finanskredirehberi.com

Tek Tıkla Hesaba Hemen Yatan Kredi ( POPÜLER BANKALAR)

Tarih: 25.09.2018
Güncel: 09.12.2018

Bankaların sunmuş olduğu internet şubesi bankacılığı ve mobil şube bankacılıkları geliştikçe sunmuş olduğu hizmetlerde artmış oluyor. Bu şekilde kullanıcıların ve tüketicilerin bankacılık işlemleri kolay bir hale geliyor. Bunların en başında ise kredili ürünler oluyor. Buna bir örnek vermek gerekirse hesaba hemen yatan kredi başvurusu yapmak ön sıralarda yerini alıyor. Artık hemen hemen her bankanın hızlı bir şekilde hesaba geçen kredi başvuru seçeneği bulunuyor.

Bizde tüm bankaları inceleyerek sizlere çabuk kredi başvurusu hangi bankadan nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir ve güncel başvuru şartları ile alakalı bilgiler aktarmaya çalışacağız. İşinize yarayacağını düşünüyor ve yazımıza devam ediyoruz.

Aktifbank Anında Hesaba Yatan Kredi

Aktifbank tarafından sunulan N Kolay kredi seçeneğinde sayfalarca sözleşme imzalamanıza, şubeye gitmeniz gerek kalmamaktadır. Dijital bankacılık sektöründe önemli adımlar atan Aktifbank, kredi seçeneklerinde online başvuru imkânı ve anında hesaba yatan kredi seçeneği sunmaktadır. N Kolay kredi seçeneğinde;

 • %2,89’dan başlayan faiz oranları sunulmaktadır.
 • 36 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.
 • 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Kredi notunuz önemli değildir.
 • Şubeye gitmenize gerek kalmaz.
 • Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, paranız anında hesabınıza yatar.

Aktifbank müşterisiyseniz ya da Passolig banka kartınız varsa başvuru için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • nkolaykredi.com.tr adresine girin.
 • İhtiyacınız olan kredi tutarı ve vade seçeneğini belirleyin.
 • Sözleşmeleri online olarak onaylayın.
 • İhtiyacınız olan tutar 5 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır.

Aktifbank müşterisi değilseniz;

 • nkolaykredi.com.tr adresine girin.
 • Kısa başvuru formunu doldurun.
 • İlgili sözleşmeleri online olarak onaylayın.
 • 7 ila 10 iş günü içerisinde kurye sizi ziyaret edecektir.
 • Kurye size N Kolay banka kartınızı ve Bireysel Hizmet Sözleşmesini getirecektir.
 • Ardından aynı gün paranız hesabınızda olacaktır.

Akbank Direct Anında Kredi

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, anında hesabınıza yatan kredi seçeneği için Akbank Direct mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Anında kredi seçeneğinde 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi alabilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz cep telefonunuza Direct mobil uygulamasını yükleyerek, şubeye gitmenize gerek kalmadan anında kredi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesinden Hemen Kredi

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, anında Yapı Kredi ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız başvurularda;

 • 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Şubeye gitmeden, anında krediniz onaylanır.
 • Hafta sonu dahil olmak üzere her gün paranız anında hesabınıza yatırılır.
 • Minimum 1000 TL, maksimum 10 bin TL’lik nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.

Bu kredi seçeneğinden faydalanabilmek için Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşteri olmak için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 0 444 çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Aynı Günde Hesaba Geçen Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurunuzu İşCep ya da İnternet Şubesinden yaparak, anında kredi çekebilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa kredi tutarınız anında hesabınıza yatırılmaktadır. Parayı almak için şubeye gitmenize bile gerek kalmayan bu kredi seçeneği için başvurunuzu şu şekilde yapabilirsiniz;

 • İnternet Şubesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sırasıyla; Kredilerim- Anında Kredi Başvuru seçeneklerini tıklamanız yeterlidir.
 • İşCep mobil uygulamasına şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sırasıyla; Krediler- Anında Kredi Başvuru butonlarını seçmeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası’ndan anında kredi başvurusunda 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ile yapacağınız kredi başvurusu onaylandığı takdirde, paranız İş Bankası’nda ki vadesiz TL hesabınıza anında aktarılmaktadır. %2,60’dan faiz oranlarından faydalanabilmek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

şubeye gitmeden kredi başvurusu

Vakıfbank Mobil Bankacılık Müşterilerine Beklemeden Kredi Başvurusu

Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi iseniz, anında hesabınıza yatan kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Hafta sonu ve resmî tatiller dahil olmak üzere istediğiniz başvuruda bulunabileceğini kredi seçeneğinden yalnızca bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank, %2,89’dan başlayan faiz oranları sunmaktadır.

