finanskredirehberi.com
Mavi Yumurta Tavuğu Yetiştiriciliği Ve Fiyatları [Araucana] | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > İş Fikirleri > İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

Tarih: 13.02.2020
Güncel: 09.04.2020
esenlerde evlere iş veren firmalar

İstanbul Esenler’de evlere işveren firmalar ve yerler oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yakın çevresinde çok sayıda tekstil atölyesi bulunması nedeni ile evlere iplik temizleme işi veren firmalar yoğun olarak bulunurken yine aynı şekilde yakın çevresinde çok sayıda farklı alanda faaliyet gösteren şirket bulunduğu için çeşitli evde iş imkânı sunulmaktadır.

Aynı zamanda evde örgü ve elişi örerek online internet sitelerine koyarak satabilirsiniz. Bu işi yapan oldukça fazla bayan vardır eğer kendinize güveniyorsanız Esenler bölgesinde iyi bir örgü bilgisine sahipseniz Esty örgü satış sitesine örgülerinizi koyarak satışa sunabilirsiniz.

Esty Örgü Satış Sitesine bakarak mağaza oluşturup satış yapabilirsiniz.

İstanbul Esenler Evlere İş Veren Firmalar’da İplik Temizleme İşi

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler’de evlere işveren çok sayıda firma bulunmakla beraber özellikle de tekstil işleri oldukça fazladır. Bölgede çok sayıda farklı büyüklükte tekstil atölyesi bulunduğu için oldukça fazla evlere iş fırsatları sunulmaktadır.Bu imkânlardan yararlanmak isteyen kişilerin evlere iplik temizleme işi verilir ilanlarını takip etmelerinin yanı sıra aynı zamanda farklı işler için bu atölyeleri ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

Özellikle de aynı binada oturan ya da yakın çevresinde oturan kişilerle ekip kuran ekip başlarının bu tip atölyeleri ziyaret ederek iş talep etmeleri halinde oldukça fazla iş fırsatı elde etmeleri mümkündür. Çünkü ekiplere işveren firmalar daha fazla sayıda olup bunun en önemli nedeni ekiplerin işleri daha sorunsuz halletmeleri ve çok daha kısa sürede teslim etmeleridir.

Esenlerde Kına Paketleme İşi

Esenler bölgesinde en çok evlere verilen işler arasında kına paketleme işi de yer almaktadır. Evlere kına paketleme işi verenler bu bölgede çok sayıda ekip bulunması nedeni ile Esenler bölgesini tercih ederken aynı zamanda bu bölgede organizasyon firmalarının sayı olarak fazla olmasını da bunda payı büyüktür.

Sizde evde kına paketleyerek para kazanmak istiyorsanız dilerseniz internetten verilen evlere kına paketleme işi verilir ilanlarını takip edebilir, dilerseniz de yakın çevrenizde bulunan organizasyon firmalarını ziyaret ederek evde bu işi yapacağınızı belirterek iş isteyebilirsiniz.

Çevrenizde bulunan firmaları ziyaret ederek iletişim bilgilerinizi bırakmanız kısa sürede geri dönüş almanızı sağlaması açısından büyük fayda sağlayacaktır.

İstambul Esenler Sabun Paketleme, Davetiye Katlama İşi

Evden yapılabilecek kolay işler arasında ilk sıralarda yer alan sabun paketleme işi ve davetiye katlama işi de Esenlerde evlere işveren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Esenlerde oturuyorsanız ve evden para kazanmak istiyorsanız sizde bu işlere başvuruda bulunarak evinizde en sevdiğiniz dizileri izlerken para kazanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabileceğiniz bu işlerin en büyük avantajı ise hiçbir mesleki bilginiz olmasının gerekmemesidir. Yani basit el beceriniz varsa sizde evde sabun paketleme işi verilir ilanlarına başvuruda bulunarak para kazanabilirsiniz.

esenlerde evde davetiye paketleme işi veren firmalar

Esenlerde Evde Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden işlerden bir diğeri de evde mandal paketleme işidir. Evde mandal montajı işi için mandal montaj makinesi gerekirken mandal paketleme işi için hiçbir donanıma sahip olunmasına gerek yoktur. Bu işte firmalar çuvalların içinde mandalları ve poşetleri teslim etmekte, sizden sadece bu mandalları belirli sayıda istenilen şekilde paketlemenizi istemektedir.

