Şubeye Gitmeden Sandalyenizden Direk Kredi (HIZIR GİBİ)

Yayın Tarihi: 12.06.2018
Yayın Son Güncelleme Tarihi: 16.08.2019
 

Her geçen sene bankacılık sektörü gelişmekte ve müşterilerine yeni imkanlar sunmaktadır. Bunların başında ise kredi başvuruları geliyor. Artık bir çok bankadan, kredi çekmek için şubeye gitmeden online olarak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu sadece bankaların kolaylık sağladığı hizmetlerden bir tanesi aynı sistem yine kredi kartı başvuruları içinde geçerli olabiliyor.

Bu sistemin kolaylığı şubeye gitmeden kredi başvurusu yaparak hızlı bir şekilde acil nakit ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabiliyorsunuz. Banka başvurunuzu kısa bir süre içerisinde değerlendiriyor. Banka değerlendirmesinde T.C. Kimlik numaranızı baz alarak kredi notunuzu değerlendirerek hızlı bir sonuç alıyor ve kredinizin onaylanması halinde hemen hesabınıza yatıyor. Çarşaf çarşaf kağıt imzalamıyorsunuz. Hem zamandan tasarruf ve hemde anında hesaba geçen kredi ile paranızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda hemen harcamaya başlıyorsunuz.

Bu konudaki gelişmeleri “finanskredirehberi.com” olarak araştırdık şubeye gitmeden kredi veren bankaların hepsini tek tek listeledik avantaj ve dezavantajlarını başvuru şekillerini ve yanıt sürelerini sizlerle paylaşmak istedik.

Şubeye Gitmeden Kredi Çekme İşleminin Rahatlığı

Evet bu sistem çok rahat bankaların sunduğu bu hizmet şu şekilde çalışıyor, başvurunuzu online olarak internetten veya mobil uygulamanızdan yapıyorsunuz, kısa bir değerlendirme aşamasından sonra cep telefonunuza bir mesaj geliyor “Krediniz Onaylandı” veya “Kredi Başvurunuz Olumsuz Sonuçlanmıştır” şeklinde eğer kredi notu seviyeniz normal aralıklarda ise krediniz onaylanıyor ve anında hesabınıza yatıyor.

Peki online kredi başvurusu yapacağım ama başvuru yapacağım bankada hesabım yok diyorsanız, hiç endişelenmenize gerek yok çünkü bankalar bu durumu düşünerek sizlere kolaylıklar sağlamıştır. Kredi başvurunuz esnasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda krediniz onaylandığı taktirde otomatik olarak adınıza bir hesap açılarak hesabınıza para yatırılıyor. Herhangi bir bankamatiğe giderek paranızı hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken husus başvuracağınız kredi miktarını iyi belirlemek olacak çünkü online hızlı kredi başvurularında ve direkt hesaba yatan kredilerde bankalar kredi miktarını düşük tutmaktadır. Eğer 5.000 TL veya 10.000 TL aralığında bir kredi düşünüyorsanız başvurmanızı öneririz. Fakat daha yüksek miktarlarda krediye başvurmayı düşünüyorsanız banka şubelerini denemekte fayda olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

şubeye gitmeden kredi kullanma

Sayfa Sayfa Evrak İmzalamaya Artık Son

Doğru duydunuz o eskiden önünüze konan sayfa sayfa a4 başvuru poliçelerine hayat sigortaları evraklarına dakikalarca imza atmak zorunda da kalmıyorsunuz şubeye gitmeden kredi başvurusu yaparak. Peki bankalar bu durumu nasıl aşıyor. Dediğimiz gibi dijital ortam artık çok gelişti, kredi onayınız ulaştıktan sonra e-posta adresinize gönderilen kredi sözleşmesi ve hayat sigortası gibi evrakları okumuş ve imzalamış olarak sayılıyorsunuz. Sanırım online kredi başvurusu’nun en güzel yanı paranın hemen yatmasından sonra ikinci güzelliği bu olsa gerek değil mi dostlar.

