Kullanım Şartları Ve Gizlilik

Finans Kredi Rehberi ziyaretçilerinin kullanım haklarına saygı duymaktadır. www.finanskredirehberi.com web sitemizde geçirmiş olduğunuz süre içerisinde eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Kullanım şartları ve gizlilik ilkelerimize dair açıklamalarımızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

www.finanskredirehberi.com, web sitesinde yayınlanmış olan tüm makaleler ve içerikler yazarlarımızın kendi beğendiği veya paylaşmak istediği yazılar olabilir. Makalelerimiz içerisindeki fotoğraf, medya (video) ve yazılar istenmeden olsa bile telif hakkına sahip olabilir. Makalelerimiz de yer alan içeriğin sizleri rahatsız ettiğini düşünüyor veya Telif Hakkı içerdiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle İletişim Formu ‘nu kullanarak irtibata geçiniz.

İlgili makale 24 saat içerisinde incelenerek UYAR-KALDIR mantığında geçerli sebepler oluşuyor ise değiştirilecek veya yayından kaldırılacaktır.

Kullanım Şartları Ve Gizlilik İlkeleri

Web sitemizi gezinmeden ve kullanmadan önce gizlilik şartlarımızı ve kullanım koşullarımızı okumalısınız. Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar gizlilik şartları ve kullanım koşullarımızı kabul etmiş sayılırlar.

Finans Kredi Rehberi, kullanım koşulları ve gizlilik şartlarını dilediğinde değiştirme yetkisine sahiptir. Ancak değişen bu şartlar bu sayfada yer alacaktır.

www.finanskredirehberi.com web sitesini kullanırken 3. tarafın yasal haklarını ihlal etmemelisiniz, bu tarz ihlallerden doğacak tüm sorunlardan dolayı www.finanskredirehberi.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi bir ihlalin hukuli ve cazai kapsamından sorumlu olacak sadece ziyaretçi (kullanıcı) olacaktır.

Web sitesinin bilinçli olarak art niyetle yavaşlatan yazılımlar ve donanımlar kullanmak, web sitesine zarar veren eylemler içinde olarak işlem yapmak yasaktır. Bazı otomatik programlar ile sunucuya çok sayıda istek göndererek saldırı yapılması üye kayıt bilgileri yasal olmayan yollarla ele geçirmeye yönelik hareketler çok falza sorguyu gerektirir bu tarz işlemler neticesinde “finanskredirehberi.com” web sitesi kullanıcı erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkını gizli tutar.

finanskredirehberi.com web sitesi sürekli olarak hizmet sağlama ve yayında kalma ve kesintisiz iletişim sunma yükümlülüğü altında değildir. Finans Kredi rehberi sitenin ziyaretçilerinin ilgi alanları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri çeşitli amaçlarla teknik olmayan cihazlarla reklam ve içerik sistemlerinde kullanma hakkına sahiptir. Bknz: Sorumluluk Reddi.

Web sitemizde yayınlanan reklamları ve promosyonları bilinçli ve art niyetli şekilde otomatik veya manuel olarak tıklamak yasaktır. Finans Kredi Rehberi bu tarz kullanıcıların sitye erişimini engelleme hakkına sahiptir. Aynı zamanda bu tarz kötü amaçlı kullanıcılar hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Bilgilendirici amaçlar dışında, Sitede yayınlanan reklamları ve promosyonları manuel olarak veya otomatik olarak tıklamak yasaktır. finanskredirehberi.com, kullanıcıların siteye erişimlerini engelleme ve normal kullanıcı davranışlarına uymayan tıklamalarla yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

www.finanskredirehberi.com web sitesinde yayınlanan reklamların ve banner reklamlarının ve diğer araçlarının sunduğu sitelerin hizmet ve içerik kalitesinden muaftır.

Alıntı Şartları

Finanskredirehberi.com içeriklerinden ve makalelerinden alıntı yapmak isteyen takipçilerimiz ve üyelerimiz, yapmış oldukları alıntıların sadece bir kısmını kopyalayabilir, içerik ve makalelerin tamamı kopyalanamaz. Alıntı yapmış oldukları orjinal yazıya, makaleye, içeriğe link vermeleri mecburidir.

Alıntı yapılan tüm içerikler, yazılar, veya fotoğraflar üzerinde değişiklik yapılamaz, yeni bir yazı gibi yayınlanamaz. Bu içeriklerin tespit edildiği taktirde birinci olarak UYARILACAK, ardından YASAL İŞLEM sürecine girerek avukatımız tarafından işleme konulacaktır.

alıntı şartları

Yasaklanmış Olan İçerik Ve Yayınlar

– İntiharı özendiren ve yönlendiren makale ve yayınlar
– Cinsel istismar ve çocukların manipülasyonu
– İlaçların veya uyarıcıların teşvik edilmesi ve yönlendirilmesi
– Tehlikeli maddelerin tedariği ve sağlığı tehdit eden içerikler paylaşımlar
– Müstehcen içerik
– Fuhuş ve Fuhuşa Özendirme
– Kumar ve kumar oyunları ve içeriği KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR!

Finans Kredi Rehberi web sitemizde yayınlanan tüm makaleler ve içerikler bir YATIRIM TAVSİYESİ değildir.