Tüm Yönleriyle Kredi Ve Kredi Kartı Çıkartılır Furyası (TÜM YALANLAR)

 

Sevgili takipçilerimiz bildiğiniz gibi web sitemiz krediler, kredi kartları ve benzeri konular üzerine makaleler eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır. Sıkıntılı bir konuya değinmek istedik bu yazımızda, son zamanlarda internet arama sonuçlarında kredi çıkartılır, sorunlu kredi çıkartılır ve kara listeye kredi çıkartılır gibi bir çok başlık görüyorsunuz. Bu başlıkların çok fazla olmasının sebebi ülkemizde kredi ve kredi kartı borçlularının bir hayli fazla olmasından kaynaklanıyor.

Sorunun ana sebebi bireylerin gelirlerinden fazla kredi kartına ve bankalara ödeme gücünden daha fazla borç altına girmelerinden kaynaklanmaktadır. Tabiki istisnalar kaideyi bozmuyor sevgili arkadaşlar. Gereksiz harcamalar lüks yaşam ve marka merakı kişileri daha fazla harcamaya yöneltiyor ve kredi kartlarındaki limitlerimiz sanki bizim borç değilde kendi paralarımız gibi pervasızca harcıyoruz ve çözümü bir google sayfası açarak komisyon karşılığı kredi, komisyonla kredi çıkartılır gibi aramalar yapıyoruz, ne kadar kötü bir sonuç değil mi ?

Pekala bu aramalarda yer alan başlıklar ne kadar güvenli gerçekten bizlere birileri ssksız olsak bile kredi verir mi, veya çıkmayan kredi çıkartılır mı? işte bu yazımızda tamamen bunlara odaklı bilgiler sunacağız sizlere.

Kredi Çıkartılır İnternet Arama Sonuçları, Gerçekten Güvenli Mi ?

Tabi ki kimse isteyerek zor bir duruma düşmek istemez bazen bir hastalığın pençesine düşerek borçlanmak zorunda kalabilir bazen ise bir şirketin istemeden batması sonucu piyasaya çok fazla borçlanılabilir. Bu durumlar oluşurken kredi kartı ve kredi ödemelerinizi geciktirebilir ve bankalardaki kredi notunuzda olumsuz etkilenerek kötü bir kredi siciline istemeden sahip olursunuz.

Bu durumdan kurtulmak için çeşitli bankalara üst üste başvurular yaparak durumu daha vahim bir hale sokarak işin içinden çıkılmaz bir hal alırsınız. Bu durumların sonucunda tahmin ediyorum ki bu yazımızı okuyorsunuz. Kara listeye kredi çıkartılır başlıklı web siteleri ve makaleler ne kadar güvenli hepimiz bu soruyu merak ediyoruz. Şimdi bu konuya açıklık getirmeye çalışalım.

Kredi Çıkartılır Ve Borç Para Veriyorum Şeklindeki Reklamlar

Değerli okurlarımız hemen başında şunu söylemekte fayda var “istisnalar kaideyi bozmaz” bu tarz başlıklı reklamlar çokta güvenli değildir ! Neden derseniz, bu işi yapan kurumsal firmaların ve finans şirketlerinin yanı sıra art niyetli kişilerin zaten zor duruma düşmüş kişilerin nasıl olsa kabul edeceği varsayılarak çok yüksek faiz oranları ile borçlandırmaktan başka bir şey değildir. Bankalar ile sorunu olmayan kişilerin kendi üstlerine kredi çekerek sizlere senet imzalatmak karşılığında çekilen kredinin hemen hemen 2 katı veya daha fazla borç altına girebilirsiniz.

kredi çekemiyorum

İnternette bir hayli fazla bir şekilde kredi çıkartılır şikayet konuları vardır. Kısa bir arama yaparak bununla alakalı bir çok bilgiyle ve şikayetle karşılaşabilirsiniz.Ya da bu aramayı youtube içinde yapabilirsiniz. Gördükleriniz ve duyduklarınız karşısında şok olabilirsiniz. Bu konuyla alakalı size ulusal bir gazeteden https://www.star.com.tr/yazar/kredi-cetelerine-dikkat-yazi-1332398/ haber linki ekliyorum inceleyebilirsiniz.

Hızlı Kredi Çıkartılır, Kefil Yok Gibi Başlıklar Dolandırıcılık İçerebilir ! (SAHTE HİZMETE DİKKAT)

Eğer bir kredi çekmek veya borç para bulmak istiyorsanız mutlaka YASAL yollara başvurmanız gerekir çünkü aksi taktirde dolandırıcılara daha fazla para kaptırabilir ve ağrıyan başınızı daha fazla ağrıya sokabilirsiniz. Bu durumla alakalı oldukça fazla haber çıkmış ve şu sıralar oldukça pik yapmış durumdadır.

Şunu unutmayın değerli okurlar bu zamanlarda kimse kimseye durduk yere ne borç para verir nede nakit verir sizin doğru tercihiniz bankalar, finans kuruluşları olmalıdır. Karşınızda kurumsal bir muhattap bulunmalıdır. Ne kadar zor duruma düşmüş olsanız da her şeyin bir çözümü vardır. Lütfen kendinizi daha fazla zor duruma düşürmeyin.

Tüm Danışmanlık Firmaları Ve Finansman Aracıları Dolandırıcı Mı ? ( HAYIR !)

Tabi ki herkesi aynı kefeye koymak mümkün değil her durum istismar edilebildiği gibi zor durumdaki kredi ve borç arıyorum diyen kişilerde istismar edilebiliyor. Bu işleri yapan kurumsal bankalar, kurumsal danışmanlık şirketleri, faktoring şirketleri ve yine kurumsal finans aracıları elbetteki dolandırıcı değil.

