İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar

 

Konumunun son derece uygun olması nedeni ile İstanbul Esenler’de evlere işveren firmalar sayı olarak oldukça fazladır. Yakın çevresinde çok sayıda tekstil atölyesi bulunması nedeni ile evlere iplik temizleme işi veren firmalar yoğun olarak bulunurken yine aynı şekilde yakın çevresinde çok sayıda farklı alanda faaliyet gösteren şirket bulunduğu için çeşitli evde iş imkânı sunulmaktadır.

Evde İplik Temizleme İşi

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler’de evlere işveren çok sayıda firma bulunmakla beraber özellikle de tekstil işleri oldukça fazladır. Bölgede çok sayıda farklı büyüklükte tekstil atölyesi bulunduğu için oldukça fazla evlere iş fırsatları sunulmaktadır.

evlere iplik temizleme işi

Bu imkânlardan yararlanmak isteyen kişilerin evlere iplik temizleme işi verilir ilanlarını takip etmelerinin yanı sıra aynı zamanda farklı işler için bu atölyeleri ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Özellikle de aynı binada oturan ya da yakın çevresinde oturan kişilerle ekip kuran ekip başlarının bu tip atölyeleri ziyaret ederek iş talep etmeleri halinde oldukça fazla iş fırsatı elde etmeleri mümkündür. Çünkü ekiplere işveren firmalar daha fazla sayıda olup bunun en önemli nedeni ekiplerin işleri daha sorunsuz halletmeleri ve çok daha kısa sürede teslim etmeleridir.

Kına Paketleme İşi

Esenler bölgesinde en çok evlere verilen işler arasında kına paketleme işi de yer almaktadır. Evlere kına paketleme işi verenler bu bölgede çok sayıda ekip bulunması nedeni ile Esenler bölgesini tercih ederken aynı zamanda bu bölgede organizasyon firmalarının sayı olarak fazla olmasını da bunda payı büyüktür.

Sizde evde kına paketleyerek para kazanmak istiyorsanız dilerseniz internetten verilen evlere kına paketleme işi verilir ilanlarını takip edebilir, dilerseniz de yakın çevrenizde bulunan organizasyon firmalarını ziyaret ederek evde bu işi yapacağınızı belirterek iş isteyebilirsiniz.

Çevrenizde bulunan firmaları ziyaret ederek iletişim bilgilerinizi bırakmanız kısa sürede geri dönüş almanızı sağlaması açısından büyük fayda sağlayacaktır.

Sabun Paketleme, Davetiye Katlama İşi

Evden yapılabilecek kolay işler arasında ilk sıralarda yer alan sabun paketleme işi ve davetiye katlama işi de Esenlerde evlere işveren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Esenlerde oturuyorsanız ve evden para kazanmak istiyorsanız sizde bu işlere başvuruda bulunarak evinizde en sevdiğiniz dizileri izlerken para kazanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

evde-davetiye-paketleme-isi

Boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabileceğiniz bu işlerin en büyük avantajı ise hiçbir mesleki bilginiz olmasının gerekmemesidir. Yani basit el beceriniz varsa sizde evde sabun paketleme işi verilir ilanlarına başvuruda bulunarak para kazanabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden işlerden bir diğeri de evde mandal paketleme işidir. Evde mandal montajı işi için mandal montaj makinesi gerekirken mandal paketleme işi için hiçbir donanıma sahip olunmasına gerek yoktur. Bu işte firmalar çuvalların içinde mandalları ve poşetleri teslim etmekte, sizden sadece bu mandalları belirli sayıda istenilen şekilde paketlemenizi istemektedir.

Teslim ettiğiniz mandal paketi başına ücret ödenmekte olup bazı firmalar haftalık ödeme yaparken bazı firmalar ise her işi teslim aldıklarında peşin ödeme yapmaktadır. Evde mandal paketleme işi İstanbul genelinde en fazla Esenler bölgesinde yapılmakta olup bu nedenle Esenlerde evlere mandal işi en çok yapılan işler arasında bulunmaktadır. Mandal paketleme işi yanı sıra isteyen kişilere mandal montajı işi de verilebilmektedir. Ancak mandal paketleme işi çok daha kolay olduğu için ekibi olan kişiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Aşağıdaki Makalelerimiz İlginizi çekebilir ;

Etiketler:

İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Konusuna 15 Yorum Yapıldı
 1. musa dedi ki:

  istanbul esnlerde oturuyorum evde acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok iyi olur

  1. Finans Kredi Uzmanı dedi ki:

   Musa bey merhaba web sitemiz evden para kazanma yöntemlerini sunan içerikler üretmektedir. Evlere herhangi bir iş vermemektedir. İlginize teşekkürler.

 2. musa dedi ki:

  hm şimdi anladım teşekkürler kusura bakmayın

 3. Merve durak dedi ki:

  Bu işleri almak için nereye başvurmamız lazım

  1. Finans Kredi Uzmanı dedi ki:

   Merhaba Merve hanım bu tarz işleri daha çok fason çalışan firmalar ve konfeksiyonlar ile görüşerek bağlantı kurabilir ve iş alabilirsiniz.

 4. Esra ünlü dedi ki:

  Merhabalar bende bu işi istiyorum.

 5. Ceylan dedi ki:

  Vaktim müsait esenler de oturuyorum. Evlere verilen her türlü işi yaparım

 6. Besra dedi ki:

  Evde davetiye katlama işi istiyorum

 7. Sanıye dedi ki:

  Paketleme işi yapabılırım esenlerde oturuyorum

 8. Nuran uyar dedi ki:

  Merhaba esenlerde oturuyom evde boşum iş için elim çok yatkın ve hızlıyım mandal paketleme daha önce yaptığım bir iş yapabilirim nikah davetiye paketleme dw yapabilirim ihtiyacım var dönüş yapabilrsenz sevinirim. Mail adresim ysm.yldz.60@gmail.com

 9. burak yüce dedi ki:

  merhabalar ek iş arıyoruz 6 kıslık ekıp aıleyız sureklılıgı olan ıs ıstıyoruz tecrubemız var tesekkurelr

 10. Leyla dedi ki:

  Bağcılar Fatih mahallesi oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun evimde makinam var dikme yaparim

  1. Aliye dedi ki:

   Esenlerde evlere etiket boncuk ve aksesuar işi veriyorum. İlgilenirseniz aliye.sarar@gmail.com

 11. Şeyma dedi ki:

  Bende istiyorum lütfen yardımcı olun

 12. Asuman dedi ki:

  Aliye hanım evde bende ek iş istiyorum bana dönüş yaparsnız sevinirim

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
ek iş fikirleri video
Bayanlara Evde Yapabilecekleri İş İmkanları

Evden çalışarak para kazanmak her geçen gün daha...

para kazandıran iş fikirleri
Basit İşler Yaparak Para Kazandıran İşler

Son dönemde farklı pek çok iş imkânının ortaya...

x