Teslim ettiğiniz mandal paketi başına ücret ödenmekte olup bazı firmalar haftalık ödeme yaparken bazı firmalar ise her işi teslim aldıklarında peşin ödeme yapmaktadır. Evde mandal paketleme işi İstanbul genelinde en fazla Esenler bölgesinde yapılmakta olup bu nedenle Esenlerde evlere mandal işi en çok yapılan işler arasında bulunmaktadır.

İlgili Makale :Evde Çalışarak Para Kazanılacak İş Önerileri ?

Mandal paketleme işi yanı sıra isteyen kişilere mandal montajı işi de verilebilmektedir. Ancak mandal paketleme işi çok daha kolay olduğu için ekibi olan kişiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Esenlerde Evlere İş Veren Firmaları Bulmak

Bu tarz firmaları bulmak istiyorsanız daha çok konfeksiyonlarla ilişki içerisinde olmanız gerekiyor.Neden derseniz çünkü bu tarz işleri daha çok konfeksiyon firmaları veriyor. Çok adetli ve küçük işler olduğundan kendi bünyelerinde çözemiyor ve hızlı çözüm üretmek adına evlere fason iş veriyorlar.

Esenler civarındaki konfeksiyonları bulmak isterseniz sadece bir konfeksiyonla iletişime geçmeniz yeterli bu firmadan çevrenizdeki farklı konfeksiyonların iletişim bilgilerini alarak evlere iş veren firmaları rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Esenlerde Evlere En Çok Hangi İşler Veriliyor?

Esenlerde daha çok evde pratik bir şekilde seri imal edilebilecek basit işler verilmektedir. Bunlara örnek vermemiz gerekirse;

Evde tesbih işi, Çengelli İğne Takma İşi, Evde klemens işi, evde boncuk işi, evde kurdele bağlama ek işi, kağıt çanta işi, ruj kapağı monte işi, kalem montajı, esenlerde iplik temizleme işi kısaca evde yapılabilecek ve el işçiliği uzun süren ama basit işler İstanbul’un başta esenler daha sonra Gaziosmanpaşa, Pendik, Balat, Fatih, Eyüp, Sancaktepe gibi ilçelerinde yoğun olarak evlere iş verilmektedir.

Aslında bu işler oldukça basit işler gündelik zamanımızın arta kalan kısmında evlere ek iş veren firmalarla irtibata geçerek ailemize ek bütçe sağlayabilir ve destek olabiliriz.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri? Konusuna 132 Yorum Yapıldı

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 1. Semra dedi ki:

  Esenler yüz-yıl da oturuyorum evim kira geçim sıkıntısı çekiyoruz eve katkıda bulunmak için paketleme işi istiyorum

 2. Emine dedi ki:

  Esenler tepede oturuyorum ek iş olarak evdepaketlemes yapabilirim.Acil dönüş lütfen!

 3. Ayşe dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum paketleme işine ihtiyacim var yeni doğum yaptığım için evime katkıda bulunmam gerekiuor

 4. Aynur dedi ki:

  Esenler’de oturuyorum paketleme temizleme işi yaparım çok ihtiyacım var cvp

 5. ilkay dedi ki:

  mandal paketleme işi yada herhangi bir paketleme işi olur çok ihtiyacım var istanbul esenlerde oturuyorum lütfen

 6. Mine Sinem Demir dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin İstanbul Esenler’den yazıyorum.Annem istediği için yazıyorum .Eve ek is olarak maddi yönde destek olmak katkıda bulunmak istediğini iletti . Sizden ricam annemi mutlu etmek isteğini yerine getirmek beni de mutlu eder olumlu haberinizi en kısa zamanda bekliyor olacağım

 7. Emine dedi ki:

  Esenlerde oturuyprum evde her paketleme isi yaparim elim cok hizlidir istenen zaman icinde hemen teslim edebilirim cok ihtiyacim var lutfen donua yaparmisiniz

 8. Hiranur dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum evde her turlu paket işi yaparız gurup olarak çalışırız sk9472476@gmail.com

 9. ilkay dedi ki:

  çok ihtiyacım var esenlerde oturuyorum temizleme paketleme yaparim

 10. sadettindogan dedi ki:

  ben evde temizleme işi alırım ayda 100000 işi temizliyorum

 11. Betül dedi ki:

  İstanbul esenlerde yaşıyorum.bunlardan hangisi verilirse farketmez yaparım. Fazlasıyla ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

