İstanbul Esenler’de evlere işveren firmalar ve yerler oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yakın çevresinde çok sayıda tekstil atölyesi bulunması nedeni ile evlere iplik temizleme işi veren firmalar yoğun olarak bulunurken yine aynı şekilde yakın çevresinde çok sayıda farklı alanda faaliyet gösteren şirket bulunduğu için çeşitli evde iş imkânı sunulmaktadır.

Aynı zamanda evde örgü ve elişi örerek online internet sitelerine koyarak satabilirsiniz. Bu işi yapan oldukça fazla bayan vardır eğer kendinize güveniyorsanız Esenler bölgesinde iyi bir örgü bilgisine sahipseniz Esty örgü satış sitesine örgülerinizi koyarak satışa sunabilirsiniz.

Esty Örgü Satış Sitesine bakarak mağaza oluşturup satış yapabilirsiniz.

İstanbul Esenler Evlere İş Veren Firmalar’da İplik Temizleme İşi

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Esenler’de evlere işveren çok sayıda firma bulunmakla beraber özellikle de tekstil işleri oldukça fazladır. Bölgede çok sayıda farklı büyüklükte tekstil atölyesi bulunduğu için oldukça fazla evlere iş fırsatları sunulmaktadır.Bu imkânlardan yararlanmak isteyen kişilerin evlere iplik temizleme işi verilir ilanlarını takip etmelerinin yanı sıra aynı zamanda farklı işler için bu atölyeleri ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

Özellikle de aynı binada oturan ya da yakın çevresinde oturan kişilerle ekip kuran ekip başlarının bu tip atölyeleri ziyaret ederek iş talep etmeleri halinde oldukça fazla iş fırsatı elde etmeleri mümkündür. Çünkü ekiplere işveren firmalar daha fazla sayıda olup bunun en önemli nedeni ekiplerin işleri daha sorunsuz halletmeleri ve çok daha kısa sürede teslim etmeleridir.

Esenlerde Kına Paketleme İşi

Esenler bölgesinde en çok evlere verilen işler arasında kına paketleme işi de yer almaktadır. Evlere kına paketleme işi verenler bu bölgede çok sayıda ekip bulunması nedeni ile Esenler bölgesini tercih ederken aynı zamanda bu bölgede organizasyon firmalarının sayı olarak fazla olmasını da bunda payı büyüktür.

Sizde evde kına paketleyerek para kazanmak istiyorsanız dilerseniz internetten verilen evlere kına paketleme işi verilir ilanlarını takip edebilir, dilerseniz de yakın çevrenizde bulunan organizasyon firmalarını ziyaret ederek evde bu işi yapacağınızı belirterek iş isteyebilirsiniz.

Çevrenizde bulunan firmaları ziyaret ederek iletişim bilgilerinizi bırakmanız kısa sürede geri dönüş almanızı sağlaması açısından büyük fayda sağlayacaktır.

İstambul Esenler Sabun Paketleme, Davetiye Katlama İşi

Evden yapılabilecek kolay işler arasında ilk sıralarda yer alan sabun paketleme işi ve davetiye katlama işi de Esenlerde evlere işveren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Esenlerde oturuyorsanız ve evden para kazanmak istiyorsanız sizde bu işlere başvuruda bulunarak evinizde en sevdiğiniz dizileri izlerken para kazanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabileceğiniz bu işlerin en büyük avantajı ise hiçbir mesleki bilginiz olmasının gerekmemesidir. Yani basit el beceriniz varsa sizde evde sabun paketleme işi verilir ilanlarına başvuruda bulunarak para kazanabilirsiniz.

esenlerde evde davetiye paketleme işi veren firmalar

Esenlerde Evde Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden işlerden bir diğeri de evde mandal paketleme işidir. Evde mandal montajı işi için mandal montaj makinesi gerekirken mandal paketleme işi için hiçbir donanıma sahip olunmasına gerek yoktur. Bu işte firmalar çuvalların içinde mandalları ve poşetleri teslim etmekte, sizden sadece bu mandalları belirli sayıda istenilen şekilde paketlemenizi istemektedir.

