PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

PTT Bonus kredi kartı başvurusu 2018 yılında en çok kullanılan ve talep edilen kartlardan bir tanesi olması nedeniyle dikkat çekmeye devam ediyor. PTT ile Bonus taraflarının yapmış oldukları anlaşma, iki tarafın da başarılı olduğu alanların birleştirilmesini sağlıyor.

Ödemeler, işlem hızı ve güvenilirliği ile Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumlarından bir tanesi olan PTT’nin kartla ilgili üretimde kredi çekme imkanı tanıması sağlanmıştır. Bu sayede sadece alışverişler için değil, aynı zamanda kredi kartı olarak kullanabileceğiniz PTT Bonus ile, limitiniz kadar işlem yapabilirsiniz.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

PTT Bonus kredi kartının değerlendirilmesi, her zaman için sistemden yararlanılması isteniyor. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu bilinen pek çok ülkede farklı kurumların işbirliği yaparak çıkardığı kartlar her zaman için ilgi görüyor. Özellikle Türkiye’nin en köklü kurumlarından bir tanesi olması nedeniyle, PTT şubelerini her şehirde bulmak mümkün oluyor. İsterseniz şubelere gidebilir, isterseniz telefonunuzun tarayıcısından veya bilgisayarınızla online işlemler yöntemini kullanarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Merkez veya ilçe şubelerine giderek, kart başvurusu için vezneye yönelmeniz ve formu doldurmanız halinde siz de Bonus işbirliğiyle hazırlanan kart sahibi olabilirsiniz. PTT kart online başvuru sürecinde de müşterileri için aynı şekilde bir form doldurulmasını talep ederek, formun incelenmesinin ardından alınacak kararı açıklıyor. Alınan kararın müşterinin kart almasına uygun olduğu yönünde olması halinde, adınıza özel olarak basılacak bir karta sahip olursunuz.

PTT Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT kredi kartı için belirlenmiş olan sistem özellikleriyle birlikte artık PTT ile sadece kargo göndermek ve ödemeler yapmak yerine kredi kartı sisteminden de yararlanabileceksiniz. Bonus ile işbirliği yapan PTT’nin aldığı kararlar, kredi çekmek isteyenler için de düşük faizlerden faydalanma imkanı ortaya koyuyor. PTT Kart kredi kartı mı? Güncel versiyonuyla birlikte kart sistemini yenileyen kurumun artık kredi kartı olarak müşterilerine sunduğu, Bonus işbirliğiyle hazırlanmış kartı da bulunuyor. Bu sayede alışverişlerinizi, kredi başvurularınızı, taksitli işlemlerinizi özel olarak kurum güvencesiyle yapmaya başlayabilirsiniz.

ptt kredi kartı sorgulama

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu bilinen pek çok farklı ülkede hem Türk Lirası hem de diğer para birimleriyle birlikte döviz üzerinden alım satım dahi yapılabiliyor. Bu süreçte herhangi bir problem yaşanmaksızın kartla ilgili gerekli başvuruların site üzerinden yapılması mümkün oluyor. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için PTT şubelerini ziyaret etmeniz ve kart talep etmeniz yeterli olacaktır. Kişinin bilgileri incelendikten sonra, kart almaya uygun olup olmadığına bakılacak ve buna uygun bir şekilde limit belirlenerek kartla ilgili olumlu veya olumsuz bir şekilde açıklama yapılarak, kişiye geri dönüş yapılacaktır.

PTT Bonus Kart Destek Hattı

PTT tarafından gerçekleştirilecek olan işlemlerde özellikle destek almanız gereken bazı durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu tarz durumlar nedeniyle mağduriyet yaşamamak ve her zaman için destek hattıyla görüşerek bilgi edinmek mümkün oluyor. Türk Lirası para birimiyle işlem yapabileceğiniz gibi, döviz kurlarıyla alım satım yapma olanağınız da bulunuyor. Belirli dönemlerde anlık düzenlemeler yapılarak sistemin güncellenmesi sağlanıyor. PTT kartı kredi çekmek için kullanırken de, alışverişlerinizde olduğu gibi doğrudan hesap bilgilerinizle yönetmeniz mümkün oluyor.

PTT bankası tarafından belirlenmiş olan müşteri hizmetleri hattı 444 1 788 olarak açıklanmıştır. Bu numarayı arayabilir, internet bankacılığı veya banka şubeleri aracılığıyla, kartınızla ilgili işlemlere dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kullanım sürecinde sorun yaşanmaması, müşterilerin mağdur olmaması amacıyla mail üzerinden bilgilendirme imkanı da bulunuyor.

ptt bonus kart

PTT Bonus Hangi İşlemlerde Kullanılabilir?

PTT ile Bonus tarafından yapılan anlaşma sayesinde özel olarak belirlenmiş tutarların değerlendirilmesi için birbirinden farklı alanlarda işlemler gerçekleştiriliyor. Lojistik, posta ve bankacılık faaliyetlerinde kullanıma uygun olan kart sayesinde her zaman için PTT güvencesiyle alışveriş yapmanız sağlanıyor. Master Card sisteminin ve Bonus güvencesinin PTT ile buluşması sayesinde kartın değeri de artırılmıştır. Kartın Türkiye’de güvenli ve yoğun bir şekilde kullanılan Bonus avantajlarıyla birleştirilmiş olması, PTT’nin özellikle uzun vadede müşterilerine düşük faizle kredi imkanı tanımasını da sağlıyor.

Son dönemde çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan kart yapısı sayesinde tüm müşterilerin kredi kartını her türlü işlemde değerlendirmesi mümkün oluyor. Sadece tek çekimle yapılacak olan ödemelerde değil, her POS cihazında taksitli ödeme işlemlerinin değerlendirilmesi için de kredi kartınızı değerlendirme imkanına sahip oluyorsunuz. PTT kart kredi çekme işlemleri de dahil olmak üzere, alışverişlere kadar pek çok farklı işlem için aynı gün içerisinde sonuç almanızı sağlıyor. Sadece birkaç dakika içerisinde kartla ilgili detaylı olarak kullanım bilgilerinize erişebilir, limitinizi güncelleyebilir ve kredi başvurusunda dahi bulunabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
vefat eden anne babadan kalan borç
Vefat Eden Anne Veya Babanın Borcu, Çocuklara Geçer Mi ?

Günümüz şartlarında artan ihtiyaçlar, tüketim mallarının fiyatlarını her...

kredi kartı aidatı yasal mı
Kredi Kartı Aidatı Yasal mı, Nasıl Geri alınır ?

Kredi kartları günümüzde en çok tercih edilen ödeme...

x