finanskredirehberi.com

Yeni Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir ?

Tarih: 12.12.2017
Güncel: 31.08.2018
kredi kartı kaç günde gelir

Günümüzün en yaygın kullanılan ödeme yöntemlerinden biri olan kredi kartı özellikle de kefilsiz formalitesiz taksit yapılması, yapılan her alışverişten belirli oranda puan kazandırması ve ödemeleri 45 güne varan oranda ötelemesi gibi farklı kriterler nedeni ile öne çıkmayı başarmaktadır.

Günümüzde bankalar kredi kartı başvuru formu dolduran müşterilerine daha kolay kart onayı vermekte olup her banka onaylanan kredi kartı ürünlerini ise anlaşmalı kuryeler ile müşterilerine teslim etmektedir. Ancak her bankanın kredi kartı ürününün teslim edilme süresi farklılıklar göstermektedir.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir ( Akbank ) ?

En çok kullanılan kredi kartı ürünlerinden biri olan Akbank Axess kredi kartı aynı zamanda en hızlı teslim edilen kredi kartlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Akbank Axess internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz “kredi kartı başvurum nerede” linkini tıklayarak kart başvurunuzun son durumunu büyük bir kolaylıkla sorgulamanız mümkündür.

Onaylanan kredi kartı teslimatı için ise anlaşmalı olunan kurye şirketinin çalışma programına göre teslimat süreleri değişkenlik göstermektedir. Belirtilen sürenin kesin olmamasına rağmen kredi kartı yaklaşık 15 günlük süre zarfında teslim edilmektedir. Kartını hemen teslim almak isteyen kişilerin onaylanan kredi kartı ürünleri için ise şubeden teslim alma seçeneğini tercih etmeleri önerilmektedir.

kuryedeki kredi kartı ne zaman gelir

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kuryeden Kaç Günde Gelir ?

Maksimum kredi kartı platformuna üye olan Ziraat Bankası bu sayede yoğun bir şekilde kredi kartı başvurusu almaktadır. Kredi kartı onayı sürecinde oldukça seçici davranan banka sadece kredi kartı başvuru koşulları aşısından uygun bulunan kişilerin başvurularını kabul etmekte olup onaylanan kredi kartını teslim almaları konusunda müşterilerine 2 seçenek sunmaktadır.

Bunlardan ilki ve en kolayı onaylanan kredi kartını müşterilerine kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden teslim alma şansıdır. Bu yöntem aslında kredi kartını en kısa sürede teslim almak isteyen kişilerin tercih etmeleri gereken bir yöntemdir. Çünkü kurye bekleme süresi oldukça değişken olup bu tip bir riski üstlenmeniz engellenmiş olur. İkinci yöntem ise Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu kurye şirketi vasıtası ile belirlemiş olduğunuz adresinize kartınızın gönderilmesidir.

Vakıfbank Kredi Kartım Onaylandı Ne Zaman Gelir ?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için sorulan iki önemli soru bulunmaktadır. Bunlardan ilki “Vakıfbank kredi kartı başvurusu kaç günde sonuçlanır?” sorusudur. Bu sorunun yanıtı 3 iş günü olarak verilmektedir. Yüksek kredi notu ortalaması ve temiz kredi sicili olan kişilerin kredi kartı başvuruları kısa sürede yanıtlanarak kabul edilirken düşük kredi notu ortalaması ve bozuk kredi sicili olan kişilerin ise doldurmuş oldukları kredi kartı başvuru formu ret cevabı ile yanıtlanmaktadır.

en çabuk elde olan kredi kartlari

İkinci önemli soru ise “Vakıfbank kredi kartı kaç günde çıkar?” sorusudur. Onaylanan kredi kartı başvurusu aynı gün sonuçlandırılmakta ve kredi kartı basımı gerçekleştirilerek teslimat için şubeye ya da kuryeye teslim edilmektedir. Kredi kartı kurye ile teslim alınacaksa ne yazık ki kredi kartı teslim süresi uzamakta ve sorunlar yaşanmaktadır. Bazı üyeler 15 gün gecikme ile kredi kartını aldıklarını söylerken bu nedenle kredi kartı başvuru formu doldururken en yakın şubeden teslim alma seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi World Kart Kaç Gün Sonra Elime Ulaşır ?

World Kart kredi kartı platformunun sahibi olan Yapı Kredi Bankası kredi kartı teslimlerinde en hızlı olan bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle de kredi kartını şubeden teslim almak isteyen kişiler kredi kartı onayı aldıktan yaklaşık 3 gün sonra kartlarını şubeden teslim alabilmektedir.

Kredi kartı kurye takip işlemlerinde ise ne yazık ki çeşitli sorunlar yaşanmakta olup teslimatlar oldukça gecikebilmektedir. Bunun nedeni kurye şirketlerinin oldukça yoğun çalışması ve bankaların oldukça fazla kredi kartı teslimatının bulunmasıdır.

Finansbank Kredi Kartı Onaylandıktan Kaç Gün Sonra Teslim Edilir ?

Kredi kartı konusunda en titiz çalışan bankalardan biri Finansbank olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda en kolay kredi kartı onayı veren bankalar arasında yer alan Finansbank anında kredi kartı teslimatında da bulunmaktadır.

Bunun için kart başvurusunda bulunan kişilerin Finansbank anında kredi kartı veren şubeler üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurmaları yeterlidir. Anında kredi kartı nedir ? Banka kredi kartı onayı verdiği takdirde hemen kredi kartını basarak müşterisine anında teslim etmektedir.

Troy Kart Nedir ? Troy Kart Nasıl Alınır ?

Aidat Ücreti Olmayan ( Almayan ) Kredi Kartları

Tufan DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Yeni Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir ?
Finans Kredi Rehberi sitesinin kurucusudur, Pamukkale Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup özel bir şirkette Risk Analiz ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bankalar, krediler, faiz oranları ve kredi notu konularında araştırmalar yaparak finans alanında eğitici ve öğretici makaleler yayınlamaktadır.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
hibe krediler
Hibe Kredisi Ne Demek, Nasıl Alınır, Geri Ödenir Mi ?

Sürekli olarak gündemde haberlerde veya sosyal medyada sık...

72 ay vadeli ihtiyaç kredisi
En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankaların en yaygın olarak kullanılan hizmetlerin başında ihtiyaç...

x