Vatan Bilgisayar İle Odeabank Kredisi Şartları

Yayın Tarihi: 31.05.2018
Yayın Son Güncelleme Tarihi: 09.12.2018
 

Vatan Bilgisayar Odeabank kredi başvurusu ile birlikte, firmanın satışa sunduğu ürünler için satın alma işlemlerini özel şartlara uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Alt alışveriş limiti, üst alışveriş limiti, dosya masrafları, taksitlendirme işlemleri, vadeler, ödeme tutarları ile ilgili bilgileri direkt olarak Vatan Bilgisayar’da öğrenebilirsiniz.

Günümüzde neredeyse her bir Vatan Bilgisayar  mağazasında bulunan Odeabank yetkilileri sayesinde alışveriş süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz.Satın almak istediğiniz ürünün fiyatına ve genel şartlara uygun olma durumuna bağlı olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Teknolojik aletlerle ilgili borçlanmanın önüne geçilebilmesi amacıyla alınan karar nedeniyle tüm teknoloji mağazalarında özellikle kredi kartları için alışverişlerde taksitlendirme problemleri ortaya çıkmıştır.Odeabank ile anlaşma yapan Vatan Bilgisayar ise bu süreçte direkt olarak müşterilerini destekleyecek şekilde verdiği hizmette, ürünleri taksitle satın almalarını kolaylaştırıyor.

Vatan Bilgisayar Taksitle Ürün Satıyor Mu?

Vatan Bilgisayar tarafından günümüzde kredi kartlarına taksitlendirme yöntemi yerine, Odeabank güvencesiyle ve özel faiz oranlarıyla ürünlerin satılması sağlanıyor. Kredi kartlarının alışverişlerde taksit için kullanılmasının önüne geçilmesiyle birlikte, kısa süre içerisinde alışveriş detayları da yenilenmiştir. Vatan Bilgisayar şubelerinde Odeabank tarafından görevlendirilmiş en az bir personele ulaşabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü taksitle almak istediğinizi, nakdinizin bulunmadığını belirtmeniz halinde görevliler size yardımcı olacaktır. Almak istediğiniz ürününü fiyatı ve kredi notunuz incelenerek, kredi çıkartılıp çıkartılamayacağı öğrenilecektir. Vatan Bilgisayar şubelerinde bu işlemler için özellikle iki farklı durum söz konusudur. Bazı şubelerde personel bulunurken, bazı şubelerde banka tarafından görevlendirilmiş personel bulunmuyor. Vatan Bilgisayar Odeabank yılında da bu yöntem sayesinde alışveriş yapılmasına imkân tanıyor.

odeabank vatan bilgisayar kredi başvurusu

Odeabank Yetkilisi Bulunan Şubelerde Alışveriş

Odeabank tarafından yetkilendirilmiş bir personelin yer aldığı Vatan Bilgisayar şubelerinde işlemler, personelle görüşmeniz halinde şekillenecektir. Vermeniz gereken bilgiler tamamen kimliğinizde bulunuyor. Bu sayede sadece kimliğinizle gittiğinizde dahi, nakit satın alma sürecinde olduğu gibi hızlı bir şekilde ürünlerin tutarları incelenecek ve kredi notunuza göre kredi analizi yapılacaktır.

Kredi çıkarılıp çıkarılamayacağıyla ilgili verilecek kararın ardından, Odeabank yetkilisi tarafından detaylı açıklamalar yapılır. Satın aldığınız ürünün fiyatının 600 Türk Lirası’nın altında olması halinde kredi çıkarılmaz. 2500 Türk Lirası’nın üzerinde olması halinde ise direkt olarak işleme dosya masrafı da dahil edilir. 2500 TL altındaki tutarlarda ise dosya masrafına yer verilmiyor. Odeabank aracılığıyla Vatan Bilgisayar bünyesinde kimliğinizi vermeniz ve kredi notunuzun iyi olması halinde adınıza, teknolojik ürünü almanız için kredi çıkarılacaktır.

Odeabank Yetkilisi Bulunmayan Şubelerde Alışveriş

Eğer gittiğiniz şubede o an için hizmet veren bir Odeabank yetkilisi bulunmuyorsa, bu durumda işleminiz kasada gerçekleştirilecektir. Personel tarafından Odeabank ile kredi notu sorgulaması yapmanız talep edilecek ve bu süreçte, satın alacağınız ürüne uygun bir kredi çıkarılıp çıkarılamayacağı öğrenilecektir. Kendi telefonunuzdan kendi bilgilerinizle yapmanız istenecek olan başvuruyla birlikte, Vatan Bilgisayar kredi kartsız taksit imkanını değerlendirebilirsiniz.

odeabank vatan kredi limiti

Yetkilinin şubede bulunmadığı durumlarda yapılacak olan bu kredi notu sorgulama işleminin olumlu sonuçlanması halinde, 600 TL üzerindeki alışverişleriniz için kredi çıkarılabilecektir. VATAN boşluk T.C. kimlik numarası boşluk alacağınız ürünün fiyatı ile sorgulama yapmanız halinde birkaç saniye içerisinde yanıt alacaksınız. Alacağınız yanıtın olumlu olması halinde mesajı kasadaki personele gösterebilir ve işleminizin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Odeabank & Vatan Bilgisayar Taksitli Alışveriş Alt Limiti

Vatan Bilgisayar bünyesinde taksitle yapılacak olan alışverişler için milyonlarca Türk Lirası değerindeki işlem doğrudan Odeabank güvencesiyle gerçekleştirilmiştir. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşılmaksızın kredi temin edilerek, düşük faizle alınan kredi sayesinde alışveriş sürecinden yararlanılması da mümkün olacaktır. 600 TL altındaki teknolojik aletlerin satın alınmak istenmesi halinde kredisiyle ilgili başvuru yapılması mümkün olmayacaktır.

Taksitli alışveriş imkanından yararlanılabilmesi amacıyla 600 TL sınırı belirlendiği için 600 TL’yi geçecek şekilde ürünler satın aldığınız taktirde taksitlendirmenize imkan tanınacaktır.

Vatan Bilgisayar tarafından özel olarak tüm teknolojik aletlerde bu şartlara uygun işlemler destekleniyor. Vatan Bilgisayar telefon taksit yapıyor mu? Telefonlar, bilgisayarlar, ses sistemleri de dahil olmak üzere şube bünyesindeki tüm cihazlar için limitler doğrultusunda kredi temin etme girişiminde bulunabilirsiniz.

Odeabank Kredi Alışveriş Limiti ve Dosya Masrafı

Odeabank ile anlaşması bulunan Vatan Bilgisayar tarafından belirlenmiş olan kredi faiz oranlarıyla birlikte binlerce TL tutarında alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Kredi notunuzun ne seviyede olduğu, alacağınız ürünlerin toplam fiyatları da göz önünde bulundurulacak ve buna uygun şekilde kredi temin etmeniz sağlanacaktır. Vatan Bilgisayar kredi faizleri ile birlikte vadelere de bağlı olarak, 2500 Türk Lirası üzerinde alışveriş yapmanız halinde toplam tutara dosya masrafı da dahil edilecektir.

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Vatan Bilgisayar İle Odeabank Kredisi Şartları
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
wolswagen vdf araç kredisi
VDF İle Taşıt Kredisi Alma Şartları

VDF ile taşıt kredisi nasıl alınır? Taşıt kredisini...

imar yasası çıktı mı
İmar Barışı Nedir, İmar Barışından Yararlanma

İmar barışı nedir, İmar affı nasıl olacak, tüm merak...

x