Müjde ! Kredi Kartı Borcunda 2019 Yapılandırması (08.01.2019)

 

Kredi kartı borcunu ödeyemeyenler için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın açıklamasına istinaden, borcunu ödeyemeyen vatandaşlar bankalara akın etmeye başladılar. Sizlere 2019 ziraat bankası yapılandırma haberi ile ilgili tüm detayları ele alacağız.

Ziraat Bankası kredi kartı borçluları için kredi faiz oranını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan kredi kartı borçluları için Ziraat Bankası’ndan kredi müjdesi vermişti. Ziraat Bankası da kredi kartı borçları için kredi faiz oranlarını açıkladı. Uygulama, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşları da kapsıyor. Şimdi dilerseniz bu detaylara bir göz atalım.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2019 Düşen Faiz Oranları

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir uygulama başlattı. Başvuru, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu olan müşterilerin yanı sıra, diğer bankalara kredi kartı borcu olan ve ödeme zorluğu çeken vatandaşlarımızı da içerecektir.

Kredi Kredisi ile bireysel müşterilerimize bankamızdaki ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını veriyoruz; Uygun ödeme planında, uygun koşullar altında birleştirme imkanı sunulmaktadır. Bu ürünle Ziraat Bankası ve diğer banka müşterilerinin borçluluk seviyelerinin dengelenmesi ve finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Ziraat Bankası 2019 Tüketici Kredisi Birleştirme

Ziraat bankası bildirisine göre, Tüketici Kredisini Birleştirmek; Kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından daha uygun koşullarla, müşterilerimize 24 aya kadar aylık yüzde 1,10, 60 aya kadar aylık% 1,20 oranındaki faiz oranları ile müşterilerimize sunulmaktadır.

31 Aralık 2018 tarihi itibariyle, nakit avans kullanımı veya kredi kartı harcamaları nedeniyle, kredi kartı borcu olan veya ödemesi gecikmiş olan vatandaşlarımız için anapara ve faiz yükü Kredi Kredisi tarafından düşürülecek ve kredi kartı borçları uygun vade seçenekleriyle kullanıma sunuldu.

Birleştirilmiş Tüketici Kredisi başvuruları şubelerimiz aracılığıyla yapılabilir.

Saygılarımla kamuya açıkladı.

 

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
telefon alma kredisi
Cep Telefonu Kredisi (Akıllı Telefon Alma Tüyosu)

Cep telefonu için kredi kullanmak son zamanlarda yaygınlaşan...

sıfır faizli binek araç kampanyaları
En Güncel Faizsiz Otomobil Kampanyaları 2018-2019

Otomobil markalarının 2018 yılı için hazırlamış oldukları 0...

x