 12. Elvan Bulut dedi ki:

  Iyi gunler.Ismim Elvan.Esenler Birlik mah.otruyorum.paketleme işleri yaptîm daha onceden.şu an çalişmiyorum.el becerim var.pratik ve hızlı biriyimdir.geri dönüş yaparsanız sevinirim.teşekkurler

 13. Fatma dedi ki:

  İyi günler maddi sıkıntı çekiyorum 47 yaşındayım.Davetiye katlama işine razıyım lütfen ilgilenin

 14. Dilek dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevirim.

 15. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Esenlerde oturuyorum annem hasta olduğu içinde çalışamıyorum maddi olarak zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.

 16. esra dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum esenlerde oturuyorum grubum var

 17. Sultan dedi ki:

  Esimden ayriyim teyzemin yanında kalıyorum onunda ihtiyacı var ne paketleme olursa yaparım ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın irtibat 0554 386 3534

 18. esra dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum

 19. rabia dedi ki:

  Istanbul esenlerde oturuyorum evlere hangi is verilirse yaparim 05051358278

 20. Saliha sarban dedi ki:

  Sabun paketleme işi almak istiyorum. Esenler istanbulda oturuyorum ev hanımıyım boş zamanım çok

 21. Ebru Çuhalı dedi ki:

  Merhaba ben Ebru İstanbul Esenler oturuyorum yaşlı hasta olan teyzeme ve 1 çocuğuma bakmakla yükümlüyüm bütün paketleme işleri yapa bilirim sabun kına mandal vs. bu işe çok ihtiyacım var hiç bir gelirim yok yardımcı olursanız sevinirim iyi günler irtibat 0539 212 82 08

 22. Eylem dedi ki:

  Merhaba lar. Benim ıkı cocugum var sabun ısı yapmak istiyorum.. Çok ihtiyacım var baska paket ısıde olur.. Yardımcı olun ınsallah 🙏 eylem.

 23. Serife dedi ki:

  Zonguldaga evde is istiyorum

 24. Sevdanur can dedi ki:

  Iyi günler bende evde iş yapmak istiyorum sabun paketleme işi istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

 25. Burcu dedi ki:

  Esenler de oturuyorum 3kişiyiz evde paketleme işi işdiyoruz

 26. Ebru dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim daha öncede evde yaptim

 27. melek dedi ki:

  Esenler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 4 kişilik bir grubum var yardımcı olur musunuz ?

 28. Yasemin Baçik dedi ki:

  Zonguldakta Oturuyorum acil iş istiyorum el becerim var lütfen yardımcı olurmusunuz

 29. Gülnur dedi ki:

  Esenler kazimkarabekirde oturuyorum paketleme isi istiyorum

 30. İlknur yurttaş dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın ihtiyacım var bu işi yapmaya lütfen yapmak istiyorum

 31. Nermin dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum esenler atisalani sabun paketleme kart katlama olabilir

 32. sebiha arabaci dedi ki:

  cok deniyimliyim daha once buna benzer isler yaptim geri donus yaparsaniz sevinirim acilll😊

 33. Hanife dedi ki:

  Evde Mandal paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Esra dedi ki:

   Esenler tunada oturuyorum 3 kișiyiz eve iş istiyoruz.

 34. Ahmet can vurankol dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 35. nihan cakar dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum olumlu yada olumsuz geri dönüş yapilırsa sevinirim

 36. leyla dedi ki:

  evde ek iş imkani

 37. Dilara Karsantı dedi ki:

  Merhaba iş almak istiyorum geri dönüş yapın lütfen

 38. Zeynep Sevde-Asuman dedi ki:

  İstanbul Beylikdüzü tespih dizme işi istiyoruz

 39. Aleyna dedi ki:

  İş almak istiyorum geri dönüş yapın lütfen

 40. Serdar mertoglu dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz iki kisi yapacagiz geri donus yapmanizi bekliyoruz

 41. Erkan Kılıç dedi ki:

  Merhaba iyi günler. İsmim Erkan Kılıç. 26 yaşındayım ve üniversiteden mezun oldum. Şu an İşkur´un sağlamış olduğu bilişim kursuna gitmekteyim. Kurs boyunca sigortamız yattığı için maalesef çalışamıyorum. Zaten çok yoğun bir kurs olduğu için dışarıda çalışma imkanım kalmıyor.Burada Beyoğlu´nda ailemden uzakta yaşıyorum. Ve çok acil maddi desteğe ihiyacım var. Her türlü paketleme, dizme vs işini kolaylıkla yapabilirim. Lütfen destek olun. Çünkü bu sıkıntılarla kendimi kursuma da veremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

  1. Finans Kredi Rehberi dedi ki:

   Erkan bey merhaba makale yazarlığı yapabilirseniz. Bizimle finanskredirehberi@gmail.com adresinden iletişim kurunuz.

