Xclusive bankacılık nedir? QNB Finansbank tarafından oluşturulmuş yeni bir dünya sayesinde artık çok daha avantajlı ve çok daha başarılı bir alışveriş sürecine tabii tutuluyorsunuz. Hayatta her zaman için diğer insanların bir adım önünde olmayı sevenlere özel olarak oluşturulmuş sistemle birlikte hem seyahat, hem keyif hem global ayrıcalık hem de şube ayrıcalığı sahibi olursunuz.

Sistemde kendinize yer bulmanız için yapmanız gerekenler ise son derece basit. QNB bünyesinde üç farklı bankacılık kart türünden birine özel olarak belirlenmiş birikim tutarının üzerinde birikim yapmış olmanız yeterli oluyor. Bu sayede Xclusive Doctors, QNB Finansbank Xclusive ve BÜMED Xclusive karttan bir tanesiyle en avantajlı üyelerden olursunuz.

Xclusive Bankacılık İle Beklemeden İşlem Yapın

QNB güvencesiyle işlem gerçekleştirirken aynı zamanda herkesten bir adım önde olmayı seven müşteriler için hizmet verilmeye devam ediliyor. Bu noktada özellikle beklemeden işlem yapılmak istenmesi halinde, şubelerden veya mobil bankacılık yöntemiyle sadece birkaç saniye içerisinde size özel hizmet vermelerini sağlayabilirsiniz.

Kendinizi tanıtmanız ve Finansbank Xclusive müşteri hizmetleri ile görüşmek istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Hızlı bir şekilde sistemde yapılacak incelemenin ardından özel kampanyaya kayıtlı üyelerden bir tanesi olduğunuz anlaşılacaktır. Bu noktada sizinle istekleriniz doğrultusunda şubelerde veya direkt olarak mobil görüşmelerde talep ettiğiniz işlemler üzerine hizmet verilecektir. Müşteri hizmetleriyle sizin için özel bir hat oluşturulacak olması ve bankaya gittiğiniz zaman doğrudan o bölüme yönelerek hiçbir zaman sıra beklemeden yardım almanız sağlanacaktır.

xclusive bankacılık ne işe yarar

Xclusive Üyelik İle Ücretsiz EFT İmkânı

QNB Finansbank tarafından diğer pek çok bankada sunulmayan imkânlardan bir tanesi özellikle Xclusive üyelerine sunulması sayesinde, ücretsiz bir şekilde EFT yapılabiliyor. Gün içerisinde ne kadar EFT yaptığınız fark etmeksizin her birinin hiçbir işlem ücreti olmadan gerçekleştirilecek olması, özellikle bu işlemi çok fazla kullanan kişi ve kurumların binlerce TL kar etmesini sağlıyor.

Sadece bu ayrıcalık dahi, çoğu bankada yapılan işlemler nedeniyle EFT için ödenen tutarın ortadan kaldırılmış olması sayesinde yeterli oluyor. Xclusive ne demek? Ücretsiz bir şekilde bankanın işlem saatleri içerisinde her zaman için istediğiniz kadar para gönderebilirsiniz. Süreci net olarak takip edebilir ve herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeden tüm hesap dökümüne tek tıkla erişebilirsiniz.

Xclusive Bankacılık Ayrıcalıkları Nelerdir?

Xclusive’nin müşterileri için sunduğu avantajlar saymakla bitmediğini söylemek mümkün. Bunlar arasında kendine yer bulan ve müşterilerin her zaman için müşterilerin ilgi gösterdiği ayrıcalıklar başta Xclusive Finansbank müşteri hizmetleri ilgi alakasıdır. Daha sonra ise aşağıdaki ayrıcalıkların değerlendirilmesi ve her zaman için bir adım önde olunması sağlanıyor;

 • Mastercard Lounge Key hizmeti
 • Mastercard Concierge hizmeti
 • Seçkin otellerde indirim ve ayrıcalıklar
 • Acil kredi kartı yenileme ve acil nakit
 • Acil kredi kartı limit artırımı
 • Acil nakit çekim hizmeti
 • Gayrimenkul danışmanlığı
 • %15 restoran indirimi
 • Ücretsiz kuru temizleme hizmeti
 • Xclusive kütüphane
 • Digiturk indirimi
 • Asistanlık hizmetleri
 • Xclusive Alfred ekibi
 • Size özel motovale hizmeti
 • Nakit transferi hizmeti
 • QNB Finansinvest aracılığıyla pay senedi alım satım işlemleri
 • İndirimli kiralık kasa
 • Yüksek para çekme limiti ve tek nokta ATM’lerinden ücretsiz çekim
 • İnternet bankacılığı ve mobil şubeden ücretsiz EFT
 • Xclusive müşterilerine özel hizmet hattı ve asistanı

finansbank Xclusive Bankacılık

Xclusive Bankacılık İçin Üyelik Şartları Nelerdir?

Xclusive Dünyası özel olarak oluşturulmuş ve sürekli olarak her alanda ayrıcalığa sahip olmanız sağlanacak bir yapıya sahiptir. Özellikle üç farklı alanda verilen hizmet sayesinde belirlenen alt limitlerdeki birikim tutarlarıyla birlikte müşterilerin işlemleri büyük bir önem kazanıyor. Finansbank Xclusive card avantajları arasında Doctors kart alan müşterilerin birikimlerinin QNB Finansbank’ta en az 50,000 TL olması gerekiyor.

BÜMED Xclusive kart sahipleri tarafından bu dünyada inanılmaz ayrıcalıklara sahip olmak için biriktirilen paranın miktarının en az 50,000 TL olması talep ediliyor. Birikim ortalamanızın ne kadar olduğunu öğrenmek ve her zaman için ayrıcalıklı üyelerden bir tanesi olmak için birikim tutarlarınızı QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Birikim değerleri arasında Enpara aracılığıyla gerçekleştireceğiniz işlemlerin yer almayacağına dikkat ederek işlemlerinizi sürdürmeniz talep ediliyor.

QNG Finansbank tarafından Xclusive müşterisi olmak isteyen çok büyük bir kitleye sunulan imkanlar özel birikim değerleriyle belirlenmiştir. Müşterilerin QNB müşterisiyken pek çok avantajdan yararlanarak Xclusive sisteminde kendilerine yer bulabilmeleri için en az 100,000 TL birikimleri bulunması gerekiyor. Bu sayede sistemde yerinizi alabilir ve her alanda pek çok insandan daha avantajlı bir hale gelebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir