Mail Okuyarak Para Kazanmak, Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

 

Günümüzde internet teknolojisi her geçen gün biraz daha gelişmeye devam ederken yaşanan bu gelişim yeni iş kollarının da oluşmasını sağlıyor. İnternetten para kazananlar her geçen gün sayı olarak artarken bilinçli olarak yapılan işlerle evden çalışarak para kazanmak mümkün oluyor. Bu iş fırsatları arasında en kolay olanlardan biride mail okuyarak para kazanmak olarak öne çıkıyor.

Mail okuyarak para kazandıran Türk siteler bulunduğu gibi iyi düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olan kişiler için yararlanabilecekleri yabancı sitelerde bulunuyor. Bu işi yapmak isteyen kişilerin ilk bilmeleri gereken konu ise bu işe ayırdıkları zamanla doğru orantılı para kazanacak 0lmalarıdır. Yani bu iş için çok zaman ayıran kişilerin çok para kazanmaları mümkündür. Peki, mail okuyarak para kazanmak doğru mu, bu siteler hangileri?

Mail Okuyarak Para Kazanma Sitesi  ( Pozitif Sistem Anket / Mail )

Şimdiye kadar gerçekleştirilen Pozitif Sistem kullanıcı yorumları incelendiğinde çok sayıda kişinin sistemden memnun olduğu görülüyor. Gerçekleştirilen Pozitif Sistem şikâyet verileri incelendiğinde bunların büyük bir bölümünde kişilerin kendi yapmış oldukları hatadan dolayı mağdur olduğu görülüyor.

en iyi mail okuma sitesi

Yani mail okuyarak para kazanmak isteyenler için özenle kurulan sistem aslında gayet iyi bir şekilde işliyor. Sistemin işleyişi Pozitif Sistem tarafından size yönlendirilen mailleri okumanız üzerine çalışırken yine talep etmeniz durumunda ankette gönderiliyor ve kazandığınız para miktarı arttırılabiliyor.

Özellikle de gelen e-postalar içerisinde yer alan reklam videoları izlendiğinde çok daha fazla para kazanılırken yine sistem her mail okuma için hesap sahibine 2 kuruş veriyor. Anket dolduran kişilere bu paraya ek olarak 2 kuruş daha yatırılırken video izleyen kişiler ise video başına 5 kuruş kazanıyor. Mail okuyarak çok para kazanmak isteyen kişilerin ise mutlaka kendi alt ekiplerini kurmaları gerekiyor. Çünkü alt ekiplerinizin mail okuyarak kazandıkları paralardan sizin de hesabınıza para aktarımı gerçekleştiriliyor.

Spam Riski Bulunmayan Mail Okuma Sitesi ( Matrixmails )

Bu alanda hizmet veren en köklü siteler arasında kendisine yer bulan Matrixmails mail okuyarak para kazanmak isteyen kişilere gerçek bir iş fırsatı sunmaktadır. Bu siteyi benzer sitelerden ayıran önemli farklardan biride spam riski barındırmamasıdır. Elektronik posta okumanın yanı sıra makale yazarak para kazanmak, reklamlardan para kazanmak ve oyun oynayarak para kazanmak fırsatları da sunulmaktadır. Fırsatları iyi değerlendiren kişilerin saat başına 25 ile 50 dolar arasında para kazanmalarına izin verilmektedir.

e posta okuma işi nasıl yapılır

Okunan Mail Adedine 1 $ Veren Mail Okuma Sitesi ( Sendearnings )

İnternetten para kazanmak isteyen kişilere son derece cazip koşullar sunan Sendearnings üyeliği için ilk olarak internet sitesinden üyelik başvurusunda bulunmanız gerekiyor. E-posta adresinize gönderilen aktivasyon kodunu tıkladıktan sonra üyeliğiniz resmi olarak açılmış oluyor ve mail okuyarak para kazanmak için tek yapmanız gereken size gelen mailleri açmak oluyor. Her mail için şirket size 1 dolar öderken hesabınızda toplam 30 dolar biriktirmeyi başardığınız anda ödeme almanıza izin veriliyor.

Mail Okumayarak Ve Anket Doldurarak Para Kazandıran Site ( Moneymail Nokta İn )

Ek gelir kazanmak istiyorum diyen kişilere kaçırılmayacak evden para kazanma fırsatları sunan Moneymail Nokta İn diğer sitelerden farklı olarak kullanıcılarının kendi mail hesaplarını değil kendi sitesi üzerinden açmış oldukları hesaplarına mail göndermektedir. Yine site üzerinden mail okuyarak para kazanmak fırsatının yanı sıra anket doldurarak para kazanmak şansı da sunulmaktadır.

Sisteme giriş ücretli olmasına rağmen sistemi beğenmeyerek çıkmak isteyen kişilere bu ücretin iadesi sağlanmaktadır. Yatırılan paranın yüzde 10’luk bölümü masraf olarak kesildikten sonra kalan tutar iade edilerek hesap iptal edilir.

En Büyük Mail Okuyarak Para Kazandıran Web Sitesi  ( Uniqpaid )

Dünya çapında hizmet veren büyük siteler arasında yer alan Uniqpaid sitesi mail okuyarak para kazanmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen sitelerin başında yer almaktadır. Ücretli anket doldurma hizmetinin yanı sıra mail okumak, reklam videoları izlemek ve online alışveriş yapmak gibi işlemler üzerinden de para kazanılması mümkündür. Çekle ödeme yapan site aynı zamanda PayPal hesabı kullanan kişilere alt limitsiz para ödemesi de yapmaktadır.

Evde Mail Okuma İşi Paraları Nasıl Alınır ?

Her sitenin uyguladığı alt limit sınırlaması farklı olmakla beraber genelde 30 dolar ve katları şeklinde uygulama yapılmaktadır. Yani ödeme almak için en azından hesabınızda 30 dolar biriktirmiş olmanız gerekir. Buna ek olarak PayPal hesabı kullanıcılarına alt limitsiz ödeme yapan sitelerde bulunmaktadır. Ödemeler üye olunurken belirtilen hesaplara otomatik olarak yapılır.

Sosyal Medya Hesaplarınızla Para Kazanmak İstermisiniz ?

Youtube Hesabınıa Video Yükleyerek Nasıl Para Kazanılır ?

Para Kazandıran Basit İşler Nelerdir ?

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
evde yapılacak işler
Evde El İşleri Yaparak Ailenize Ek Bütçe Edinin

Özellikle bayanların evde el işi yaparak para kazanma...

sosyal medya ile para kazanma
Sosyal Medya Gücü İle Para Kazanma Yöntemleri

Oturduğum yerden para kazanayım diyorsanız sosyal medya üzerinde...

x