Teslim ettiğiniz mandal paketi başına ücret ödenmekte olup bazı firmalar haftalık ödeme yaparken bazı firmalar ise her işi teslim aldıklarında peşin ödeme yapmaktadır. Evde mandal paketleme işi İstanbul genelinde en fazla Esenler bölgesinde yapılmakta olup bu nedenle Esenlerde evlere mandal işi en çok yapılan işler arasında bulunmaktadır.

İlgili Makale :Evde Çalışarak Para Kazanılacak İş Önerileri ?

Mandal paketleme işi yanı sıra isteyen kişilere mandal montajı işi de verilebilmektedir. Ancak mandal paketleme işi çok daha kolay olduğu için ekibi olan kişiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Esenlerde Evlere İş Veren Firmaları Bulmak

Bu tarz firmaları bulmak istiyorsanız daha çok konfeksiyonlarla ilişki içerisinde olmanız gerekiyor.Neden derseniz çünkü bu tarz işleri daha çok konfeksiyon firmaları veriyor. Çok adetli ve küçük işler olduğundan kendi bünyelerinde çözemiyor ve hızlı çözüm üretmek adına evlere fason iş veriyorlar.

Esenler civarındaki konfeksiyonları bulmak isterseniz sadece bir konfeksiyonla iletişime geçmeniz yeterli bu firmadan çevrenizdeki farklı konfeksiyonların iletişim bilgilerini alarak evlere iş veren firmaları rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Esenlerde Evlere En Çok Hangi İşler Veriliyor?

Esenlerde daha çok evde pratik bir şekilde seri imal edilebilecek basit işler verilmektedir. Bunlara örnek vermemiz gerekirse;

Evde tesbih işi, Çengelli İğne Takma İşi, Evde klemens işi, evde boncuk işi, evde kurdele bağlama ek işi, kağıt çanta işi, ruj kapağı monte işi, kalem montajı, esenlerde iplik temizleme işi kısaca evde yapılabilecek ve el işçiliği uzun süren ama basit işler İstanbul’un başta esenler daha sonra Gaziosmanpaşa, Pendik, Balat, Fatih, Eyüp, Sancaktepe gibi ilçelerinde yoğun olarak evlere iş verilmektedir.

Aslında bu işler oldukça basit işler gündelik zamanımızın arta kalan kısmında evlere ek iş veren firmalarla irtibata geçerek ailemize ek bütçe sağlayabilir ve destek olabiliriz.

1 Yorum

 1. Yonca aslan
  13 Ekim 2020 at 16:48 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum evde çocuğumun gelirini çıkarmak için paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olup dönüş yaparsanız çok sevinirim

 2. Bilge Korkutoğlu
  30 Eylül 2020 at 12:27 — Cevapla

  İstanbul esenlerde oyruuyırum ismim bilge evde her türlü iş yaparım

 3. Semra
  12 Eylül 2020 at 16:41 — Cevapla

  Esenler yüz-yıl da oturuyorum evim kira geçim sıkıntısı çekiyoruz eve katkıda bulunmak için paketleme işi istiyorum

 4. Emine
  2 Eylül 2020 at 12:46 — Cevapla

  Esenler tepede oturuyorum ek iş olarak evdepaketlemes yapabilirim.Acil dönüş lütfen!

 5. Ayşe
  1 Eylül 2020 at 14:02 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum paketleme işine ihtiyacim var yeni doğum yaptığım için evime katkıda bulunmam gerekiuor

 6. Aynur
  22 Ağustos 2020 at 00:01 — Cevapla

  Esenler’de oturuyorum paketleme temizleme işi yaparım çok ihtiyacım var cvp

 7. ilkay
  18 Ağustos 2020 at 16:53 — Cevapla

  mandal paketleme işi yada herhangi bir paketleme işi olur çok ihtiyacım var istanbul esenlerde oturuyorum lütfen