Maaşını Vakıfbank’tan alanlar 30 bin TL’ye kadar, almayanlar ise 9 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu şu şekilde yapılmaktadır;

 • Mobil Bankacılık üzerinden yapılan başvurular için sırasıyla; Başvurular- İhtiyaç Kredisi Başvurusu tıklanmalıdır.
 • İnternet Bankacılığı üzerinden yapılan başvurular için ekranın sol tarafından bulunan menüden sırasıyla; Başvurular- İhtiyaç Kredisi Başvurusu tıklanması yeterlidir.

Vakıfbank anında kredi seçeneğinde 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kredi başvuru ve çekme işlemlerinde şubeye gitmenize gerek yoktur. Fakat kredinizle ilgili erken kapama, cayma ya da ara ödeme gibi işlemler yapmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekecektir.

Odeabank Nakit Hazır Çabuk Ve Hızlı Kredi 

36 aya varan vadeler ile Odeabank ’tan anında kredi çekebilirsiniz. Başvurunuzu dilerseniz şubeden, dilerseniz Mobil Şubeden, dilerseniz de İnternet Şubesinden yapabilirsiniz. 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuruda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa paranız anında hesabınıza aktarılacaktır.

Enpara.com’ Evden Oturarak Kredi Fırsatı

Acil nakit ihtiyaçlarınızda Enpara.com ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Mobil Şube ya da İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız başvurular anında sonuçlanmakta ve onaylandığı takdirde paranız anında hesabınıza yatmaktadır. Enpara ihtiyaç kredisi için herhangi bir masraf ya da komisyon ödemeniz gerekmez. Belge, kefil ya da şubeye gitmeniz gerekmeden, anında kredi kullanabilirsiniz.

50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuruda bulunabilir, 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Enpara.com müşterisi iseniz;

 • Mobil Şubeye giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan menü bölümünden sırasıyla; Krediler- Başvur- Kredi Tutarı- Vade Seçeneği tıklanması yeterlidir.
 • İnternet Şubesine giriş yaptıktan sonra menü bölümünden sırasıyla; Krediler- Başvur seçeneklerinin tıklanması yeterlidir.

Enpara.com müşterisi değilseniz; www.qnbfinansbank.enpara.com adresine giriş yaparak, Müşteri Olmak İstiyorum seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Enpara.com müşteri temsilcisi sizi en yakın zamanda ziyaret ederek, Enpara.com banka kartınızı teslim etmekte ve gerekli işlemleri yapmaktadır.

Halkbank Şubeye Gitmeden Hesaba Para Yatan Kredi

Bireysel ve acil nakit ihtiyaçlarınız için Halkbank Hızlı Kredi seçeneğine başvuru yapabilirsiniz. 15 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuruda bulunabileceğiniz kredi, onaylandığı takdirde anında hesabınıza yatırılmaktadır. Kredi başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmekte olup şubeye gitmenize gerek kalmadan aynı gün hesabınıza yatırılmaktadır. %2,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi başvurunuzu şu yollara yapabilirsiniz;

 • İnternet Şubesine giriş yaptıktan sonra sırasıyla; Krediler- Hızlı Kredi seçeneklerine tıklamanız yeterlidir.
 • Mobil Şubeye giriş yaptıktan sonra menüden sırasıyla; Krediler- Hızlı Kredi butonlarını seçmeniz yeterli olacaktır.
 • SMS başvuru için aralarından birer boşluk bırakarak; Kredi, T.C kimlik numarası, gelir bilgisi ve talep ettiğiniz kredi tutarını yazarak 3452’ye göndermeniz yeterlidir. Göndermeniz gereken SMS örneği ‘KREDI 11223344551 2500 15000’ şeklinde olmalıdır.

Anında kredi seçeneği ile ilgili detaylı bilgi için 444 0 400 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Başvurunuzu hafta sonu dahil olmak üzere her gün yapabilirsiniz.

ING Bank E-Kredi Seçeneğiyle Tek Tıkla Hesaba Geçen Kredi 

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, ING Bank müşterisi olma şartı olmadan, kefil ya da belge sunmanız gerekmeden anında kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için %2,59’dan başlayan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ile anında kredi başvurusunu 7/24 yapabilirsiniz. Başvuru için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Başvurunuzu;

 • ingbank.com.tr adresi üzerinden,
 • Mobil Şubeden,
 • İnternet Şubesinden yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve anında kredi başvuru koşulları için 0850 222 0 600 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Tek Tıkla Hesaba Hemen Yatan Kredi ( POPÜLER BANKALAR)
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Tek Tıkla Hesaba Hemen Yatan Kredi ( POPÜLER BANKALAR) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Metin Keremce dedi ki:

  Kredi alımı için güzel bir rehber olmuş. Bilgiler için teşekkür ederim.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kredibilite limiti arttırma
Yüksek Meblağlarda Kredi Çekmek İçin 5 Püf Nokta

Bankalardan yüksek tutarlı kredi almak için bazı püf...

x