Bankaya Gitmeden Mesai Saati Dışı Bile Olsa Kredinizi Çekin

Mesai saatleri dışındasınız ve acil krediye ihtiyacınız var ne yapacaksınız tüm banka şubeleri kapalı ! Hemen telaş yapmayın çünkü artık eskisi gibi banka şubelerinde saatlerce bekleyerek kredi çekme işlemi yok. Oturduğunuz yerden evinizden işyerinizden hafta sonu cumartesi veya pazar günü heran online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Aşağıda bankaya gitmeden kredi alma yöntemleri ile ilgili paylaşımları yapacağız ama benim çok hoşuma giden bir banka var CEPTETEB bu uygulama ile çok rahat ve hızlı bir şekinde koltuğunuzdan başvuru yapabiliyorsunuz. Hesabınız olup olmaması farketmiyor.

SMS İLE ONLİNE BAŞVURU ŞEKLİ : T.C. Kimlik numaranızı yeni bir mesaj açarak yazıyorsunuz ve 4466′ kısa mesaj olarak gönderiyorsunuz hepsi bukadar kısa süre sonra telefonunuza kredi başvuru sonucunuz geliyor. En yakın bankaya giderek kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Online Olarak Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Evet şubeye gitmeden kredi çekmek ile ilgili bilgileri aktardıktan sonra sıra geldi online direkt hesaba geçen kredi başvurusunu hangi bankalardan yapabiliriz. Evet bu hizmeti sunan bankaları listeleyerek sizlere en kolay en hızlı ve hesabınıza hemen geçen kredi seçeneklerini ve bu bankaları listeleyelim.

  • Vakıfbank
  • QNB Finansbank
  • Enpara
  • Akbank
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası

Vakıfbank Anında Online Kredi

Vakıfbank ile herkesin kullanabileceği türden bir işlem süreci oluşturuluyor. Kredi çekmek isteyenlerin artık hiçbir şekilde banka şubelerine gitmesi gerekmeksizin, toplamda 20 bin Türk Lirası tutarına kadar olan kredilerini anında çekmeleri sağlanıyor. Yapılacak olan başvurularda ihtiyaç kredisi üzerinden bir faiz oranı belirleme işlemi gerçekleştiriliyor.

Müşterilere %1,30 ila %1,75 faiz oranları arasında değişiklik gösteren işlem türleri sunuluyor. Verilen hizmetlerle binlerce kişiye aynı gün içerisinde hızlı ödeme yöntemiyle kredi temin etme imkanı tanınıyor. Resmi internet sitesine giriş yaparak maksimum 20 bin TL tutarına ulaşabilecek şekilde, kredi veren bankalar kefilsiz olarak talep edilen tutara ulaşma imkanı tanıyor. Tüm detaylar için buraya Gözatabilirsiniz.

QNB Finansbank Anında Online Kredi

QNB Finansbank’ın Türkiye’de özel olarak belirlediği faiz oranları sayesinde herkes tarafından maksimum tutara kadar krediyi düşük faiz oranlarıyla değerlendirmesi sağlanıyor. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında bulunan QNB Finansbank tarafından en fazla 15 bin Türk Lirası tutarına kadar kredi başvurusunda bulunmanıza izin veriliyor.

Mesajınızı cep şubesi kullanmak istediğiniz taktirde %1,26 faiz oranına sahip olan kredi için 5030’a mesaj göndererek yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı yazarak mesaj gönderdikten sonra kredi notunuz incelenecek ve en fazla 15 bin TL’ye kadar kredi almanız için gerekli nota sahipseniz bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

Enpara Anında Online Kredi

Enpara’nın kredi çekmek isteyen bireylere sunduğu tutarın %1,40 ile %1,50 faiz oranlarıyla temin edilmesi sağlanıyor. Enpara aracılığıyla en fazla 10 bin Türk Lirası’na kadar anında kredi çekme imkanı tanıyor.

