finanskredirehberi.com

İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

Tarih: 29.07.2017
Güncel: 04.12.2019
esenlerde evlere iş veren firmalar

Konumunun son derece uygun olması nedeni ile İstanbul Esenler’de evlere işveren firmalar ve yerler sayı olarak oldukça fazladır. Yakın çevresinde çok sayıda tekstil atölyesi bulunması nedeni ile evlere iplik temizleme işi veren firmalar yoğun olarak bulunurken yine aynı şekilde yakın çevresinde çok sayıda farklı alanda faaliyet gösteren şirket bulunduğu için çeşitli evde iş imkânı sunulmaktadır.

Aynı zamanda evde örgü ve elişi örerek online internet sitelerine koyarak satabilirsiniz. Bu işi yapan oldukça fazla bayan vardır eğer kendinize güveniyorsanız Esenler bölgesinde iyi bir örgü bilgisine sahipseniz Esty örgü satış sitesine örgülerinizi koyarak satışa sunabilirsiniz.

Esty Örgü Satış Sitesine https://www.etsy.com/market/knitting_patterns buradan ulaşabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşi

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler’de evlere işveren çok sayıda firma bulunmakla beraber özellikle de tekstil işleri oldukça fazladır. Bölgede çok sayıda farklı büyüklükte tekstil atölyesi bulunduğu için oldukça fazla evlere iş fırsatları sunulmaktadır.

Bu imkânlardan yararlanmak isteyen kişilerin evlere iplik temizleme işi verilir ilanlarını takip etmelerinin yanı sıra aynı zamanda farklı işler için bu atölyeleri ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

evlere iplik temizleme işi

Özellikle de aynı binada oturan ya da yakın çevresinde oturan kişilerle ekip kuran ekip başlarının bu tip atölyeleri ziyaret ederek iş talep etmeleri halinde oldukça fazla iş fırsatı elde etmeleri mümkündür. Çünkü ekiplere işveren firmalar daha fazla sayıda olup bunun en önemli nedeni ekiplerin işleri daha sorunsuz halletmeleri ve çok daha kısa sürede teslim etmeleridir.

Kına Paketleme İşi

Esenler bölgesinde en çok evlere verilen işler arasında kına paketleme işi de yer almaktadır. Evlere kına paketleme işi verenler bu bölgede çok sayıda ekip bulunması nedeni ile Esenler bölgesini tercih ederken aynı zamanda bu bölgede organizasyon firmalarının sayı olarak fazla olmasını da bunda payı büyüktür.

Sizde evde kına paketleyerek para kazanmak istiyorsanız dilerseniz internetten verilen evlere kına paketleme işi verilir ilanlarını takip edebilir, dilerseniz de yakın çevrenizde bulunan organizasyon firmalarını ziyaret ederek evde bu işi yapacağınızı belirterek iş isteyebilirsiniz.

Çevrenizde bulunan firmaları ziyaret ederek iletişim bilgilerinizi bırakmanız kısa sürede geri dönüş almanızı sağlaması açısından büyük fayda sağlayacaktır.

Sabun Paketleme, Davetiye Katlama İşi

Evden yapılabilecek kolay işler arasında ilk sıralarda yer alan sabun paketleme işi ve davetiye katlama işi de Esenlerde evlere işveren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Esenlerde oturuyorsanız ve evden para kazanmak istiyorsanız sizde bu işlere başvuruda bulunarak evinizde en sevdiğiniz dizileri izlerken para kazanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

evde-davetiye-paketleme-isi

Boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabileceğiniz bu işlerin en büyük avantajı ise hiçbir mesleki bilginiz olmasının gerekmemesidir. Yani basit el beceriniz varsa sizde evde sabun paketleme işi verilir ilanlarına başvuruda bulunarak para kazanabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden işlerden bir diğeri de evde mandal paketleme işidir. Evde mandal montajı işi için mandal montaj makinesi gerekirken mandal paketleme işi için hiçbir donanıma sahip olunmasına gerek yoktur. Bu işte firmalar çuvalların içinde mandalları ve poşetleri teslim etmekte, sizden sadece bu mandalları belirli sayıda istenilen şekilde paketlemenizi istemektedir.

Teslim ettiğiniz mandal paketi başına ücret ödenmekte olup bazı firmalar haftalık ödeme yaparken bazı firmalar ise her işi teslim aldıklarında peşin ödeme yapmaktadır. Evde mandal paketleme işi İstanbul genelinde en fazla Esenler bölgesinde yapılmakta olup bu nedenle Esenlerde evlere mandal işi en çok yapılan işler arasında bulunmaktadır.

Mandal paketleme işi yanı sıra isteyen kişilere mandal montajı işi de verilebilmektedir. Ancak mandal paketleme işi çok daha kolay olduğu için ekibi olan kişiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Esenlerde Evlere İş Veren Firmaları Bulmak

Bu tarz firmaları bulmak istiyorsanız daha çok konfeksiyonlarla ilişki içerisinde olmanız gerekiyor.Neden derseniz çünkü bu tarz işleri daha çok konfeksiyon firmaları veriyor. Çok adetli ve küçük işler olduğundan kendi bünyelerinde çözemiyor ve hızlı çözüm üretmek adına evlere fason iş veriyorlar.

Esenler civarındaki konfeksiyonları bulmak isterseniz sadece bir konfeksiyonla iletişime geçmeniz yeterli bu firmadan çevrenizdeki farklı konfeksiyonların iletişim bilgilerini alarak evlere iş veren firmaları rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Aşağıdaki Makalelerimiz İlginizi çekebilir ;

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
İstanbul Esenlerde Evlere İş Veren Firmalar Hangileri? Konusuna 109 Yorum Yapıldı
  1. Serife dedi ki:

    Zonguldaga evde is istiyorum

  2. Sevdanur can dedi ki:

    Iyi günler bende evde iş yapmak istiyorum sabun paketleme işi istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

  3. Burcu dedi ki:

    Esenler de oturuyorum 3kişiyiz evde paketleme işi işdiyoruz

1 12 13 14
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
imza sirküleri nedir
İmza Sirküleri Nedir, Çeşitleri Nelerdir Ve Nasıl Çıkarılır?

Günümüzde kişilerin ve kurumların imza yetkililerinin kimler olduğunu...

borcu yoktur yazısı
3 Pratik Adımda İnternetten Borcu Yoktur Yazısı Alma

Sizlere bu yazımda resmi kurumlara yapmış olduğunuz işler...

x