ve müşteri tabanını arttırmasına yardımcı olur. Eğer Garamti POS cihazında veya makinasında bir sorunla karşılalıyorsanız, Garanti Bankası POS destek sistemi sayesinde sorun çok kısa sürede çözülebilir. POS destek hattı yetkili müşteri hizmetleri numaralarını aradığınızda cihazlarınızı serivse göndermeden telefon üzerinden kısa bir sürede sorununuz çözülebilir.

Garanti Bankası POS Destek Hattı Telefon Numarası

Garanti Bankası’nın sağladığı POS özel destek hattı müşteri temsilcisine 0 212 444 0 339 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir ve çözümü çok kısa sürede alabilirsiniz. Bu hat 7/24 hizmet vermektedir. Masaüstü POS, yazar kasa POS, DCC POS, sanal POS, temassız POS, döviz POS ve genel POS gibi pek çok POS ürünü bankalar tarafından sağlanmaktadır.

Banka yeniliği ve gelişimi, POS cihazları aracılığıyla düzenli olarak tüccarlara iletilir. Sonuç olarak, teknolojinin sunduğu kolaylık hızla kullanılmaya başlanıyor, bu işletme sahipleri için ciddi bir fırsat.

Garanti POS Cihazı Sorunlarınızı Yetkili E-Posta (Mail) Servisi İle Çözebilirsiniz

Garanti Bankası pos hattı sayesinde Garanti POS cihazlarını kullanan yararlanıcı lehtarların yanı sıra avantaj sağlayan özellikler ve kampanyalar sayesinde diğer ticaret erbablarının da ilgisini çekiyor. POS cihazınızla alakalı olan sorunları sadece telefonlarla değil aynı zamanda POS desteği için kurulan internet sitesi https://www.garantiliisler.com.tr/yazarkasa-pos üzerinden de çözmenize olanak sağlıyor.

Pos cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili her türlü bilgiyi vermiş olduğumuz internet adresindeki e-posta posta@garantibbva.com.tr adreslerine göndererek yada siteye üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra soru ve bilgi alma formunu doldurarak göndermeniz suretinde Garanti BBVA Bankası tarafından kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Bu sitede ayrıca yapılacak yeni kampanyalar, oluşturulan kampanyaların sonucunda talihli kişiler yayınlanır. Eğer POS cihazınızla alakalı bir şikayeti veya öneriyi dile getirmek istiyorsanız 0 212 444 0 33 bu numarayı arayabilirsiniz.

garanti pos cihazi markalari

Garanti POS Cihazı Sahibi Olmak İçin Ücret Ödemek Gerekiyor Mu, Fiyatları Ne Kadar?

Belki aklınıza Garanti POS cihazı almak ücretli mi sorusu gelebilir bu yüzden pos cihazı ücreti ile ilgili soruları da yanıtlamak istiyoruz. Pos cihazı almak istiyorsanız bunun için bazı paketler var ve bu paketler aylık olarak düzenlenmiştir. Bunun için aylık Garanti POS paketlerinden birini seçerek, paketteki bulunan tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

  • Garanti BBVA Standart POS Cihazı Paketi

Garanti POS standart paketi ücretsizdir ve genellikle uygulamayı içerir – Mali raporlar – POS iş durumu raporları – Toplam ciro analizi – Uzlaşma raporları gibi raporları barındırmaktadır. Pos cihazı için ödeme yapan artı üye tüccar ayda 9.90 TL

  • Garanti BBVA Plus POS Cihazı Paketi

Bu pakette standart pakete göre artı birkaç fazla rapor bulunmaktadır. Özetlersek, Standart Kampanya Tanımı – Doğum Günü Kampanyası Tanımı – Finansal Raporlar – POS Görev Koşulları Raporu – Dinamik Raporlar – Arabuluculuk Raporları – Toplam Gelir Analizi’ni içerir ve paket sahibi tüccar aylık 10.00 TL ücret öder.

  • Garanti BBVA Premium POS Cihazı Paketi

En üst düzey POS cihazı paketi olan Premium pakette, Müşteri ve Rekabet Analizi – Kendi Kendine Kampanya Tanımı – Standart Kampanya Tanımı gibi özel tanımlamalar ve özellikler bulunmaktadır. Fiyatını soracak olursanız aylık 15.00 TL bir ücrete sahiptir.

Önemli Not : Fiyatlar ve özelliklerde zaman içinde değişimler ve farklılıklar olabileceğinden güncel fiyatları ve komisyon oranlarını bankanızdan alınız!

Garanti Bankası (BBVA) POS Cihazı Komisyon Oranları Ve POS İptal İşlemi

Eğer bir işlemi hatalı yaptığınızı düşünüyorsanız ve Garanti Pos Cihazından işlemi iptal etmek isterseniz bu işlemi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir. Eğer aynı gün değilde farklı bir günde iptal işlemi yapmak isterseniz bu duruma müsaade edilemez. Bu kez yapacağınız işlem iade sürecine girecektir.

Siz bu durumu bilmeden hatayla başka bir gün Garanti POS iptal işlemi gerçekleştirmiş iseniz hatanızı telafi etmek adına hesabınızda iptal olarak çekmiş olduğunuz tutarın kredi kartından tekrar ödenmesi tahsil yapılması gerekmekte olduğunu bilmelisiniz.

Bu çerçevede, Garanti Pos Komisyonunun oranı 2019 yılında % 1,10 ile % 2,50 arasında değişmektedir. Bu ücret, sözleşmenin süresine ve kullanmak istediğiniz işlem hacmine bağlı olarak değişebilir. Bir kez uygulanır ve yıl sonuna kadar devam eder.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Garanti Bankası POS Cihazları İçin Destek Telefon Numaraları
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
krediyi hemen kapatma
Yeni Çekilen Kredi Hemen Kapatılır Mı, İptal Edilir Mi?

Bazen tüzel kişilikler bazen ise bireysel olarak maddi...

kredi kartı borcundan dolayı hapis
Ödenmeyen Banka Borcundan Dolayı Hapis Cezası Gelir Mi?

Banka borcu ödenmezse hapis cezası gelir mi, bu...

garanti bankası eft ve havale masrafları
Garanti BBVA Bankası Havale-EFT Komisyon Ücretleri

Bankalar hiçbir işlemi masrafsız ve komisyonsuz yapmadığı, yapacağımız...

x