Akbank Direkt İle 5 Dakikada Hesabınıza Yatan Kredi

Akbank online bankacılık işlemleri sayesinde milyonlarca Türk Lirası tutarında krediyi şubeye gitmeden direkt olarak telefondan ve bilgisayardan başvuruyla vermiştir. Bu noktada en sık tercih edilen bankalardan bir tanesi olması, hem bankanın hem de müşterilerin mağdur olmamasını sağlıyor. Akbank Direkt Online bankacılık faaliyetlerine özel olarak en fazla 48 ay vadeyle kredi çekme imkanınızın olmasına imkan tanıyor.

Banka yetkililerinin müşterilere verdiği hizmet Akbank direkt mobil uygulamasından veya Akbank internet sitesinden gerekli bilgileri doldurarak anında hızlı kredi ve akbank artı para başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Akbank şubeye gitmeden SMS ile kredi başvurusu için T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla birlikte, kredi tutarının girilmesiyle gerçekleştirilebiliyor. Yazacağınız bu bilgileri aralarında birer boşluk bırakarak 4425’e mesaj olarak gönderebilir ve kredi notunuzu incelenmesini sağlayabilirsiniz. Kredi notu öğrenme işlemini başvurunuzdan önce yaparsanız başvurunuzun red olup olmayacağını daha önce anlayabilirsiniz.

Yapılacak olan hızlı bir inceleme işleminin ardından olumlu veya olumsuz karar ile %1,45 faiz oranıyla kredinin alınmasını sağlayacaktır. En fazla 25 bin Türk Lirası tutarına kadar kredi çekilmek istenmesi halinde Akbank’tan yararlanılabilir.

İş Bankası Anında Online Kredi

İş Bankası tarafından özellikle T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numarası bilgilerinizi online işlemler formuna giriş yapmanız halinde, kredi notunuz incelenecektir. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşamaksızın anında online kredi faaliyetlerini gerçekleştirebilir, çok kısa bir süre içerisinde hesabınıza 25 bin TL’ye kadar olan tutarın yatırılmasını talep edebilirsiniz. Yatırılacak olan tutarın anında kullanılması mümkün oluyor.

İş Bankası aracılığıyla hem mobil cihazlardan hem de bilgisayardan online işlemlerle T.C. kimlik numaranızın incelenmesini sağlayabilirsiniz. Banka tarafından belirlenmiş olan faiz oranı %1,29 olarak açıklanmış ve bu seviyeyle geri ödem tutarlarının oluşturulması sağlanmıştır. Vade belirleme sürecinde ise şubeye gitmeden kredi almak isteyen bireylere en fazla 48 aya kadar başvuruda bulunma imkanı tanınıyor.

Garanti Bankası Anında Online Kredi

Türkiye’de Garanti Bankası tarafından ihtiyaç kredisi verilmesi sayesinde herkes tarafından hızlı bir şekilde online kredi yönteminin kullanılması mümkün oluyor. Müşterilerine hem banka şubelerinden hem de online işlemler sayesinde tanıdığı %1,29 faiz oranlarıyla birlikte Garanti, dikkat çeken bankalar arasında kendine yer buluyor.

Toplamda 15 bin Türk Lirası’na kadar olan başvurularınızla birlikte sadece T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numaranızı vermeniz yeterli oluyor. Telefon numaranız sayesinde şubeye gitmeden kredi çekmek istediğinizi belirttiğinizde, sonuçla ilgili bilgi alabilmeniz sağlanacaktır.

Sizi en kısa sürede olumlu veya olumsuz geri dönüş için arayacak olan görevliler, banka faaliyetleriyle ilgili bilgi de verecektir. Bu sayede hiçbir şekilde şubeye gitmeniz gerekmeksizin, son derece hızlı bir işlem sürecinin ardından 15 bin TL’ye kadar olan tutarın hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Şubeye Gitmeden Sandalyenizden Direk Kredi (HIZIR GİBİ)
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredi kartı işsizlik sigortası nedir
5 Başlıkta Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı işsizlik sigortası ne işe yarar? İşsiz...

turkcell hattı ile kredi notu takibi
Turkcell’lilere Özel Kredi Notu Öğrenme İmkanı

Turkcell’liler kredi notunu SMS mesajı ile öğrenebilecek ve...

x