 8. Mine Sinem Demir
  15 Ağustos 2020 at 16:33 — Cevapla

  İyi günler kolay gelsin İstanbul Esenler’den yazıyorum.Annem istediği için yazıyorum .Eve ek is olarak maddi yönde destek olmak katkıda bulunmak istediğini iletti . Sizden ricam annemi mutlu etmek isteğini yerine getirmek beni de mutlu eder olumlu haberinizi en kısa zamanda bekliyor olacağım

 9. Emine
  11 Ağustos 2020 at 15:34 — Cevapla

  Esenlerde oturuyprum evde her paketleme isi yaparim elim cok hizlidir istenen zaman icinde hemen teslim edebilirim cok ihtiyacim var lutfen donua yaparmisiniz

 10. Hiranur
  6 Ağustos 2020 at 14:28 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum evde her turlu paket işi yaparız gurup olarak çalışırız [email protected]

 11. ilkay
  11 Temmuz 2020 at 15:17 — Cevapla

  çok ihtiyacım var esenlerde oturuyorum temizleme paketleme yaparim

 12. sadettindogan
  8 Temmuz 2020 at 23:12 — Cevapla

  ben evde temizleme işi alırım ayda 100000 işi temizliyorum

 13. Betül
  4 Temmuz 2020 at 01:35 — Cevapla

  İstanbul esenlerde yaşıyorum.bunlardan hangisi verilirse farketmez yaparım. Fazlasıyla ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

 14. Elvan Bulut
  2 Temmuz 2020 at 22:03 — Cevapla

  Iyi gunler.Ismim Elvan.Esenler Birlik mah.otruyorum.paketleme işleri yaptîm daha onceden.şu an çalişmiyorum.el becerim var.pratik ve hızlı biriyimdir.geri dönüş yaparsanız sevinirim.teşekkurler

 15. Fatma
  1 Temmuz 2020 at 13:11 — Cevapla

  İyi günler maddi sıkıntı çekiyorum 47 yaşındayım.Davetiye katlama işine razıyım lütfen ilgilenin

 16. Dilek
  28 Mayıs 2020 at 22:09 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevirim.

 17. Özlem
  9 Mayıs 2020 at 09:34 — Cevapla

  Evde paketleme işi istiyorum Esenlerde oturuyorum annem hasta olduğu içinde çalışamıyorum maddi olarak zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.

 18. esra
  2 Mayıs 2020 at 22:16 — Cevapla

  evde paketleme işi istiyorum esenlerde oturuyorum grubum var

 19. Sultan
  9 Nisan 2020 at 17:32 — Cevapla

  Esimden ayriyim teyzemin yanında kalıyorum onunda ihtiyacı var ne paketleme olursa yaparım ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın irtibat 0554 386 3534

 20. esra
  12 Mart 2020 at 20:47 — Cevapla

  evde paketleme isi yapmak istiyorum

 21. rabia
  12 Mart 2020 at 00:36 — Cevapla

  Istanbul esenlerde oturuyorum evlere hangi is verilirse yaparim 05051358278

 22. Saliha sarban
  10 Mart 2020 at 21:01 — Cevapla

  Sabun paketleme işi almak istiyorum. Esenler istanbulda oturuyorum ev hanımıyım boş zamanım çok

 23. Ebru Çuhalı
  19 Şubat 2020 at 23:56 — Cevapla

  Merhaba ben Ebru İstanbul Esenler oturuyorum yaşlı hasta olan teyzeme ve 1 çocuğuma bakmakla yükümlüyüm bütün paketleme işleri yapa bilirim sabun kına mandal vs. bu işe çok ihtiyacım var hiç bir gelirim yok yardımcı olursanız sevinirim iyi günler irtibat 0539 212 82 08

 24. Eylem
  5 Ocak 2020 at 23:45 — Cevapla

  Merhaba lar. Benim ıkı cocugum var sabun ısı yapmak istiyorum.. Çok ihtiyacım var baska paket ısıde olur.. Yardımcı olun ınsallah 🙏 eylem.