 42. Ecem dedi ki:

  Esenler tepede oturuyorum öğrenciyim eve iş almak istiyorum

 43. Gulusan demir dedi ki:

  Merhaba eve acil is lazm esenler davutpasada hika.etvetmekteyim ve paketleme isine ihtiyacim var iltibata gecerseniz memnun olurum iyi gunler

 44. Fatma alver dedi ki:

  Merhaba iş ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 45. Tuba dedi ki:

  Merhaba bende el işi istiyorum lütfen cevap yazarmisiniz

 46. Rana dedi ki:

  ESENLER ATİS ALANİ BÖLGESİNE TAKI MONTAJ İSI VERİYORUM İSTEN ANLAYANLAR sahinruhiye9@gmail.com NUMARADAN ULASABİLİR

  1. hacer dedi ki:

   merhaba her şehre gönderiyor musunuz?

 47. Seher dedi ki:

  IYI gunler ben bursa yildirimda oturuyorum evde paketleme ne tur is olursa yaparim donhs yaparsaniz sevinirim

 48. Canan dedi ki:

  Merhabalar ben güngören de oturuyorum iki çocuğum var evde paketleme boncuk işlerini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim allanazarowa44@gmail.com canan hanım

 49. Ruken dedi ki:

  Esenler Menderes te oturuyorum paketleme işi istiyorum

 50. Fatma alver dedi ki:

  Esenler de oturuyorum ihtiyacım var

 51. Feride yasak dedi ki:

  Esenyurt’ta ikamet ediyorum firmalar hakkında iletişim bilgilerini paylasirsaniz sevinirim ekibimle çalışmak istiyorum amaç birlikte çalışıp birlikte kazanmak.

 52. Aysel dedi ki:

  Esenler ateş alanında oturuyom bende evde ne iş olursa yapmak istiyom elim yatkındır her işi yaparim 2 çocuğuma bakamam gerek bana bu konuda yardımcı olursanız sevimirim

 53. Ecem dedi ki:

  Esenler dere tepe de ikamet ediyorum evde yapabilecek işler arıyorum evde 3 kişiyiz daha önce evde oyuncak işi magnet boyama işi takı işi yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 54. Nur dedi ki:

  ist esenlerde oturuyorm evde is yapmk istyrum cok ihtiyacm var

 55. Kamile Özgül dedi ki:

  Esenler OruçReis te oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 56. Seda dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 57. Neşe dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işini yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın bana çok ihtiyacım var

 58. Yunus Ergin dedi ki:

  Namık Kemalde oturuyorum işitme engelliyim paraya ihtiyacım var. hem borcum var hem de işitme cihazlarımı kavuşmak istiyorum. Yardımcı olun lütfen.

 59. Ayşe uzun dedi ki:

  Slm İstanbul yoldan eve is istiyorum tsk

 60. gonyl dedi ki:

  ben gonul evlere ek iş veriyorsaniz yapmak isterim tşk.

 61. Senay çeltik dedi ki:

  Mandal paketleme isi istyorum 3 ksyz esenler ftih mah

 62. Ümran dedi ki:

  Esenler Fevzi çakmak mahallesinde oturym ve bu işe çok ihtiyacım var gerçekten en iyi şekilde yapicagima emin olabilirsiniz acil dönüş yapabilirmisiniz

 63. melisa dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum ek iş olarak evde mandal paketlemesi yapabilirim.Acil dönüş lütfen!

