Ziraat Bankası POS destek hattı, iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri numaraları ile ilgili detayları paylaşacağız sizlere. Günümüzde POS ile alışveriş yapmak nakit kullanmak yerine  kredi kartlarının alışverişlerinizde kullanılmasını sağlamaktadır. Ziraat Bankasına ait pos makinasını kullanmak isteyen işletmeciler ve iş yeri sahipleri bulundukları yerin en yakınındaki Ziraat Bankası şubelerine giderek pos başvurusu yapabilirler. Bu yazımızda daha çok ziraat bankası pos destek hattı iletişim numarası ve pos destek müşteri hizmetleri hakkında bilgiler içerecek.

Pos Cihazları ile ilgili tüm sorular içinde Pos destek hattı kullanılmaktadır. Ziraat Bankası POS destek hattı, sayesinde yapılmış olan satışlar ile ilgili  satış raporu ve müşteri bilgi  raporu, bunlarla birlikte nakit akış raporu ve son olarak da üye iş yerlerine ait tüm detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. Bu hattan, işlem detayları müşteri harcamaları, müşteri bilgileri gibi çokça bilgiye kolaylıkla ulaşılabilir.

Ziraat Pos Destek Hattı İletişim Numarası Nedir?

Ziraat Bankası pos cihazlarını kullandığımızda yaşadığımız problemlerin çözümü de çok basit ve rahat şekilde çözümlenebilir. Bankanın Pos destek hattı numarası olan 0850 202 35 00 numaralı pos destek hattı aktif hale getirilmiştir ve herhangi bir sıkıntı veya olumsuz durumla karşı karşıya gelindiğinde herkes bu hattan faydalanarak tüm işlemleri çözüme kavuşturabilir.

Ziraat pos makinalarını kullanabilmek için Ziraat bankası şubelerinden form temin ederek kolaylıkla başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın müşterilerine özel farklı sektörlere uyumlu olan pos cihazları mevcuttur. Bu pos makinaları çeşitlerini temassız işlem yapma özelliğine sahip cihazlar, masa üstü pos cihazları ve sanal pos cihazları olarak sayabiliriz.

Tüm modellerin farklı şekillerde kullanım kolaylığı mevcuttur. Bunun yanı sıra daha önce  Ziraat Bankası pos’unu kullanmış ve ikinci bir pos makinası almak isteyen müşterilere de aynı şubeye başvuru yapma koşuluyla pos cihazı verilebiliyor.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı Müşteri Hizmetleri Hangi Konularda Çözüm Buluyor?

Ziraat Pos Destek Hattı  pos makinalarının nasıl  alınabileceğinden ve alım sonrası yaşadığımız problemler ve olumsuzluklar karşısında ve buna benzer bir çok konuda hemen hızlı ve pratik olarak çözümler sunar.

Ziraat pos destek hattı gün sonu raporları, alışveriş detayları ve müşteri bilgilerine ulaşma konusunda bizlere yardımcı olmaktadır. Örneğin; pos cihazından bir satış yapıldı ve satış tutarı eksik yada fazla çekilerek işlem tamamlandı. Bazen müşteri bilgileri mağazalar tarafından kaydedilmeyebiliyor. Yada isim soy isim ve iletişim numaraları hatalı olabiliyor.

Bu durumda Ziraat Pos Destek hattını arayıp müşterinin iletişim numarasına ulaşılabilir. Pos destek hattı müşteriye kendisi ulaşarak ilgili mağazaya ulaşmasını sağlayabilir ve bu çok önemli desteklerinden birtanesidir. Yapılan alışverişlerin iptal işlemleri veya iade işlemlerinin yapılması konusunda kullanıcıya detaylı bilgi verilir yahut uzaktan işlemleri sizin yerinize tamamlayabilirler. Pos cihazı üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin hesaplara nezaman geçileceği veya ekstrede gördüğünüz eksik yada hatalı işlemlerin nasıl düzeltileceği konusunda bilgi vermektedir.

Ziraat Bankası POS Cihazı müşteri hizmetleri için daha fazla bilgiyi https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kurumsal/uye-isyeri-ve-pos-hizmetleri bu adresten öğrenmeniz mümkündür.

Ziraat Bankasına Ait POS Cihazım Arızalandı Kendim Tamir Ettirirsem Ne Olur?

Eğer cihazınızı kendiniz yaptırmaya kalkarsanız daha sonra çıkabilecek arızalarda banka hiçbir sorumluluk almayacaktır. Ayrıca POS cihazlarını yetkili kişilerin ve POS destek hizmetleri sunan banka anlaşmalı yerlerde yaptırılması çok önemlidir. Arızalanan POS cihazınızı yukarıda vermiş olduğumuz Ziraat Bankası POS destek hattı iletişim numaraları ile irtibata geçerek yetkili servislerde tamir ettirebilirsiniz. Aksi taktirde ileride başınız çok daha fazla ağrıyabilir.

İlgili Makale : Garanti BBVA POS Destek Hattı Numarası

POS Cihazlarında En Çok Çıkan Arızalar Ve Çözümleri

Aslında POS destek hatlarını aramadan önce kendi kendinize çözebileceğiniz bazı basit sorunlar vardır, bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Pos cihazı rulom bitti ne yapacağım?

POS Cihazınızdan öncelikle F1  tuşuna basacağız,  İşlemler Menüsü,  Özel işlemler  Menüsünü takip ederek karşınıza çıkan Malzeme talep et kısmından yeni POS cihazı rulosu isteyebilirsiniz. Eğer menüleri karıştırırsanız. Sizlere anlattığımız müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

  • Gün sonu raporu alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Cihazınızın F-fonksiyon tuşu’na basacağız, yada gün sonu tuşuna basarak alacağız. Cihazınızda F tuşu yok ise Alfa tuşu’nu denemelisiniz, bu konudada zorlanıyor iseniz  Ziraat Bankası pos destek numarası 0850 202 35 00’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir