Kredi Notu Düşük ( Zayıf ) Olanlara Kredi Veren Bankalar

 

Bankalar müşterileri tarafından gerçekleştirilen kredi taleplerini değerlendirirken ilk etapta kredi notu sorgulaması yapmaktadır. Yani aslında “kredi notuna bakmayan bankalar” deyimi bankanın kredi notunu hiç değerlendirmeye almaması anlamına gelmemektedir. Her banka kredi notu ortalamasını dikkate almakta olup ancak bazı bankalar daha düşük kredi notu ortalaması olan kişilerce yapılan başvuruları da onaylamaktadır.

Kredi kullandırım hacmi son derece düşük olan ya da risk üstlenerek daha fazla faiz geliri elde etmek isteyen bu bankalar diğer bankalarca kredi reddi kararı ile kredi kullandırılmayan kişilere kredi onayı verebilmektedir. Peki, kredi notu düşük olan ya da kredi notuna bakmayan bankalar hangileridir?

Düşük Nota Aktif Bank N Kolay Kredi Paketi (25.000 TL’ ye ) Kadar

Türkiye’nin genç ve dinamik bankalarından biri olan Aktif Bank daha fazla müşteri edinebilmek adına kolay kredi onayı vermeyi tercih etmektedir. Banka tarafından hizmete sunulan N Kolay Kredi paketinin adı zaten “düşük kredi notuna kredi” olmakla birlikte başvuruda bulunan kişilere şubeye gitmeden kredi kullandırılmaktadır.

Bu sayede acil nakit para ihtiyacı duyan kişiler bankalar ile uğraşmak zorunda kalmadan kolaylıkla kredilerini kullanabilmekte, kullanmış oldukları kredi tutarı Passolig Banka Kartı ya da N Kolay Banka Kartı ile başvuru esnasında belirtilen adrese gönderilmektedir.

hangi banka kaç puanla kredi veriyor

N Kolay Passolig kartı olanlara kullanmış oldukları kredi tutarı bu kartları üzerinden yapılmaktadır. Daha önce bu kartı edinmemiş olan kişiler için ise N Kolay Banka Kartı çıkartılarak bu kart ile kredi tutarı ödemesi yapılır. Kredi tutarı bu kartlara yüklenir ve bankanın anlaşmalı olduğu özel kuryeler aracılığı ile belirtmiş olduğu adrese teslim edilir. Kartını alan kişi kart şifresi ile bankamatik üzerinden talep ettiği tutarı çekerek krediyi kullanmış olur. N Kolay internet sitesi üzerinden hemen online kredi başvuru formu doldurabilir, ihtiyacınız olan nakit paraya düşük kredi notu ortalaması ya da bozuk kredi sicili geçmişi sorunları yaşıyor olsanız dahi kavuşabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmadan Kredi Paketi ( Burgan Bank İhtiyaç Kredisi )

Kolay kredi veren bankalar listesi içerisinde yer almayı başaran bir diğer banka olan Burgan Bank ihtiyaç kredi başvurusu için müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır. İsteyen kişiler bankanın internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirken yine internet üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak banka yetkilisinin sizi kredi hakkında aramasını da sağlayabilirsiniz.

 

Standart ihtiyaç kredisi paketinin yanı sıra borç transfer ihtiyaç kredisi, PTT ihtiyaç kredisi ve Burgan Bank müşterilerine özel ihtiyaç kredisi gibi farklı kredi paketleri de sunan banka kredi dosya masrafı olarak kullanılan kredi tutarının binde 5’i olacak şekilde kesinti yapmaktadır.

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin kolay kredi onayı vermiş olduğu için tercih ettiği bankalar arasında yer alan Fibabanka özellikle de son dönemde PTT onaylı kredi kullandırımı ile öne çıkmaktadır. PTT şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurulması ve kredi onayı verilmesi ile kredi hacmini arttıran banka düşük kredi notuna kredi onayı dahi vermektedir.

kredi notunu sorgulamadan kredi veren bankalar

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandıran Fibabanka kredi dosya masrafı olarak ise kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranında ücret tahsilâtı yapmaktadır. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için Fibabanka şubeleri ve Fibabanka internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Banka şu anda Fibabanka eğitim kredisi, Fibabanka yıldız kredi, Fibabanka anında kredi ve Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi olmak üzere farklı ihtiyaç kredisi seçenekleri de sunmaktadır.

Kredi Puanı Düşük Kişilere Odeabank’ dan Kolay Kredi Kampanyası

Türkiye’de hizmet vermeye başlayan yeni bankalar arasında yer alan Odeabank kredi onayı konusunda cesur tavrı ile “bankalardan kredi kullanamıyorum” diyen kişilerin tercihi olmayı başarmaktadır. Gerekli koşulları sağlaması durumunda ev hanımlarına kredi onayı dahi vermekte olan bankanın en önemli önceliği kişinin geliri ile orantılı bir kredi başvurusunda bulunabilmesidir.

Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen müşterilerine de onay veren banka bu gibi durumlarda kira sözleşmesi ya da banka hesap hareketleri gibi farklı para kaynakları görmeyi istemektedir. Bu tip belgeleri temin edebilen, bankada yüksek tutarda para giriş çıkışı olan kişilere kolay kredi onayı verilmekte olup ihtiyaç kredisi vadeleri olarak 48 aya kadar seçenek sunulmaktadır.

Kredi Notu Düşük ( Zayıf ) Olanlara Kredi Veren Bankalar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
▾ Daha Fazla Göster ▾
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi borcu olanlar ev kredisi çekebilir mi
Kredi Borcu Olanlar Ev ( Konut ) Kredisi Çekebilir Mi ?

Son dönemde bankaların konut kredisi faiz oranları yükselmesine...

daire alırken peşinat oranı nedir
Yasal Olarak Evin ( Dairenin ) Yüzde Kaçına Kredi Verilir ?

Bankalardan konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin bu kredi...

x