 25. Serife
  11 Aralık 2019 at 18:06 — Cevapla

  Zonguldaga evde is istiyorum

 26. Sevdanur can
  6 Aralık 2019 at 14:01 — Cevapla

  Iyi günler bende evde iş yapmak istiyorum sabun paketleme işi istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

 27. Burcu
  29 Ekim 2019 at 16:00 — Cevapla

  Esenler de oturuyorum 3kişiyiz evde paketleme işi işdiyoruz

 28. Ebru
  14 Eylül 2019 at 01:43 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim daha öncede evde yaptim

 29. melek
  8 Eylül 2019 at 14:39 — Cevapla

  Esenler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 4 kişilik bir grubum var yardımcı olur musunuz ?

 30. Yasemin Baçik
  1 Eylül 2019 at 21:12 — Cevapla

  Zonguldakta Oturuyorum acil iş istiyorum el becerim var lütfen yardımcı olurmusunuz

 31. Gülnur
  31 Ağustos 2019 at 18:13 — Cevapla

  Esenler kazimkarabekirde oturuyorum paketleme isi istiyorum

 32. İlknur yurttaş
  26 Ağustos 2019 at 08:53 — Cevapla

  Lütfen dönüş yapın ihtiyacım var bu işi yapmaya lütfen yapmak istiyorum

 33. Nermin
  16 Ağustos 2019 at 04:23 — Cevapla

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum esenler atisalani sabun paketleme kart katlama olabilir

 34. sebiha arabaci
  14 Ağustos 2019 at 18:40 — Cevapla

  cok deniyimliyim daha once buna benzer isler yaptim geri donus yaparsaniz sevinirim acilll😊

 35. Hanife
  8 Ağustos 2019 at 11:45 — Cevapla

  Evde Mandal paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Esra
   14 Eylül 2019 at 13:05 — Cevapla

   Esenler tunada oturuyorum 3 kișiyiz eve iş istiyoruz.

 36. Ahmet can vurankol
  2 Ağustos 2019 at 16:09 — Cevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 37. nihan cakar
  31 Temmuz 2019 at 12:54 — Cevapla

  evde paketleme işi yapmak istiyorum olumlu yada olumsuz geri dönüş yapilırsa sevinirim

 38. leyla
  28 Temmuz 2019 at 01:13 — Cevapla

  evde ek iş imkani

 39. Dilara Karsantı
  26 Temmuz 2019 at 13:20 — Cevapla

  Merhaba iş almak istiyorum geri dönüş yapın lütfen

 40. Zeynep Sevde-Asuman
  25 Temmuz 2019 at 07:47 — Cevapla

  İstanbul Beylikdüzü tespih dizme işi istiyoruz

 41. Aleyna
  20 Temmuz 2019 at 20:02 — Cevapla

  İş almak istiyorum geri dönüş yapın lütfen

 42. Serdar mertoglu
  19 Temmuz 2019 at 17:52 — Cevapla

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz iki kisi yapacagiz geri donus yapmanizi bekliyoruz

 43. Erkan Kılıç
  13 Temmuz 2019 at 18:37 — Cevapla

  Merhaba iyi günler. İsmim Erkan Kılıç. 26 yaşındayım ve üniversiteden mezun oldum. Şu an İşkur´un sağlamış olduğu bilişim kursuna gitmekteyim. Kurs boyunca sigortamız yattığı için maalesef çalışamıyorum. Zaten çok yoğun bir kurs olduğu için dışarıda çalışma imkanım kalmıyor.Burada Beyoğlu´nda ailemden uzakta yaşıyorum. Ve çok acil maddi desteğe ihiyacım var. Her türlü paketleme, dizme vs işini kolaylıkla yapabilirim. Lütfen destek olun. Çünkü bu sıkıntılarla kendimi kursuma da veremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

 44. Ecem
  7 Haziran 2019 at 14:45 — Cevapla

  Esenler tepede oturuyorum öğrenciyim eve iş almak istiyorum

 45. Gulusan demir
  22 Mayıs 2019 at 19:39 — Cevapla

  Merhaba eve acil is lazm esenler davutpasada hika.etvetmekteyim ve paketleme isine ihtiyacim var iltibata gecerseniz memnun olurum iyi gunler

 46. Fatma alver
  28 Nisan 2019 at 23:42 — Cevapla

  Merhaba iş ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 47. Tuba
  8 Nisan 2019 at 19:39 — Cevapla

  Merhaba bende el işi istiyorum lütfen cevap yazarmisiniz

 48. Rana
  4 Nisan 2019 at 08:19 — Cevapla

  ESENLER ATİS ALANİ BÖLGESİNE TAKI MONTAJ İSI VERİYORUM İSTEN ANLAYANLAR [email protected] NUMARADAN ULASABİLİR

  • hacer
   7 Nisan 2019 at 02:31 — Cevapla

   merhaba her şehre gönderiyor musunuz?

 49. Seher
  1 Nisan 2019 at 22:29 — Cevapla

  IYI gunler ben bursa yildirimda oturuyorum evde paketleme ne tur is olursa yaparim donhs yaparsaniz sevinirim

 50. Canan
  27 Mart 2019 at 12:07 — Cevapla

  Merhabalar ben güngören de oturuyorum iki çocuğum var evde paketleme boncuk işlerini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim [email protected] canan hanım

 51. Ruken
  15 Mart 2019 at 01:56 — Cevapla

  Esenler Menderes te oturuyorum paketleme işi istiyorum

 52. Fatma alver
  28 Şubat 2019 at 22:00 — Cevapla

  Esenler de oturuyorum ihtiyacım var

 53. Feride yasak
  26 Şubat 2019 at 21:06 — Cevapla

  Esenyurt’ta ikamet ediyorum firmalar hakkında iletişim bilgilerini paylasirsaniz sevinirim ekibimle çalışmak istiyorum amaç birlikte çalışıp birlikte kazanmak.

 54. Aysel
  15 Şubat 2019 at 12:20 — Cevapla

  Esenler ateş alanında oturuyom bende evde ne iş olursa yapmak istiyom elim yatkındır her işi yaparim 2 çocuğuma bakamam gerek bana bu konuda yardımcı olursanız sevimirim

 55. Ecem
  10 Şubat 2019 at 17:21 — Cevapla

  Esenler dere tepe de ikamet ediyorum evde yapabilecek işler arıyorum evde 3 kişiyiz daha önce evde oyuncak işi magnet boyama işi takı işi yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 56. Nur
  8 Şubat 2019 at 16:47 — Cevapla

  ist esenlerde oturuyorm evde is yapmk istyrum cok ihtiyacm var

 57. Kamile Özgül
  8 Şubat 2019 at 14:51 — Cevapla

  Esenler OruçReis te oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 58. Seda
  31 Ocak 2019 at 12:42 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 59. Neşe
  28 Ocak 2019 at 20:31 — Cevapla

  Merhaba bende paketleme işini yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın bana çok ihtiyacım var

 60. Yunus Ergin
  28 Ocak 2019 at 15:53 — Cevapla

  Namık Kemalde oturuyorum işitme engelliyim paraya ihtiyacım var. hem borcum var hem de işitme cihazlarımı kavuşmak istiyorum. Yardımcı olun lütfen.

 61. Ayşe uzun
  27 Ocak 2019 at 19:17 — Cevapla

  Slm İstanbul yoldan eve is istiyorum tsk

 62. gonyl
  17 Ocak 2019 at 11:12 — Cevapla

  ben gonul evlere ek iş veriyorsaniz yapmak isterim tşk.

 63. Senay çeltik
  3 Aralık 2018 at 15:39 — Cevapla

  Mandal paketleme isi istyorum 3 ksyz esenler ftih mah

 64. Ümran
  21 Kasım 2018 at 02:27 — Cevapla

  Esenler Fevzi çakmak mahallesinde oturym ve bu işe çok ihtiyacım var gerçekten en iyi şekilde yapicagima emin olabilirsiniz acil dönüş yapabilirmisiniz

 65. melisa
  17 Kasım 2018 at 18:32 — Cevapla

  Esenlerde oturuyorum ek iş olarak evde mandal paketlemesi yapabilirim.Acil dönüş lütfen!

 66. fatma
  3 Kasım 2018 at 11:14 — Cevapla

  esenlerde yaşıyorum kendim rahatsızım hastahane masraflarımı karşılıyamıyorum bu yüzden ek işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz çok mutlu olurum

 67. Serap Bal
  25 Ekim 2018 at 01:53 — Cevapla

  Esenler de yaşıyorum her türlü paketleme işi ve montaj işi yapabiliriz ve vaktinde teslim ederiz iki kişi çalışıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var

 68. Vildan
  21 Ekim 2018 at 23:56 — Cevapla

  Esenler davutpasa mahallesinde oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim mail adresim [email protected]

 69. sevgi cicek
  21 Eylül 2018 at 19:39 — Cevapla

  esenlerde oturuyorum ev isi istiyorum dönerseniz memnun olurum

 70. Havva
  11 Eylül 2018 at 23:34 — Cevapla

  Esenler ek is istiyorum

 71. ilkay
  29 Temmuz 2018 at 11:57 — Cevapla

  bende ek iş yapmak ıstiyorum esenlerde oturuyorum yardımcı olun lütfen

 72. mervemeral
  3 Temmuz 2018 at 23:01 — Cevapla

  evde is yapmak istiyorum yardimxi olurmusunuz. paketleme isi daha cok.

 73. ahmet
  18 Haziran 2018 at 17:57 — Cevapla

  merhabalar
  35 yıllı aşkın süredir bijuteri imalatı yapan firmamaız için ekip ve ekip liderleri aramaktayız detaylı biligiyi
  0507 222 62 62 nolu telefondan alabilirsiniz.

  • Funda budak
   4 Şubat 2020 at 10:42 — Cevapla

   Merhabalar kalabalık ekibim var ulaşırsanız

 74. Emre
  24 Mayıs 2018 at 04:23 — Cevapla

  Merhaba biz İstanbul gaziosmapasada 3 kisiyiz evde yapabilecek isler istiyorz 05312279135

 75. esengül
  18 Nisan 2018 at 14:40 — Cevapla

  Evlere paket işi almak istiyorum.

 76. Busra
  15 Nisan 2018 at 00:11 — Cevapla

  Esenler atisalani oturuyorum bi cocugum var evde ek is yapmak istiyorum yardimci olur musun her zaman beklerim cok ihtiyacim var acil

  • Azize Koçer
   16 Nisan 2018 at 19:54 — Cevapla

   Merhaba .bende iş var [email protected] adresten bana ulaşın lütfen. Esenler atış alanındayim bende

   • Ada
    2 Temmuz 2018 at 03:33 — Cevapla

    Bende Esenler’de oturuyorum

    • remziye timurtas
     1 Eylül 2018 at 01:48 — Cevapla

     Merhaba Bende ev işi yapmak istiym esenlerde oturuyum elim çok yatkın ve seri ve ihtiyacım var suan daha önce bu tür işler çok yaptım mesajinizi bekliym

   • Merve
    24 Temmuz 2018 at 13:59 — Cevapla

    Bende Esenler’de oturuyorum geri dönüşüm yaparmisiniz

   • Emel
    7 Ekim 2018 at 20:33 — Cevapla

    Merhaba Azize hanım bende atışalanda oturuyorum ve evde yapabileceğim sürekli bir iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

   • Fatma alver
    28 Nisan 2019 at 23:39 — Cevapla

    İşe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

    • Selin
     1 Temmuz 2019 at 21:51 — Cevapla

     İşe ihtiyacım var esenlerde oturuyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

  • Hanim şen
   13 Ağustos 2018 at 08:54 — Cevapla

   Is bulabildinizmi

 77. Merve
  24 Mart 2018 at 19:31 — Cevapla

  Esenler Gaziosmanpaşa da ikamet etmekteyim evde ek iş istiyorum lütfen geri dönüş yapınız