 64. fatma dedi ki:

  esenlerde yaşıyorum kendim rahatsızım hastahane masraflarımı karşılıyamıyorum bu yüzden ek işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz çok mutlu olurum

 65. Serap Bal dedi ki:

  Esenler de yaşıyorum her türlü paketleme işi ve montaj işi yapabiliriz ve vaktinde teslim ederiz iki kişi çalışıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var

 66. Vildan dedi ki:

  Esenler davutpasa mahallesinde oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim mail adresim vildanorkun@gmail.com

 67. sevgi cicek dedi ki:

  esenlerde oturuyorum ev isi istiyorum dönerseniz memnun olurum

 68. Havva dedi ki:

  Esenler ek is istiyorum

 69. ilkay dedi ki:

  bende ek iş yapmak ıstiyorum esenlerde oturuyorum yardımcı olun lütfen

 70. mervemeral dedi ki:

  evde is yapmak istiyorum yardimxi olurmusunuz. paketleme isi daha cok.

 71. ahmet dedi ki:

  merhabalar
  35 yıllı aşkın süredir bijuteri imalatı yapan firmamaız için ekip ve ekip liderleri aramaktayız detaylı biligiyi
  0507 222 62 62 nolu telefondan alabilirsiniz.

  1. Funda budak dedi ki:

   Merhabalar kalabalık ekibim var ulaşırsanız

 72. Emre dedi ki:

  Merhaba biz İstanbul gaziosmapasada 3 kisiyiz evde yapabilecek isler istiyorz 05312279135

 73. esengül dedi ki:

  Evlere paket işi almak istiyorum.

 74. Busra dedi ki:

  Esenler atisalani oturuyorum bi cocugum var evde ek is yapmak istiyorum yardimci olur musun her zaman beklerim cok ihtiyacim var acil

  1. Azize Koçer dedi ki:

   Merhaba .bende iş var azizetuncay2223@gmail.com adresten bana ulaşın lütfen. Esenler atış alanındayim bende

   1. Ada dedi ki:

    Bende Esenler’de oturuyorum

    1. remziye timurtas dedi ki:

     Merhaba Bende ev işi yapmak istiym esenlerde oturuyum elim çok yatkın ve seri ve ihtiyacım var suan daha önce bu tür işler çok yaptım mesajinizi bekliym

   2. Merve dedi ki:

    Bende Esenler’de oturuyorum geri dönüşüm yaparmisiniz

   3. Emel dedi ki:

    Merhaba Azize hanım bende atışalanda oturuyorum ve evde yapabileceğim sürekli bir iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

   4. Fatma alver dedi ki:

    İşe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

    1. Selin dedi ki:

     İşe ihtiyacım var esenlerde oturuyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

  2. Hanim şen dedi ki:

   Is bulabildinizmi

 75. Merve dedi ki:

  Esenler Gaziosmanpaşa da ikamet etmekteyim evde ek iş istiyorum lütfen geri dönüş yapınız

 76. Faruk dedi ki:

  Esenlerde oturuyom evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paket işi yapabilirim

 77. Ulas dedi ki:

  Esenler çevresi evlere montaj işi verilir 5418000412

 78. orhan dedi ki:

  Esenlerden oturuyorum 10 yıllık tecrübeye sahibiz acil geri dönüş bekliyorum iyi gunler

 79. Asuman dedi ki:

  Aliye hanım evde bende ek iş istiyorum bana dönüş yaparsnız sevinirim

 80. Şeyma dedi ki:

  Bende istiyorum lütfen yardımcı olun

 81. Leyla dedi ki:

  Bağcılar Fatih mahallesi oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun evimde makinam var dikme yaparim

  1. Aliye dedi ki:

   Esenlerde evlere etiket boncuk ve aksesuar işi veriyorum. İlgilenirseniz aliye.sarar@gmail.com

   1. şennur dedi ki:

    meraba eğer hağla evlere ek iş vermekte iseniz geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum gerçekten çok ihtiyacım var çünkü ismim şennur daha öncesinden tecrübem mevcuttur 4
    kişilik bir ekibim mevcuttur.

    1. Yaprak şaşmaz dedi ki:

     Bende esenlerdeyim iş istiyorum

   2. Tuğba dedi ki:

    Hala iş veriyormusunuz ?