  • Özel Bankalar
  • BDDK onaylı Faktoring Şirketleri
  • BDDK onaylı Danışmanlık Firmaları
  • BDDK onaylı Finans Kuruluşları
  • Katılım Bankaları
  • Kanunlara Uygun Çalışan Tüm Finans Şirketleri, Güvenebileceğiniz kuruluşlardır.

BDDK onaylı finansal kiralama şirketlerini, bankaları, faktoring kuruluşlarını, finansman şirketlerinin tam listesini BURADA bulabilirsiniz.

kredi basvurusu yasal tercihler

Sizleri uyarmak istediğimiz kısım “acil nakit lazım kredi çekemiyorum” diyerek olur olmaz herkesin sözüne inanmamanız ve internette gördüğünüz her şeye itibar etmemenizdir. Finanskredirehberi.com olarak siz değerli okurlarımızı kredi konularında bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Peki birde konunun diğer yönü var birazda bundan bahsedelim.

Senetle Kredi Çıkartılır Mı, Senetle Kredi Çekmek Mümkün Mü ?

Buda sizleri borçlandırmanın bir başka yolu yine google arama sonuçlarına ve facebook reklamları ile verilen senetle kredi çıkartılır, senetle hemen kredi gibi başlıklar dikkatinizi çekmiştir. Bu konu yine aynı şekilde sizlere yüksek vadelerle senet imzalatılarak hiç tanımadığınız ve hiçbir kurumsallığı olmayan kişilerin sizleri borçlandırma ve dolandırma taktiği olabilir. Bir sorun yaşadığınızda kime gideceksiniz ki ? 

Bir başka söylem ise kuyumcular senetle kredi veriyormuş, senetle kredi Ankara, İstanbul, İzmir…. liste uzar gider. Allah aşkına senetle kredi veren bir kuyumcu tanıyor musunuz! Şahsen biz tanımıyoruz. Bu olsa olsa tefeci olabilir. Bunu yapan kuyumcu varsa bile bunun hiçbir yasal dayanağı ve kanunen yeri yoktur. Bu yüzden şimdi sizlere aşağıda vereceğimiz yasal yöntemleri uygulamanızı öneriyoruz.

Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Şimdi sorunun en başına dönüyoruz, çok borcunuz var ve bankalardan kredi çekemiyorum diyorsunuz o zaman bizi can kulağı ile dinlemeye başlayın. Yapmanız gereken işlemleri listeliyoruz;

  • Kesinlikle Online olarak hiç durmadan peşi peşi ardına bankalara kredi başvurusu yapmayın.
  • Kredi Notunuzu Findeks aracılığı ile öğrenin, 1000 puan altına hiçbir banka kredi vermez.
  • Bankaların güncel kredi kampanyalarını Kurumsal Web Sitelerine ve şubelerine giderek araştırın.

Sürekli kredi başvurusunda bulunmak her başvurunuzda “red” cevabı aldığınızda kredi notunuzun düşmesine sebep olacaktır. Eğer zamanınız varsa kredi kartınıza asgari ödemeleri düzenli yaparak kredi notunuzu yükseltmeye çalışın. Bu esnada kredi notunuzu takip edin 1000 puan üstüne çıktığında bir bankaya giderek kredi almanız yüksek ihtimaldir. Bankaların borç birleştirme ve taksitlendirme kampanyalarını izleyin hemen size gücel bir kampanya linkini aşağıda sunuyorum. Hemen giderek görüşebilirsiniz.

Borç Birleştirme Kredisi TEB : https://www.teb.com.tr/sizin-icin/borc-transferi-kredisi/

Tüm Yöntemleri Denedim Kredi Çıkmıyor

Bahsedilen tüm yöntemleri zaten denedim hiçbir suretle kredi çıkmıyor ve kredi alamıyorum diyorsanız size son birkaç önerimiz olacak. Yerleşim yerinizdeki irili ufaklı vadeli elektronik eşya satan firmalardan alışveriş yaparak almış olduğunuz ürünü piyasa değerinin bir miktar altında nakit olarak satabilir ve bu şekilde hızlı para ihtiyacınızı çözebilirsiniz.

Kısa vadede sornunuzu bir miktar zararla çözmüş olabilirsiniz. Fakat bunuda aşırıya kaçarak yapmanız ileride sizi yine aynı para çıkmazına sokacaktır. Veyahutta çok ciddi bir borcunuz yok ise bir sarrafa giderek kredi kartınız ile altın alarak taksitlendirebilir daha sonra bu altını nakit olarak satabilirsiniz. Bu yöntemlerde size bir miktar zarar ettirecek ama kısa vadede para bulma sorununuzu çözecektir.

Sonuç : Makalemizde bir hatamız var ise affola amacımız kimseyi düştüğü bu zor durumdan daha zor duruma düşmesini istemediğimizden uyarmak istedik. Eğer yaşamış olduğunuz bu tarz problemler olduysa aşağıdaki yorum alanından bizlerle paylaşırsanız bir çok kişiye yardım etmiş olacaksınız. Bilgi paylaştıkça büyür ve çoğalır sağlıcakla kalın.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ciro ne demek
5 Başlıkta Ciro Nedir (Ne Demek) Ve Ciro Hesaplama (TÜM ANLAMLAR)

Özellikle ticaret hayatında sık sık duyduğumuz Ciro kelimesinden...

ziraat bankası pos müşteri hizmetleri
Ziraat Bankası Pos Destek Hattı (Online Müşteri Hizmetleri)

Günümüzde POS ile alışveriş yapmak nakit kullanmak yerine...

x