 78. Faruk
  24 Mart 2018 at 19:19 — Cevapla

  Esenlerde oturuyom evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paket işi yapabilirim

 79. Ulas
  28 Şubat 2018 at 15:17 — Cevapla

  Esenler çevresi evlere montaj işi verilir 5418000412

 80. orhan
  27 Şubat 2018 at 17:58 — Cevapla

  Esenlerden oturuyorum 10 yıllık tecrübeye sahibiz acil geri dönüş bekliyorum iyi gunler

 81. Asuman
  12 Şubat 2018 at 19:38 — Cevapla

  Aliye hanım evde bende ek iş istiyorum bana dönüş yaparsnız sevinirim

 82. Şeyma
  12 Şubat 2018 at 16:44 — Cevapla

  Bende istiyorum lütfen yardımcı olun

 83. Leyla
  22 Ocak 2018 at 14:34 — Cevapla

  Bağcılar Fatih mahallesi oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun evimde makinam var dikme yaparim

  • Aliye
   2 Şubat 2018 at 23:13 — Cevapla

   Esenlerde evlere etiket boncuk ve aksesuar işi veriyorum. İlgilenirseniz [email protected]

   • 17 Eylül 2018 at 13:55 — Cevapla

    meraba eğer hağla evlere ek iş vermekte iseniz geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum gerçekten çok ihtiyacım var çünkü ismim şennur daha öncesinden tecrübem mevcuttur 4
    kişilik bir ekibim mevcuttur.

    • Yaprak şaşmaz
     27 Haziran 2019 at 22:12 — Cevapla

     Bende esenlerdeyim iş istiyorum

   • Tuğba
    22 Ocak 2019 at 17:02 — Cevapla

    Hala iş veriyormusunuz ?

   • Ceylan
    1 Mart 2019 at 02:11 — Cevapla

    merhabalar ulaş bey bende iş istiyorum

   • Fatma alver
    28 Nisan 2019 at 23:35 — Cevapla

    Bende esenler de oturyorum beniö de ihtiyacım var

   • satiye tekin
    2 Ekim 2019 at 11:04 — Cevapla

    merhaba aliye hanım ben satiye bağcılardan papazköprüsünden dereyolunda kendi ofisimde boş oturuyorum etiket işi daha önceki yaptığım iş bende arıyordum bulamıyordum tesadüf gördüm yardımcı olurmusunuz

  • Ulas
   24 Şubat 2018 at 16:48 — Cevapla

   Esenler cevresi montaj isi verilir 5418000412

   • orhan
    26 Şubat 2018 at 17:50 — Cevapla

    geri dönüş yaparsanız sevinirim tele ulaşılmıyor

  • Ulas
   27 Şubat 2018 at 17:36 — Cevapla

   Burak iletişim numaram 5418000412 ayrıca Esenler çevresi sürekliliği olan evlere montaj işi verilir numaram 5418000412

   • Yasemin
    7 Ocak 2019 at 14:48 — Cevapla

    Mrb Esenler Tuna mh oturuyorum eve iş almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Esra
   25 Haziran 2018 at 00:15 — Cevapla

   Esenlerin neresindesiniz.ben iş veriyorum

   • ceylan kalyoncu
    28 Temmuz 2018 at 10:20 — Cevapla

    merhaba bn ceylan turgut reis mah. 479 sok.oturuyorum dere tepe düzargahı nasıl iş veriyorsunuz

   • mesut
    17 Eylül 2018 at 10:33 — Cevapla

    merhaba evde yapılacak her nevi iş için ulaşabilirsiniz 532 324 95 56

    • hilal
     15 Nisan 2019 at 12:54 — Cevapla

     Merhba bende evle is istiyorum 9 aylik oğlum var kimsemiz yok gecimimizde yok yardimci olursaniz sevinirim esenler turgut reis mahallesi 439. Sokak

