Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Hangileri?

 

Şubeye gitmeden online kredi veren bankalar 2018 yılında da milyonlarca Türk Lirası değerinde krediyi bu yöntem sayesinde vermeyi başardılar. Büyük kitlelere hitap eden kurumların belirlemiş oldukları düşük faizler, doğal olarak müşterilerinin de her zaman için ilgi göstermesini sağlıyor.

Yapacağınız başvurularla birlikte, almak istediğiniz kredi tutarını kredi notunuza bağlı olarak sorunsuz bir şekilde temin etmeniz mümkün oluyor. Kredi tutarı, T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası bilgileri sayesinde Türkiye’de online işlemler gerçekleştirme olanağı bulunan tüm bankalardan TL birimiyle kredi çekebilirsiniz.

Vakıfbank Anında Online Kredi

Vakıfbank ile herkesin kullanabileceği türden bir işlem süreci oluşturuluyor. Kredi çekmek isteyenlerin artık hiçbir şekilde banka şubelerine gitmesi gerekmeksizin, toplamda 20 bin Türk Lirası tutarına kadar olan kredilerini anında çekmeleri sağlanıyor. Yapılacak olan başvurularda ihtiyaç kredisi üzerinden bir faiz oranı belirleme işlemi gerçekleştiriliyor.

Müşterilere %1,30 ila %1,75 faiz oranları arasında değişiklik gösteren işlem türleri sunuluyor. Verilen hizmetlerle binlerce kişiye aynı gün içerisinde hızlı ödeme yöntemiyle kredi temin etme imkanı tanınıyor. Resmi internet sitesine giriş yaparak maksimum 20 bin TL tutarına ulaşabilecek şekilde, kredi veren bankalar kefilsiz olarak talep edilen tutara ulaşma imkanı tanıyor.

QNB Finansbank Anında Online Kredi

QNB Finansbank’ın Türkiye’de özel olarak belirlediği faiz oranları sayesinde herkes tarafından maksimum tutara kadar krediyi düşük faiz oranlarıyla değerlendirmesi sağlanıyor. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında bulunan QNB Finansbank tarafından en fazla 15 bin Türk Lirası tutarına kadar kredi başvurusunda bulunmanıza izin veriliyor.

Mesajınızı cep şubesi kullanmak istediğiniz taktirde %1,26 faiz oranına sahip olan kredi için 5030’a mesaj göndererek yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı yazarak mesaj gönderdikten sonra kredi notunuz incelenecek ve en fazla 15 bin TL’ye kadar kredi almanız için gerekli nota sahipseniz bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

Enpara Anında Online Kredi

Enpara’nın kredi çekmek isteyen bireylere sunduğu tutarın %1,40 ile %1,50 faiz oranlarıyla temin edilmesi sağlanıyor. Enpara aracılığıyla en fazla 10 bin Türk Lirası’na kadar anında kredi çekme imkanı tanıyor.

Akbank Anında Online Kredi

Akbank online bankacılık işlemleri sayesinde milyonlarca Türk Lirası tutarında krediyi direkt olarak telefondan ve bilgisayardan başvuruyla vermiştir. Bu noktada en sık tercih edilen bankalardan bir tanesi olması, hem bankanın hem de müşterilerin mağdur olmamasını sağlıyor. Akbank online bankacılık faaliyetlerine özel olarak en fazla 48 ay vadeyle kredi çekme imkanınızın olmasına imkan tanıyor.

Banka yetkililerinin müşterilere verdiği hizmet T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla birlikte, kredi tutarının girilmesiyle gerçekleştirilebiliyor. Yazacağınız bu bilgileri aralarında birer boşluk bırakarak 4425’e mesaj olarak gönderebilir ve kredi notunuzu incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapılacak olan hızlı bir inceleme işleminin ardından olumlu veya olumsuz karar ile %1,45 faiz oranıyla kredinin alınmasını sağlayacaktır. En fazla 25 bin Türk Lirası tutarına kadar kredi çekilmek istenmesi halinde Akbank’tan yararlanılabilir.

İş Bankası Anında Online Kredi

İş Bankası tarafından özellikle T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numarası bilgilerinizi online işlemler formuna giriş yapmanız halinde, kredi notunuz incelenecektir. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşamaksızın anında online kredi faaliyetlerini gerçekleştirebilir, çok kısa bir süre içerisinde hesabınıza 25 bin TL’ye kadar olan tutarın yatırılmasını talep edebilirsiniz. Yatırılacak olan tutarın anında kullanılması mümkün oluyor.

İş Bankası aracılığıyla hem mobil cihazlardan hem de bilgisayardan online işlemlerle T.C. kimlik numaranızın incelenmesini sağlayabilirsiniz. Banka tarafından belirlenmiş olan faiz oranı %1,29 olarak açıklanmış ve bu seviyeyle geri ödem tutarlarının oluşturulması sağlanmıştır. Vade belirleme sürecinde ise şubeye gitmeden kredi almak isteyen bireylere en fazla 48 aya kadar başvuruda bulunma imkanı tanınıyor.

Garanti Bankası Anında Online Kredi

Türkiye’de Garanti Bankası tarafından ihtiyaç kredisi verilmesi sayesinde herkes tarafından hızlı bir şekilde online kredi yönteminin kullanılması mümkün oluyor. Müşterilerine hem banka şubelerinden hem de online işlemler sayesinde tanıdığı %1,29 faiz oranlarıyla birlikte Garanti, dikkat çeken bankalar arasında kendine yer buluyor.

Toplamda 15 bin Türk Lirası’na kadar olan başvurularınızla birlikte sadece T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numaranızı vermeniz yeterli oluyor. Telefon numaranız sayesinde şubeye gitmeden kredi çekmek istediğinizi belirttiğinizde, sonuçla ilgili bilgi alabilmeniz sağlanacaktır.

Sizi en kısa sürede olumlu veya olumsuz geri dönüş için arayacak olan görevliler, banka faaliyetleriyle ilgili bilgi de verecektir. Bu sayede hiçbir şekilde şubeye gitmeniz gerekmeksizin, son derece hızlı bir işlem sürecinin ardından 15 bin TL’ye kadar olan tutarın hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi kartı işsizlik sigortası nedir
5 Başlıkta Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı işsizlik sigortası ne işe yarar? İşsiz...

turkcell hattı ile kredi notu takibi
Turkcell’lilere Özel Kredi Notu Öğrenme İmkanı

Turkcell’liler kredi notunu SMS mesajı ile öğrenebilecek ve...

x