   3. Ceylan dedi ki:

    merhabalar ulaş bey bende iş istiyorum

   4. Fatma alver dedi ki:

    Bende esenler de oturyorum beniö de ihtiyacım var

   5. satiye tekin dedi ki:

    merhaba aliye hanım ben satiye bağcılardan papazköprüsünden dereyolunda kendi ofisimde boş oturuyorum etiket işi daha önceki yaptığım iş bende arıyordum bulamıyordum tesadüf gördüm yardımcı olurmusunuz

  2. Ulas dedi ki:

   Esenler cevresi montaj isi verilir 5418000412

   1. orhan dedi ki:

    geri dönüş yaparsanız sevinirim tele ulaşılmıyor

  3. Ulas dedi ki:

   Burak iletişim numaram 5418000412 ayrıca Esenler çevresi sürekliliği olan evlere montaj işi verilir numaram 5418000412

   1. Yasemin dedi ki:

    Mrb Esenler Tuna mh oturuyorum eve iş almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  4. Esra dedi ki:

   Esenlerin neresindesiniz.ben iş veriyorum

   1. ceylan kalyoncu dedi ki:

    merhaba bn ceylan turgut reis mah. 479 sok.oturuyorum dere tepe düzargahı nasıl iş veriyorsunuz

   2. mesut dedi ki:

    merhaba evde yapılacak her nevi iş için ulaşabilirsiniz 532 324 95 56

    1. hilal dedi ki:

     Merhba bende evle is istiyorum 9 aylik oğlum var kimsemiz yok gecimimizde yok yardimci olursaniz sevinirim esenler turgut reis mahallesi 439. Sokak

   3. şennur dedi ki:

    merhaba esra hanım pendik kaynarca bölgesinde oturuyorum her türlü ev işi alırım geri dönüş yaparsanız sevinirim

   4. Zuhal dedi ki:

    Ne tür iş veriyorsunuz acaba bende Esenler’de oturuyorum

   5. Fatma alver dedi ki:

    Ne iş veriyonuz benim ihtiyacım var işe yardımcı olun

 82. burak yüce dedi ki:

  merhabalar ek iş arıyoruz 6 kıslık ekıp aıleyız sureklılıgı olan ıs ıstıyoruz tecrubemız var tesekkurelr

 83. Nuran uyar dedi ki:

  Merhaba esenlerde oturuyom evde boşum iş için elim çok yatkın ve hızlıyım mandal paketleme daha önce yaptığım bir iş yapabilirim nikah davetiye paketleme dw yapabilirim ihtiyacım var dönüş yapabilrsenz sevinirim. Mail adresim ysm.yldz.60@gmail.com

 84. Sanıye dedi ki:

  Paketleme işi yapabılırım esenlerde oturuyorum

 85. Besra dedi ki:

  Evde davetiye katlama işi istiyorum

 86. Ceylan dedi ki:

  Vaktim müsait esenler de oturuyorum. Evlere verilen her türlü işi yaparım

 87. Esra ünlü dedi ki:

  Merhabalar bende bu işi istiyorum.

 88. Merve durak dedi ki:

  Bu işleri almak için nereye başvurmamız lazım

  1. Finans Kredi Uzmanı dedi ki:

   Merhaba Merve hanım bu tarz işleri daha çok fason çalışan firmalar ve konfeksiyonlar ile görüşerek bağlantı kurabilir ve iş alabilirsiniz.

 89. musa dedi ki:

  hm şimdi anladım teşekkürler kusura bakmayın

 90. musa dedi ki:

  istanbul esnlerde oturuyorum evde acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok iyi olur

  1. Finans Kredi Uzmanı dedi ki:

   Musa bey merhaba web sitemiz evden para kazanma yöntemlerini sunan içerikler üretmektedir. Evlere herhangi bir iş vermemektedir. İlginize teşekkürler.

  2. Ulas dedi ki:

   Esenler cevresi iş berilir 5418000412

   1. ÖZDEN ADANAŞ dedi ki:

    YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

  3. Esra dedi ki:

   Esrnlerin neresindesin

   1. Havva dedi ki:

    Esra ben turgutreisteyim

    1. Rana dedi ki:

     Arkadaslar Esenler bölgesine is veriyorum.bana msj atın

     1. Zehra dedi ki:

      Merhaba ne tur iş veriyorsunuz

     2. Tuğba dedi ki:

      Ne işi veriyosunuz

     3. yagizin_annesiii dedi ki:

      Arkadaslar esenler turgut reisteyim eve is istiyorum

     4. Nur dedi ki:

      Merhaba esenlerdeyim kına paketleme ışı istiyorum

     5. Çetin dedi ki:

      Ek iş için düşünüyoruz ailecek yardimci olursaniz sevinirim alimunzur01@gmail.com

Sayfa başına git