   • şennur
    17 Eylül 2018 at 13:59 — Cevapla

    merhaba esra hanım pendik kaynarca bölgesinde oturuyorum her türlü ev işi alırım geri dönüş yaparsanız sevinirim

   • Zuhal
    1 Ekim 2018 at 11:56 — Cevapla

    Ne tür iş veriyorsunuz acaba bende Esenler’de oturuyorum

   • Fatma alver
    28 Nisan 2019 at 23:33 — Cevapla

    Ne iş veriyonuz benim ihtiyacım var işe yardımcı olun

 84. burak yüce
  10 Ocak 2018 at 19:15 — Cevapla

  merhabalar ek iş arıyoruz 6 kıslık ekıp aıleyız sureklılıgı olan ıs ıstıyoruz tecrubemız var tesekkurelr

 85. Nuran uyar
  29 Aralık 2017 at 13:50 — Cevapla

  Merhaba esenlerde oturuyom evde boşum iş için elim çok yatkın ve hızlıyım mandal paketleme daha önce yaptığım bir iş yapabilirim nikah davetiye paketleme dw yapabilirim ihtiyacım var dönüş yapabilrsenz sevinirim. Mail adresim [email protected]

 86. Sanıye
  11 Aralık 2017 at 19:28 — Cevapla

  Paketleme işi yapabılırım esenlerde oturuyorum

 87. Besra
  30 Kasım 2017 at 19:36 — Cevapla

  Evde davetiye katlama işi istiyorum

 88. Ceylan
  30 Kasım 2017 at 12:47 — Cevapla

  Vaktim müsait esenler de oturuyorum. Evlere verilen her türlü işi yaparım

 89. Esra ünlü
  25 Kasım 2017 at 03:33 — Cevapla

  Merhabalar bende bu işi istiyorum.

 90. Merve durak
  5 Kasım 2017 at 00:30 — Cevapla

  Bu işleri almak için nereye başvurmamız lazım

  • 5 Kasım 2017 at 00:37 — Cevapla

   Merhaba Merve hanım bu tarz işleri daha çok fason çalışan firmalar ve konfeksiyonlar ile görüşerek bağlantı kurabilir ve iş alabilirsiniz.

 91. musa
  14 Eylül 2017 at 08:22 — Cevapla

  hm şimdi anladım teşekkürler kusura bakmayın

 92. musa
  13 Eylül 2017 at 11:30 — Cevapla

  istanbul esnlerde oturuyorum evde acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok iyi olur

  • 13 Eylül 2017 at 15:51 — Cevapla

   Musa bey merhaba web sitemiz evden para kazanma yöntemlerini sunan içerikler üretmektedir. Evlere herhangi bir iş vermemektedir. İlginize teşekkürler.

  • Ulas
   25 Şubat 2018 at 23:01 — Cevapla

   Esenler cevresi iş berilir 5418000412

   • ÖZDEN ADANAŞ
    11 Haziran 2019 at 13:22 — Cevapla

    YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

  • Esra
   25 Haziran 2018 at 00:22 — Cevapla

   Esrnlerin neresindesin

   • Havva
    11 Eylül 2018 at 23:35 — Cevapla

    Esra ben turgutreisteyim

    • Rana
     1 Mart 2019 at 14:20 — Cevapla

     Arkadaslar Esenler bölgesine is veriyorum.bana msj atın

     • Zehra
      4 Mart 2019 at 21:17

      Merhaba ne tur iş veriyorsunuz

     • Tuğba
      11 Mart 2019 at 00:34

      Ne işi veriyosunuz

     • yagizin_annesiii
      15 Nisan 2019 at 12:51

      Arkadaslar esenler turgut reisteyim eve is istiyorum

     • Nur
      3 Mayıs 2019 at 16:32

      Merhaba esenlerdeyim kına paketleme ışı istiyorum

     • Çetin
      16 Mayıs 2019 at 03:36

      Ek iş için düşünüyoruz ailecek yardimci olursaniz sevinirim [email protected]

Bir Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir